გვერდის მართვა
დამატებითი ინფორმაცია
    |
    გააზიარეთ: 

    ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები

    ქვემოთ მოცემულია 100-მდე შედეგი, 1-იდან 100-მდე დიაპაზონში.

    იხილე (წინა 100 | შემდეგი 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

    1. გამსახურდია ზვიად კონსტანტინეს ძე (1939)‏‎ (6 კატეგორია)
    2. ჯავახიშვილი მიხეილ საბას ძე (1880)‏‎ (5 კატეგორია)
    3. ფირცხალავა ვლადიმერ (ლადი) ფილიპეს ძე (1898)‏‎ (5 კატეგორია)
    4. ერისთავი გიორგი მიხეილის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    5. გამყრელიძე მიხეილი დავითის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    6. კომახიძე ოტია ბეჟანის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    7. მათიაშვილი დავითი ივანეს ძე (1893)‏‎ (5 კატეგორია)
    8. რაზიკაშვილი ლევან ლუკას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    9. აფხაზი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    10. აბაშიძე კონსტანტინე ლევანის ძე (1895)‏‎ (4 კატეგორია)
    11. მაზნიაშვილი გიორგი ივანეს ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    12. ბაგრატიონ-მუხრანელი სიმონ (სიმონიკა) ლევანის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    13. ქურდიანი სოლომონ ზაქარიას ძე (1867)‏‎ (4 კატეგორია)
    14. აბაშიძე მემედ ბეგ იბრაგიმის ძე (1873)‏‎ (4 კატეგორია)
    15. მესხაძე შიო ამირანის ძე (1899)‏‎ (4 კატეგორია)
    16. ანდრონიკაშვილი იასე ნიკოლაის ძე (1893)‏‎ (4 კატეგორია)
    17. მუსხელიშვილი როსტომ ილიას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    18. ჩახვაძე სიმონი ერასტის ძე (1919)‏‎ (4 კატეგორია)
    19. ამირეჯიბი მზეჭაბუკ ირაკლის ძე (1921)‏‎ (4 კატეგორია)
    20. წურწუმია კონსტანტინე ბახვას ძე (1901)‏‎ (4 კატეგორია)
    21. ქუმსიშვილი გიორგი დიმიტრის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    22. წულუკიძე ვარდენ გრიგოლის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    23. შარაშენიძე ქრისტინე გიორგის ასული (1889)‏‎ (4 კატეგორია)
    24. თოდუა გრიგოლ ანდრიას ძე (1899)‏‎ (3 კატეგორია)
    25. როინიშვილი ვასილ მიხეილის ძე (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    26. ოცხელი პეტრე‏‎ (3 კატეგორია)
    27. ლაკობა ვასილ დიმიტრის ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    28. ბარბაქაძე მიხეილ სოლომონის ძე (1907)‏‎ (3 კატეგორია)
    29. მგელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    30. ჯუღელი-საბახტარაშვილი ნინა ანტონის ასული (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    31. ელიავა ნიკოლოზ ზურაბის ძე (1874)‏‎ (3 კატეგორია)
    32. რამიშვილი ისიდორე ივანეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    33. არჩვაძე ივანე ალექსანდრეს ძე (1906)‏‎ (3 კატეგორია)
    34. ლამბრიანიძე ალექსანდრე (შურა)‏‎ (3 კატეგორია)
    35. ბარათაშვილი ვლადიმერ ყარამანის ძე (1871)‏‎ (3 კატეგორია)
    36. ეჯიბია ნიკო ისლამის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    37. კეკელია ამბერკი მიხეილის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    38. ვარდანაშვილი დიმიტრი მიხეილის ძე (1916)‏‎ (3 კატეგორია)
    39. ნინიძე კირილე ევსევის ძე (1879)‏‎ (3 კატეგორია)
    40. ჟვანია ისააკ ექვთიმეს ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    41. კალანდია ზოსიმე გუჯას ძე (1886)‏‎ (3 კატეგორია)
    42. ნოდია მიხეილ გლახოს ძე (1887)‏‎ (3 კატეგორია)
    43. თავაძე მათე იოსების ძე (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    44. მამულია სამსონ ანდრიას ძე (1892)‏‎ (3 კატეგორია)
    45. ლაღიძე ივანე ვასილის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    46. ღლონტი თევდორე ზურაბის ძე (1888)‏‎ (3 კატეგორია)
    47. მიქაელიანცი არტაშ ზაქარიას ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    48. ჭავჭავაძე ეკატერინე (ეკა) მიხეილის ასული‏‎ (3 კატეგორია)
    49. კუხალეიშვილი კონსტანტინე ეგნატეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    50. ბერძენიშვილი ლევან ვალერიანის ძე (1953)‏‎ (3 კატეგორია)
