ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 100-მდე შედეგი, 51-იდან 150-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 100 | შემდეგი 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- მიწიშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1896) (3 კატეგორია)
- ცომაია ივანე მაქსიმეს ძე (3 კატეგორია)
- დამჩიძე ისიდორე (3 კატეგორია)
- შენგელია ანტონ ნიკოლოზის ძე (3 კატეგორია)
- ბარბაქაძე მიხეილ სოლომონის ძე (1907) (3 კატეგორია)
- ჯიქია ფედოტი ანდრია (1910) (3 კატეგორია)
- არჩვაძე ივანე ალექსანდრეს ძე (1906) (3 კატეგორია)
- ელიავა გიორგი გრიგოლის ძე (1892) (3 კატეგორია)
- ალავერდოვა ევგენია კარაპეტის ასული (1900) (3 კატეგორია)
- ბარათაშვილი ვლადიმერ ყარამანის ძე (1871) (3 კატეგორია)
- როინიშვილი ვასილ მიხეილის ძე (1903) (3 კატეგორია)
- თოდუა გრიგოლ ანდრიას ძე (1899) (3 კატეგორია)
- ოცხელი პეტრე (3 კატეგორია)
- ლაკობა ვასილ დიმიტრის ძე (1897) (3 კატეგორია)
- მგელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე (3 კატეგორია)
- ბერძენიშვილი ლევან ვალერიანის ძე (1953) (3 კატეგორია)
- ლამბრიანიძე ალექსანდრე (შურა) (3 კატეგორია)
- გასვიანი ლიდია ილარიონის ასული (1902) (3 კატეგორია)
- ჯუღელი-საბახტარაშვილი ნინა ანტონის ასული (1900) (3 კატეგორია)
- ელიავა ნიკოლოზ ზურაბის ძე (1874) (3 კატეგორია)
- რამიშვილი ისიდორე ივანეს ძე (3 კატეგორია)
- ეჯიბია ნიკო ისლამის ძე (3 კატეგორია)
- კეკელია ამბერკი მიხეილის ძე (1900) (3 კატეგორია)
- ჟვანია ისააკ ექვთიმეს ძე (1891) (3 კატეგორია)
- ვარდანაშვილი დიმიტრი მიხეილის ძე (1916) (3 კატეგორია)
- ნინიძე კირილე ევსევის ძე (1879) (3 კატეგორია)
- ბეგთაბეგოვი ევგენი გიორგის ძე (1889) (3 კატეგორია)
- თავაძე მათე იოსების ძე (1902) (3 კატეგორია)
- მამულია სამსონ ანდრიას ძე (1892) (3 კატეგორია)
- კალანდია ზოსიმე გუჯას ძე (1886) (3 კატეგორია)
- ნოდია მიხეილ გლახოს ძე (1887) (3 კატეგორია)
- კუხალეიშვილი კონსტანტინე ეგნატეს ძე (3 კატეგორია)
- ლაღიძე ივანე ვასილის ძე (1900) (3 კატეგორია)
- ავალიშვილი გრიგოლ ლუარსაბის ძე (1893) (3 კატეგორია)
- ღლონტი თევდორე ზურაბის ძე (1888) (3 კატეგორია)
- მიქაელიანცი არტაშ ზაქარიას ძე (3 კატეგორია)
- ჭავჭავაძე ეკატერინე (ეკა) მიხეილის ასული (3 კატეგორია)
- დუდუჩავა ალექსანდრე იოსების ძე (1900) (3 კატეგორია)
- გარიკ-ვაჩნაძე ვახტანგ გიორგის ძე (1896) (3 კატეგორია)
- ლოლუა კონსტანტინე ბესარიონის ძე (1903) (3 კატეგორია)
- ჩხაიძე რაფიელ ივანეს ძე (3 კატეგორია)
- კახიანი მიხეილ ივანეს ძე (1897) (3 კატეგორია)
- დანელია ვლადიმერ ბესარიონის ძე (3 კატეგორია)
- ონიაშვილი დავით ეფრემის ძე (1883) (3 კატეგორია)
- ალექსი-მესხიშვილი გიორგი სარდიონის ძე (1896) (3 კატეგორია)
- კვანტალიანი ეპიფანე ალექსის ძე (1889) (3 კატეგორია)
- დევდარიანი გაიოზ სოლომონის ძე (1901) (3 კატეგორია)
- ბახტაძე იპოლიტე ლუკას ძე (1893) (3 კატეგორია)
- ჭელიძე ამბროსი გალაქტიონის ძე (3 კატეგორია)
- ასათიანი თევდორე იოსების ძე (3 კატეგორია)
- კახოიანი ასატურ სტეფანეს ძე (1874) (3 კატეგორია)
- ჯიბლაძე სილიბისტრო ბესარიონის ძე (3 კატეგორია)
- საყვარელიძე პავლე მიხეილის ძე (1885) (3 კატეგორია)
- აღნიაშვილი ლევან სიმონის ძე (1897) (3 კატეგორია)
- გაჩეჩილაძე ამბროსი ნიკოლოზის ძე (3 კატეგორია)
- მდივანი ბუდუ გურგენის ძე (1877) (3 კატეგორია)
- ფინკელი ისააკ სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ცკუა ხამიდ დახიდის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კუჩეროვი სერგეი ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გაბისონია ათანასე პეტრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- დათუნაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მიხელიძე სოფრონ ანტონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თურქია სიმონ სტეფანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სურმანიძე აბდო ხემიდის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შუშტაკაშვილი იოსებ მიხელის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- პარამონოვი მიხეილ მოსეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ივანე გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ბედენაშვილი ვარლამ ნესტორის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მაჭარაძე სიმონ ერმალოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გრიგორიევი სერგეი გერასიმეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ვიტოლ-კაულინი კარლოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჭელიძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სამინაშვილი გიორგი იოსების ძე (1914) (2 კატეგორია)
- აბრამოვი ალექსანდრე პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ქორიძე სამსონ კალისტრატეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ნაკაიძე ჰუსეინ აჰმედის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კაზიევი გიორგი ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ასათიანი ილია სარდიონის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ლომაძე ალექსი ალექსანდრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი იოსებ ესტატეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- დოლიძე იპოლიტე მელენტის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩხარტიშვილი მიხეილ ფილიპეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- პროკოფიევი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტყეშელაშვილი ვლადიმერ რევაზის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მთვრალაშვილი ალექსანდრე ისაკის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- თათანაშვილი პავლე იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კოსტილევი ორესტ ვლადიმირის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- შაქარაშვილი პეტრე გიორგის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ოთაროვი არკადი იგორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ხორომანსკი გაბრიელ ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- სიხარულიძე შერმადინ ნიკოლოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ალშვანგი ბორის ადოლფის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- მანაგაძე სერგო ანტონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გოგობერიძე ოსმან ხაპიზოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ეფრემიძე ივანე ნესტორის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კახრამანოვი მამედ ჰასან ოღლი (1904) (2 კატეგორია)
- ბალანჩივაძე ირაკლი ვასილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ფურცხვანიძე მიხეილ პავლეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მოწყობილი ოსმან ხულუს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ძებნიაური სიმონ ზაქარიას ძე (1901) (2 კატეგორია)