ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 100-მდე შედეგი, 251-იდან 350-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 100 | შემდეგი 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- შპერლინგი კლიმენტი ანატოლის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- კიდაიში ოლღა ფეოკტისტეს ასული (1898) (2 კატეგორია)
- სუგაკი მეთოდე აგაფონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გვინჩიძე ანდრია მელქისედეკის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მაშადი მურად მოვლა ფურ (1862) (2 კატეგორია)
- ვახნიანსკი მოისეი აბრამის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ახვერდოვი გერასიმე იგორის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჭანკვეტაძე ივანე ვასილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ქერიმოვი იუსუპ ალი-ოღლი (1902) (2 კატეგორია)
- აივაზოვი იოსებ სიმონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი ისაკ ალფეზის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- იუზბაშევი ეგნატე ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სააკიანი არტემ ავაკის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ბურგმანი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლინეცკი აბრამ იზრაილის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დიტრიხი იოსებ ალფონსის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჩოჩიევი მიხეილ გრიგოლის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ტრანკოვსკი ლეონიდ ივანეს ძე (1912) (2 კატეგორია)
- მესხი ვარლამ გრიგოლის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ზუბკოვი პავლე დიმიტრის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- პოპოვი პეტრე იაკობის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ბაჩმანოვი ვლადიმირ ვლადიმირის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კოპტონაშვილი შალვა ვასილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გოცირიძე მიხეილ ბორისის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- შაკერბაია კონსტანტინე ზაქარიას ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ხიზანოვი გრიგოლ ბაგრატის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- სიმონიძე შალვა აკაკის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მამედოვი მირზა რიზას ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ერზინკიანი შალვა პავლეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ოგანეზოვი გიორგი ვასილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- არინინი ანდრეი სერგეის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- კატკოვი ვიაჩესლავ ალექსის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გეგეჭკორი გრიგოლ მარკოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფლეიშერი გიორგი ნიკოლოზის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- აბესაძე ნიკოლოზ ივლიანის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ცხადაძე მიხეილ ალექსის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- რეპინა ლიდია ვლადიმერის ასული (1891) (2 კატეგორია)
- ლაგვილავა ტარას ისიდორეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დარახველიძე ვასილ გედევანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მომცემლიძე დავით ამბაკოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- იანოვიჩი ვლადიმირ ალექსანდრეს ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ბოგაჩევი პეტრე პავლეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე რევაზ კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტაბიძე მიხეილ ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მგელაძე გიორგი ყარამანის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ჩალმაზი მიხეილ ისლამის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პერებეინოსი ივანე ვასილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კირილენკო როსტისლავ ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გობეჯიშვილი კaნდიდ თადეოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ვონებერგერი ჰანს გუსტავის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბაგაევი გერსან რაჟდენის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჭკადუა გრიგოლ ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- სანაძე გრიგოლ ანდრიას ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე დავით ექვთიმეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ქურასბედიანი გრიგოლ ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ალიოშინი ივანე ვასილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ნასყიდოვი გიორგი გრიგოლის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- კალანდარიშვილი შალვა მათეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გაბუნია ირაკლი ბესარიონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- დუბოვიკ-ალტაევი იაკობი სტეფანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ცაბაძე ალექსანდრე გიორგის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ჟვანია გალაქტიონ გიორგის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კოხი პეტრე პეტრეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- უტიაშვილი დავით გიორგის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მინდაძე სევერიან ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- თაყაიშვილი კოკოლა ერმალოს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბელოვი სიმონ ემანუილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გრუშეცკი ვიქტორ ანტონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- შენგელია გიორგი ფილიპეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ორახელაშვილი მამია დიმიტრის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ხუგაევი დიმიტრი ნიკოლოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კერესელიძე ნოე პეტრეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სოკოლოვსკი ნიკოლოზ სტეფანეს ძე (1878) (2 კატეგორია)
- მარდალეიშვილი ლაზარე ლუკას ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ვარაზაშვილი საფრონ ისიდორეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ასოიანი სამუელ გავრილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გეტმანსკი მიხეილ მიხეილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გუკასიანი ოგანეს გუკასის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შიოშვილი პეტრე იასონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე შიო ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ხუნდაძე სიმონ თომას ძე (1873) (2 კატეგორია)
- კვაჭაძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სოფოიანი გაგიკ თათევოსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მარკმანი მოსე ეფიმის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ვარნაზოვი გიორგი ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გვარამია ვიქტორ პავლეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ქარსელაძე შალვა ილარიონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ავაკოვა მარია ვასილის ასული (1905) (2 კატეგორია)
- მღებრიშვილი გიგა წყალობას ძე (1917) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე ვიქტორ გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ინწკირველი ვლადიმერ დავითის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- რუვინსკი ლევ პეტრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა გრიგოლ გაბრიელის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- დვალი სერგო ისაიას ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ბრეიტმანი ანა სოლომონის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- ჯოჯუა გიორგი კონსტანტინეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ტერტერაშვილი დავით ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მელიქაძე ბესარიონ სტეფანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩიქოვანი ალექსანდრე ერემიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ზელინგერი იოსებ ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)