    51. დუდუჩავა ალექსანდრე იოსების ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    52. გასვიანი ლიდია ილარიონის ასული (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    53. ლოლუა კონსტანტინე ბესარიონის ძე (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    54. ჩხაიძე რაფიელ ივანეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    55. კახიანი მიხეილ ივანეს ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    56. დანელია ვლადიმერ ბესარიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    57. ონიაშვილი დავით ეფრემის ძე (1883)‏‎ (3 კატეგორია)
    58. კვანტალიანი ეპიფანე ალექსის ძე (1889)‏‎ (3 კატეგორია)
    59. ადამია აკაკი ევგენის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    60. ბეგთაბეგოვი ევგენი გიორგის ძე (1889)‏‎ (3 კატეგორია)
    61. დევდარიანი გაიოზ სოლომონის ძე (1901)‏‎ (3 კატეგორია)
    62. გარიკ-ვაჩნაძე ვახტანგ გიორგის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    63. საყვარელიძე პავლე მიხეილის ძე (1885)‏‎ (3 კატეგორია)
    64. ჭელიძე ამბროსი გალაქტიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    65. კახოიანი ასატურ სტეფანეს ძე (1874)‏‎ (3 კატეგორია)
    66. ჯიბლაძე სილიბისტრო ბესარიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    67. ალავერდოვა ევგენია კარაპეტის ასული (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    68. მდივანი ბუდუ გურგენის ძე (1877)‏‎ (3 კატეგორია)
    69. ყონჩიყიძე ვასილი სამსონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    70. რაჭველიშვილი ქრისტეფორე ლუკას ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    71. ჯანდიერი ალექსანდრე(საშა) გიორგის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    72. ტოროშელიძე მალაქია გიორგის ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    73. ტერ-ფარსეგოვა-მახვილაძე ელეონორა‏‎ (3 კატეგორია)
    74. ბახტაძე იპოლიტე ლუკას ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    75. კორიშელი პლატონ ევგენის ძე (1883)‏‎ (3 კატეგორია)
    76. თოდრაძე ლუკა თომას ძე (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    77. აღნიაშვილი ლევან სიმონის ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    78. ქარცივაძე ნიკოლოზ იოთამის ძე (1884)‏‎ (3 კატეგორია)
    79. გაჩეჩილაძე ამბროსი ნიკოლოზის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    80. ნაკაშიძე-ბოლქვაძე ელისაბედ იოსების ასული‏‎ (3 კატეგორია)
    81. ეშბა თარასხანი დიმიტრის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    82. ასათიანი თევდორე იოსების ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    83. ჩხიკვიშვილი ბენია გრიგოლის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    84. წულუკიძე-ახმეტელი თამარ გრიგოლის ასული (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    85. ღვამბერია ლენა (ელენე) პეტრეს ას‏‎ (3 კატეგორია)
    86. თუხარელი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    87. ბოლქვაძე იუსუპ შახის ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    88. წერეთელი გრიგოლ ფილიმონის ძე (1870)‏‎ (3 კატეგორია)
    89. ჯიქია ვლადიმერ გაბრიელის ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    90. ავალიშვილი გრიგოლ ლუარსაბის ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    91. სტურუა ისიდორე ივანეს ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    92. გაბუნია გიორგი დავითის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    93. ორაგველიძე კვიროსი‏‎ (3 კატეგორია)
    94. მიწიშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    95. კავსაძე დავით (დათაშკა) სანდროს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    96. ნაჭყებია სევერიან პავლეს ძე (1907)‏‎ (3 კატეგორია)
    97. აღნიაშვილი პეტრე სიმონის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    98. გორდელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    99. ცომაია ივანე მაქსიმეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    100. დამჩიძე ისიდორე‏‎ (3 კატეგორია)

    იხილე (წინა 100 | შემდეგი 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).