გვერდის მართვა
დამატებითი ინფორმაცია
    |
    გააზიარეთ: 

    ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები

    ქვემოთ მოცემულია 250-მდე შედეგი, 1-იდან 250-მდე დიაპაზონში.

    იხილე (წინა 250 | შემდეგი 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

    1. გამსახურდია ზვიად კონსტანტინეს ძე (1939)‏‎ (6 კატეგორია)
    2. ჯავახიშვილი მიხეილ საბას ძე (1880)‏‎ (5 კატეგორია)
    3. ფირცხალავა ვლადიმერ (ლადი) ფილიპეს ძე (1898)‏‎ (5 კატეგორია)
    4. ერისთავი გიორგი მიხეილის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    5. გამყრელიძე მიხეილი დავითის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    6. კომახიძე ოტია ბეჟანის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    7. მათიაშვილი დავითი ივანეს ძე (1893)‏‎ (5 კატეგორია)
    8. აფხაზი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    9. მაზნიაშვილი გიორგი ივანეს ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    10. ბაგრატიონ-მუხრანელი სიმონ (სიმონიკა) ლევანის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    11. ქურდიანი სოლომონ ზაქარიას ძე (1867)‏‎ (4 კატეგორია)
    12. ამირეჯიბი მზეჭაბუკ ირაკლის ძე (1921)‏‎ (4 კატეგორია)
    13. მესხაძე შიო ამირანის ძე (1899)‏‎ (4 კატეგორია)
    14. მუსხელიშვილი როსტომ ილიას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    15. აბაშიძე კონსტანტინე ლევანის ძე (1895)‏‎ (4 კატეგორია)
    16. ჩახვაძე სიმონი ერასტის ძე (1919)‏‎ (4 კატეგორია)
    17. წურწუმია კონსტანტინე ბახვას ძე (1901)‏‎ (4 კატეგორია)
    18. აბაშიძე მემედ ბეგ იბრაგიმის ძე (1873)‏‎ (4 კატეგორია)
    19. ქუმსიშვილი გიორგი დიმიტრის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    20. წულუკიძე ვარდენ გრიგოლის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    21. შარაშენიძე ქრისტინე გიორგის ასული (1889)‏‎ (4 კატეგორია)
    22. ანდრონიკაშვილი იასე ნიკოლაის ძე (1893)‏‎ (4 კატეგორია)
    23. რაზიკაშვილი ლევან ლუკას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    24. ალავერდოვა ევგენია კარაპეტის ასული (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    25. ლაკობა ვასილ დიმიტრის ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    26. ბარბაქაძე მიხეილ სოლომონის ძე (1907)‏‎ (3 კატეგორია)
    27. მგელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    28. ჯუღელი-საბახტარაშვილი ნინა ანტონის ასული (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    29. ელიავა ნიკოლოზ ზურაბის ძე (1874)‏‎ (3 კატეგორია)
    30. რამიშვილი ისიდორე ივანეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    31. არჩვაძე ივანე ალექსანდრეს ძე (1906)‏‎ (3 კატეგორია)
    32. ლამბრიანიძე ალექსანდრე (შურა)‏‎ (3 კატეგორია)
    33. ეჯიბია ნიკო ისლამის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    34. კეკელია ამბერკი მიხეილის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    35. ბარათაშვილი ვლადიმერ ყარამანის ძე (1871)‏‎ (3 კატეგორია)
    36. ნინიძე კირილე ევსევის ძე (1879)‏‎ (3 კატეგორია)
    37. ჟვანია ისააკ ექვთიმეს ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    38. ვარდანაშვილი დიმიტრი მიხეილის ძე (1916)‏‎ (3 კატეგორია)
    39. ნოდია მიხეილ გლახოს ძე (1887)‏‎ (3 კატეგორია)
    40. თავაძე მათე იოსების ძე (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    41. მამულია სამსონ ანდრიას ძე (1892)‏‎ (3 კატეგორია)
    42. კალანდია ზოსიმე გუჯას ძე (1886)‏‎ (3 კატეგორია)
    43. ღლონტი თევდორე ზურაბის ძე (1888)‏‎ (3 კატეგორია)
    44. მიქაელიანცი არტაშ ზაქარიას ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    45. ჭავჭავაძე ეკატერინე (ეკა) მიხეილის ასული‏‎ (3 კატეგორია)
    46. კუხალეიშვილი კონსტანტინე ეგნატეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    47. ლაღიძე ივანე ვასილის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    48. ბერძენიშვილი ლევან ვალერიანის ძე (1953)‏‎ (3 კატეგორია)
    49. დუდუჩავა ალექსანდრე იოსების ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    50. ავალიშვილი გრიგოლ ლუარსაბის ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    51. გასვიანი ლიდია ილარიონის ასული (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    52. ლოლუა კონსტანტინე ბესარიონის ძე (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    53. ჩხაიძე რაფიელ ივანეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    54. კახიანი მიხეილ ივანეს ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    55. დანელია ვლადიმერ ბესარიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    56. ონიაშვილი დავით ეფრემის ძე (1883)‏‎ (3 კატეგორია)
    57. კვანტალიანი ეპიფანე ალექსის ძე (1889)‏‎ (3 კატეგორია)
    58. ბეგთაბეგოვი ევგენი გიორგის ძე (1889)‏‎ (3 კატეგორია)
    59. დევდარიანი გაიოზ სოლომონის ძე (1901)‏‎ (3 კატეგორია)
    60. ალექსი-მესხიშვილი გიორგი სარდიონის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    61. გარიკ-ვაჩნაძე ვახტანგ გიორგის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    62. ჭელიძე ამბროსი გალაქტიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    63. კახოიანი ასატურ სტეფანეს ძე (1874)‏‎ (3 კატეგორია)
    64. ჯიბლაძე სილიბისტრო ბესარიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    65. საყვარელიძე პავლე მიხეილის ძე (1885)‏‎ (3 კატეგორია)
