გვერდის მართვა
დამატებითი ინფორმაცია
    |
    გააზიარეთ: 

    ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები

    ქვემოთ მოცემულია 250-მდე შედეგი, 251-იდან 500-მდე დიაპაზონში.

    იხილე (წინა 250 | შემდეგი 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

    1. ავნათამოვი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    2. კვირაია გიორგი ალექსანდრეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    3. გვასალია მოსე ბესარიონის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    4. მარშანია გიორგი სოლომონის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    5. ვაშაკიძე ეკატერინე იოსების ასული (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    6. ჭანტურია აპოლონ ბეკოს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    7. ქერქაძე გიორგი ივანეს ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    8. ნადარეიშვილი პავლე დიმიტრის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    9. საბაშვილი ვლადიმერ პანტელეიმონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    10. იორდანი რაფაელ პეტრეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    11. ბუაძე ივანე ავეტისის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    12. ლეჟავა შალვა მიხეილის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    13. დიდებულიძე ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    14. ჩოჩუა ბორის ანდრიას ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    15. ტრაპაიძე ზება სამსონის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    16. პოპოვი სერგო ივანეს ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    17. მენაღარიშვილი ნური სულეიმანის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    18. ზინოვიევი მიხეილ მიხეილის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    19. ბატმანაშვილი გიორგი ივანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    20. კონოპკო სტეფანე იაკობის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    21. შამბა ხაჯარატ ბორისის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    22. ხიშბა ვლადიმერი ევსტაფის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    23. სიომინი ალექსანდრე ივანეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    24. ოგანეზოვი გრიგოლ სერგოს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    25. აბგაჯი ტარას დავითის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    26. მამაიაშვილი არსენ პეტრეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    27. ენუქიძე ევდოკიმე ერმილეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    28. არაბიძე ალექსანდრე მელიტონის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    29. კარაპეტიანი ლევონ ანტონის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    30. გაჩეჩილაძე ნიკოლოზ ბესარიონის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    31. ფომინი დიმიტრი ვლადიმირის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    32. მომცემლიძე რაფიელ ტარასის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    33. ცხვარაძე ალექსანდრე ივანეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    34. რიაუზოვა მარია ვასილის ასული (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    35. კუჭუხიძე ალექსანდრე მიხეილის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    36. მკრტიჩიანი მუკუჩ გერასიმეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    37. თხილავა დომენტი დიმიტრის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    38. ჯაფარიძე შალვა თომას ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    39. ბირკლე ოტო ჰენრიხის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    40. ტაბიძე შალვა სიმონის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    41. ჩანგაშვილი გიორგი დავითის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    42. პეროვი ანდრეი თეოდორის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    43. კიკნაძე ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    44. გიორგობიანი ზაქარია ალექსანდრეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    45. მახარაძე გერასიმე თომას ძე (1881)‏‎ (2 კატეგორია)
    46. ვლასოვი ბორის ეფიმის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    47. ჭკუასელი კონსტანტინე ივანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    48. აჯამოვი გიორგი დავითის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    49. სანდლერი სიმონ აბრაამის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    50. ქურდაძე ვასილ ეგორის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    51. ნაფეტვარიძე გრიგოლ რაფაელის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    52. კაიშაური სიმონ ივანეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    53. გაბიძაშვილი პარმენ სიმონის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    54. ლომაძე თეოფილე ეგორის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    55. დოლიძე სერგო გერმანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    56. ცაგარეიშვილი ბესარიონ ერმოლის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    57. უჩანეიშვილი ეფრემ გლახუნას ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    58. მიგინეიშვილი კირილე კონსტანტინეს ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    59. თალაკვაძე კონსტანტინე სილოვანის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    60. კოტლიარევსკი გიორგი ვლადიმერის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    61. გრიდინი ივანე ანდრეის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    62. შენგელია ვარლამ ნიკოლოზის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    63. ორეხოვი პეტრე ფედოტის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    64. ხუდავერდიანი გრაირ აშოტის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    65. სოლოვიოვი ბორის ნიკოლოზის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    66. აგრბა ალექსანდრე ივანეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    67. მანუკოვი არამ არესტაკესის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    68. ეხვაია მაკარ ივანეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    69. ასათიანი კონსტანტინე არტემის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    70. კევლიშვილი ბარბარე ლუკას ასული (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    71. გელაძე სიმონ ანდრიას ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    72. ქალდანი ივანე მიხეილის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    73. მუსაბეკოვი გაზანფარი მაჰმუდის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    74. წვერიკმაზაშვილი სიმონ ილიას ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    75. კოჭლაშვილი ვასილ გიორგის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    76. მინასიანცი გრიგოლ ოჰანეზის ძე (1866)‏‎ (2 კატეგორია)
