ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 100-მდე შედეგი, 501-იდან 600-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 100 | შემდეგი 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- ჩახავა ივლიანე მაქსიმეს ძე (2 კატეგორია)
- პეტროვი ლევ გრიგოლის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- კლევცოვი ანდრეი ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გოგიბერიძე კალენიკე გიგოს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ზაკსი ანა ლევის ასული (1897) (2 კატეგორია)
- ბაიდოშვილი სიკო გიორგის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ხაგაგორთიანი მანუკ მისაკის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- საყვარელიძე ვახტანგ ზაქარიას ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლუგოვოი ვიქტორ ვასილის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ღამბაშიძე დიმიტრი ევსტათეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ნემსიწვერიძე გენო ზოსიმეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კალანტაროვი იოსებ ალექსანდრეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- გაზდელიანი იოსებ ალმაიზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ებანოიძე დავით პარფენის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ცეხაძე ალექსანდრე სოლომონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჟუკოვი დიმიტრი მიხეილის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კრემერი იოსიფ ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ფანცულაია ნიკოლოზ აპოლონის ძე (1920) (2 კატეგორია)
- მირიმანოვი გიორგი იოსების ძე (1890) (2 კატეგორია)
- თვალთვაძე შალვა აქვსენტის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ბერაძე ვლადიმერ ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გულბანი სიმონ ბესარიონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- შირინოვი ხოსრო ავეტისის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ოსიპოვი ბაგრატ მიხეილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ხუროძე პოლიკარპე ანტონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კვეკვეცია არჩილ ერასტის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სპრინკველი ფელიქს სოლომონის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მარკოზიანი გრიგოლ კარაპეტის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ვარშანიძე ჰასან აჰმედის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- აქსენოვი ვლადიმერ ტიხონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გვარიშვილი ალი ოსმანის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ქარქაშაძე პლატონ ლეონტის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მღებრიშვილი ყაზარ ალექსანდრეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე ნინა ალექსანდრეს ასული (1887) (2 კატეგორია)
- იოლკინი ვასილი იაკობის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- რუსაძე გიორგი სერგოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბრიუხოვეცკი პეტრე ავდეის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა ვიტალი ზაქარიას ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დვალიშვილი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ვაჩაძე ანტიპე სერგეის ძე (1917) (2 კატეგორია)
- აჩბა საიდ კონსტანტინეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჭავჭანიძე დავით პარმენის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ქებურია ლეონტი სტეფანეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ავიძბა პლატონ ხაკის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- მხეიძე დავით გრიგოლის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- იპატოვი აფანასი პავლეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- რუხაძე მიხეილ სამსონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ბუკრეევი აფანასი ნიკოლოზის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ლვოვი მიხეილ ივანეს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- დიკარიოვი ივანე გრიგოლის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ჩოგოვაძე ვარლამ დიმიტრის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ტორბაკოვი დიმიტრი ფეოდორის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მესტიაშვილი დიმიტრი დანიელის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ზოიძე კონსტანტინე ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პოპანდოპულო ილია ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბაქრაძე იასონ თომას ძე (1869) (2 კატეგორია)
- კოპალეიშვილი გერონტი ონისიმის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გოსტხორჟევიჩი გრიგოლი ვლადიმერის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- შავაძე ილია (2 კატეგორია)
- ხვინგია აკაკი ერასტის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- სილაგაძე ბაგრატ სტეფანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მამარდაშვილი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ეპიტოვი მიხეილ დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ნუცუბიძე გიორგი იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- არდიშვილი ვასილ იოსების ძე (1885) (2 კატეგორია)
- კარგიევი ბექიზ მაკარის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გეგელაშვილი იოაკიმე ლაზარეს ძე (1872) (2 კატეგორია)
- ფირცხალავა კონსტანტინე ანდრიას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- აბაჯიანი არტაშეს სტეფანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ცუცქირიძე სიმონ ალექსის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- რეინგოლდი ვიქტორ იაკობის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კუხალეიშვილი სევერიან ილარიონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- მოგილენკო კონსტანტინე პავლე (1905) (2 კატეგორია)
- იაკიმენკო ანტონ ტერენტის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბლიაუ დანიელ მარკის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჯატიევი ხარიტონ დავითის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სუჯიაშვილი ვლადიმერი კონსტანტინეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩაკვეტაძე აკაკი რომანოზის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- პატარაია მარგარიტა ალექსანდრეს ასული (1906) (2 კატეგორია)
- კილაძე ვარლამ ჯამულეტის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გლადენკოვი ფეოდორ მიხეილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მახერიდი კონსტანტინე თეოდორეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ვოლკოვი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბაბალიანი ზაქარია გიორგის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჭიჭინაძე ალექსანდრე ვარლამის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სანაია ირაკლი კონსტანტინეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ქუთათელაძე გიორგი ექვთიმეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ალექსეევი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ნარიმანბეილი მატაბან გაშიმ-კიზი (1900) (2 კატეგორია)
- კაკაბაძე ნიკოლოზ იაკობის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გაბუნია ალექსანდრე გვადის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ლომიძე ლუკა მიხეილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- დორმიდონტოვი ალექსანდრე კონსტანტინეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე შოთა იაგორის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- პუიგინი პეტრე ზაქარიას ძე (1915) (2 კატეგორია)
- უჟოვი მაქსიმ პეტრეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მიკულინი დიმიტრი მიხეილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- თარგამაძე ნესტორ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბელახიანი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კოჩეტკოვი ალექსანდრე ანდრიას ძე (1893) (2 კატეგორია)