    66. მდივანი ბუდუ გურგენის ძე (1877)‏‎ (3 კატეგორია)
    67. ყონჩიყიძე ვასილი სამსონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    68. რაჭველიშვილი ქრისტეფორე ლუკას ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    69. ჯანდიერი ალექსანდრე(საშა) გიორგის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    70. ტოროშელიძე მალაქია გიორგის ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    71. ტერ-ფარსეგოვა-მახვილაძე ელეონორა‏‎ (3 კატეგორია)
    72. ბახტაძე იპოლიტე ლუკას ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    73. კორიშელი პლატონ ევგენის ძე (1883)‏‎ (3 კატეგორია)
    74. თოდრაძე ლუკა თომას ძე (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    75. აღნიაშვილი ლევან სიმონის ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    76. ქარცივაძე ნიკოლოზ იოთამის ძე (1884)‏‎ (3 კატეგორია)
    77. გაჩეჩილაძე ამბროსი ნიკოლოზის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    78. ნაკაშიძე-ბოლქვაძე ელისაბედ იოსების ასული‏‎ (3 კატეგორია)
    79. ეშბა თარასხანი დიმიტრის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    80. ასათიანი თევდორე იოსების ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    81. ჩხიკვიშვილი ბენია გრიგოლის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    82. წულუკიძე-ახმეტელი თამარ გრიგოლის ასული (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    83. თუხარელი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    84. ბოლქვაძე იუსუპ შახის ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    85. ღვამბერია ლენა (ელენე) პეტრეს ას‏‎ (3 კატეგორია)
    86. ჯიქია ვლადიმერ გაბრიელის ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    87. სტურუა ისიდორე ივანეს ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    88. გაბუნია გიორგი დავითის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    89. ორაგველიძე კვიროსი‏‎ (3 კატეგორია)
    90. წერეთელი გრიგოლ ფილიმონის ძე (1870)‏‎ (3 კატეგორია)
    91. მიწიშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    92. კავსაძე დავით (დათაშკა) სანდროს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    93. ნაჭყებია სევერიან პავლეს ძე (1907)‏‎ (3 კატეგორია)
    94. აღნიაშვილი პეტრე სიმონის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    95. გორდელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    96. ცომაია ივანე მაქსიმეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    97. დამჩიძე ისიდორე‏‎ (3 კატეგორია)
    98. ბედია ერმილე ალექსის ძე (1901)‏‎ (3 კატეგორია)
    99. ჯიქია ფედოტი ანდრია (1910)‏‎ (3 კატეგორია)
    100. შენგელია ანტონ ნიკოლოზის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    101. ადამია აკაკი ევგენის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    102. ელიავა გიორგი გრიგოლის ძე (1892)‏‎ (3 კატეგორია)
    103. ბიბინეიშვილი ბარონ ექვთიმეს ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    104. თოდუა გრიგოლ ანდრიას ძე (1899)‏‎ (3 კატეგორია)
    105. როინიშვილი ვასილ მიხეილის ძე (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    106. ოცხელი პეტრე‏‎ (3 კატეგორია)
    107. შიოშვილი პეტრე იასონის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    108. ორჯონიკიძე შიო ივანეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    109. ხუნდაძე სიმონ თომას ძე (1873)‏‎ (2 კატეგორია)
    110. კვაჭაძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    111. სოფოიანი გაგიკ თათევოსის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    112. მარკმანი მოსე ეფიმის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    113. ვარნაზოვი გიორგი ივანეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    114. გვარამია ვიქტორ პავლეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    115. ქარსელაძე შალვა ილარიონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    116. ავაკოვა მარია ვასილის ასული (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    117. მღებრიშვილი გიგა წყალობას ძე (1917)‏‎ (2 კატეგორია)
    118. წულუკიძე ვიქტორ გიორგის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    119. ინწკირველი ვლადიმერ დავითის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    120. რუვინსკი ლევ პეტრეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    121. ლეჟავა გრიგოლ გაბრიელის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    122. დვალი სერგო ისაიას ძე (1915)‏‎ (2 კატეგორია)
    123. ბრეიტმანი ანა სოლომონის ასული (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    124. ჯოჯუა გიორგი კონსტანტინეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    125. ტერტერაშვილი დავით ზაქარიას ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    126. მელიქაძე ბესარიონ სტეფანეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    127. ჩიქოვანი ალექსანდრე ერემიას ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    128. ზელინგერი იოსებ ივანეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    129. პოგორელოვი ალექსანდრე ფეოდორის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    130. კომარნიცკი ვსევოლოდ გაბრიელის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    131. გორბუნოვი ალექსი მაქსიმეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    132. ხაჩიროვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    133. სვანიძე გიორგი ერასტის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    134. მაკაროვი ვასილი დიმიტრის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    135. ყიფიანი ილია გიორგის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    136. ელიავა ზურაბ ნიკოლოზის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    137. ნოდია ავქსენტი კულონის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    138. ანტიპოვი სემიონ დიმიტრის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    139. კაპანაძე ივანე ილიას ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    140. გასანოვი მაჰმუდ გასანის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    141. აბაზაძე ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    142. ციცქიშვილი ვლადიმერ სერგოს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    143. რამიშვილი ვლადიმერ მირიანის ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    144. კუპრეიშვილი სამსონ სიმონის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    145. დავიდოვი ნიკოლოზ დავითის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    146. მიხაილოვი პეტრე ვასილის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    147. თუმანოვი გიორგი პავლეს ძე (1872)‏‎ (2 კატეგორია)
    148. ბიგვავა პავლე სტეფანეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    149. ჯალიაშვილი დიმიტრი ალექსანდრეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    150. სულთანოვი გიორგი მიხეილის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    151. შურღაია ვლადიმერ მაქსიმეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    152. პაპიკიანი არტავაზ მკრტიჩის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    153. კიკნაძე ალექსანდრა იაკობის ასული‏‎ (2 კატეგორია)
    154. გინცე ვლადიმირ ალექსანდრეს ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    155. მაჭავარიანი იონა არქიფოს ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    156. ვეფხვაძე ალექსანდრე ირაკლის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    157. ახობაძე ავქსენტი ილიას ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    158. ჭეიშვილი იოსებ ივლიანეს ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    159. სალდაძე ლეონიდე პეტრეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    160. ქიქოძე გივი ლავრენტის ძე (1918)‏‎ (2 კატეგორია)
    161. ნაზაროვი ივანე გრიგოლის ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    162. კაზაკოვი ბორის ალექსანდრეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    163. ბუჯიაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    164. ლოდრერელი მიხეილი ალექსანდრეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    165. დოლიძე ვასილ ლეონტის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    166. ჩხაიძე ეპიფანე სილიბისტრის ძე (1871)‏‎ (2 კატეგორია)
    167. პრეობრაჟენსკი ივანე ალექსის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    168. ტულიანი ლეონ ნახაპეტის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    169. მეტრეველი ილარიონ იოსების ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    170. თავართქილაძე ნესტორ ივლიანეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    171. ბახტაძე სერგო რომანის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    172. კორსაველი თევდორე ალექსანდრეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    173. გრიგორაშვილი შალვა ალექსანდრეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    174. შარაშიძე რევაზ ლუკას ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    175. ოდიშარია აკაკი ბესარიონის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    176. ხომასურიძე არტემ ზოსიმეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    177. სიხარულიძე გაბრიელ ნიკიფორეს ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    178. მამულია იასონ ივანეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    179. ეროგინი ალექსანდრე მიხეილის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    180. არჩვაძე ეპიფანე ივანეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    181. კაჭარავა ილარიონ პავლეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    182. გეთია მიხეილ იაკობის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    183. ფრუიძე ილარიონ ალექსის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    184. აბუევი ანდრეი ივანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    185. მოსიძე ალექსანდრე პავლეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    186. ცხომელიძე სერგო გრიგოლის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    187. როგავა ვლადიმერ ფარნაოზის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    188. დაშნიანი ვალერიან სპირიდონის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    189. იგნატიევი დიმიტრი კირილეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    190. ბოლოთაევი დავით სოლომონის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    191. ჯერგენია მიხეილ ანტონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    192. ტარბა აკაკი კუტის ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    193. მდივანი ივანე ბუდუს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    194. ჩაჩიბაია ვასილ ესტატეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    195. პეტროვი ევგენი ვლადიმერის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    196. კიღურიძე შალვა პავლეს ძე (1877)‏‎ (2 კატეგორია)
    197. გოგიბერიძე დომენტი მაქსიმეს ძე (1877)‏‎ (2 კატეგორია)
    198. ზავრაშვილი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    199. ბაზიერიშვილი ილია იასონის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    200. ჭყონია იუსუპ ისმაილის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    201. სარჩიმელია გიორგი ვლადიმერის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    202. ლოჩოშვილი გიორგი იგორის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    203. ქუჩუბერია ალექსი ხაბიჩის ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    204. ამბარდანოვი ნიკოლოზ გიორგის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    205. ნებიერიძე კონსტანტინე პორფილეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    206. კალანდაძე ლუკა სოლომონის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    207. გავრილოვი კონსტანტინე პავლეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    208. დუნდუა მიხეილ მელიტონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    209. ცენტნერი ალექსანდრე ივანეს ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    210. ჟუკოვა მილიტინა დიონისეს ასული (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    211. კრაშენინი გიორგი ივანეს ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    212. ფანცულაია დავითი პავლეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    213. მირიანაშვილი ელისაბედ იოსების ასული (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    214. თეოდოროვი პანაიოტ კირიაკის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    215. ბეჟინი მიხეილ კუზმას ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    216. გუკასიანი ოგანეს გუკასის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    217. ხარაზოვი ალექსანდრე გიორგის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    218. სახურია სერგო დავითის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    219. მავლიუტოვი ხუსეინი ბოგაუტდინის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    220. ღვინჯილია მაკარი ალექსანდრეს ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    221. ანანოვი ასატურ მნაცაკანის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    222. ეგიაზარიანი ონიკ სედრაქის ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    223. ნიკოლაევი ვლადიმირ ტიტის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    224. კალმახელიძე გიორგი ილიას ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    225. გალსტიანი არშაკ სტეფანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    226. ცინცაძე არჩილ ასალის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    227. ჟღენტი გრიგოლ მაქსიმეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    228. კუგელი სერგეი ისააკის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    229. ფარსადანოვი ბარსეგ დავითის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    230. გუმბერიძე ნიკოლოზ ირაკლის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    231. მიქაელიანი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    232. თოდუა დიმიტრი გიორგის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    233. ბერიშვილი ივანე ალექსის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    234. ხუჭუა ბაგრატ ბესარიონის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    235. შკოლინი სერგეი ნიკოლოზის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    236. ოქროპირიძე ზაქარია ნიკოლოზის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    237. კვირიკაძე ვლადიმერ ივანეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    238. სტეფანოვი სერგეი სერგეის ძე (1871)‏‎ (2 კატეგორია)
    239. გველესიანი ალექსანდრე მალაქიას ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    240. მასლობოვსკი იური საველის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    241. ვაშაყმაძე ივანე ალექსის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    242. აშიბოკოვი ფუად ალის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    243. ჭავჭავაძე გიორგი ილიას ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    244. ქაჯაია ალექსანდრე კოხტას ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    245. ავეტიკიანი ბორის ოგანეზის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    246. მჭედლიშვილი რევაზ ლევანის ძე (1920)‏‎ (2 კატეგორია)
    247. იოსელიანი აპოლონ დავითის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    248. რუხაძე თეოდორე ილარიონის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    249. ბუგდიაშვილი ვასილ ზაქარიას ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    250. ლეჟავა შამშე კონსტანტინეს ძე (1876)‏‎ (2 კატეგორია)

    იხილე (წინა 250 | შემდეგი 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).