    77. თაქთაქიშვილი დიმიტრი გიორგის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    78. ბელოვი პავლე გაბრიელის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    79. გრუშენკო ვიქტორი ივანეს ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    80. შირვანსკი ალი საფტარ ოღლი (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    81. ოსეპჩუკი ვლადიმერ გრიგოლის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    82. ხუნწარია ილია ალექსის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    83. სოხაშვილი ალექსი ივანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    84. ადეიანი პეტრიკ მარკარის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    85. კენჭოშვილი ნიკოლოზ დიმიტრის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    86. მარდალეიშვილი ივანე სპირიდონის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    87. ვანციანი არტაშეს გრიგოლის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    88. ასლანიშვილი ლევან ზაქარიას ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    89. გეტმანოვი ივანე ივანეს ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    90. ქარუმიძე სერგო ლევანის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    91. მღებრიშვილი სტეფანე ზაქარიას ძე (1917)‏‎ (2 კატეგორია)
    92. წულუკიძე მევლუდ ასლანის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    93. რურუა მელქისედეკ ალექსანდრეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    94. იმერლიშვილი დავით იორდანეს ძე (1881)‏‎ (2 კატეგორია)
    95. ლევინი არკადი იაკობის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    96. დემეტრაშვილი პარმენ ანტონის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    97. ჯღამაძე ნინა სიმონის ასული (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    98. ბოჭორიშვილი ბენედიქტე ალექსანდრეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    99. ტერუნოვი მინას ეგორის ძე (1880)‏‎ (2 კატეგორია)
    100. ჩიქოვანი გიორგი კონსტანტინეს ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    101. პოდუბნი ივანე ივანეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    102. ანთელავა სევერიან სამსონის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    103. მეიშვილი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    104. ზახარენკო ანატოლი გიორგის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    105. კობოლავა მელიტონ დავითის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    106. გოდაბრელიძე სიმონ ასლანის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    107. ხელაია ავქსენტი თევდორეს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    108. ბარამიძე ნოე სიმონის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    109. სვანიძე დავით ილარიონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    110. მაისაშვილი გიორგი გრიგოლის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    111. ევტუხოვი თევდორე დიმიტრის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    112. კანდელაკი ვასილ ვასილის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    113. გამსახურდია ალექსანდრე ავქსენტის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    114. ფილიევი არონ იორდანეს ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    115. ციცქიშვილი შალვა აბელის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    116. რამიშვილი ლავრენტი ქრისტეფორეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    117. კულიევი ალეკპერი ნაგი ოღლი (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    118. გურევიჩი ბორის არონის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    119. მიქელაძე ალექსანდრე ნესტორის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    120. თოფურია ვლადიმერ თეიმურაზის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    121. ჯალილოვი მამი მანაფოღლი (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    122. ბერლევი ვასილი მიხეილის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    123. სუპონევი ნიკოლოზ ავდეის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    124. შუსტოვი ფილარეტ ტრიფონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    125. პაპუაშვილი კიტა ალექსის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    126. აკოპოვი იაკობ გალუსტის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    127. კვიცინია იროდიონ კოგონის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    128. გვილავა ოლიფანტე ლუკას ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    129. მაღალაშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    130. ვახნევსკი ვასილი ილიას ძე (1877)‏‎ (2 კატეგორია)
    131. ჭეიშვილი შალვა ალექსის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    132. ახვერდაშვილი იოსებ სერგოს ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    133. სალუქვაძე ვასილ კონსტანტინეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    134. ქობალავა იპოლიტე კონსტანტინეს ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    135. ნაკაიძე გერონტი ამბაკოს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    136. იუდილე აბრამ მოსეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    137. ბურაკოვი ალექსანდრე პეტრეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    138. ლინდე ალექსანდრე იაკობის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    139. დიპერი არვიდ ლუდვიგის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    140. ჩხაიძე ივანე ზურაბის ძე‏‎ (2 კატეგორია)
    141. პრილერი იუზეფ ფრანცის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    142. ტურსკი მარიანი იოსების ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    143. მესხი დავით სოლომონის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    144. ზუბიევი გრიგოლ ივანეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    145. ბაღდასაროვი სუმბათ არშაკის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    146. კოპლატაძე გრიგოლ ქრისტეფორეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    147. გოცირიძე ვახტანგ პორფირეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    148. შარიქაძე ნიკოლოზ გრიგოლის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    149. ოვანესოვი ამო გეგამის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    150. ხომერიკი-ნიკოლაიშვილი თამარ ონისიმეს ასული (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    151. სიხარულიძე თევდორე ალექსის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    152. აბრამიანი ხორენ არუთიუნის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    153. მამედოვი მეხტი ველი ოღლი (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    154. ერენტრაუტი ალექსანდრე ფილიპეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    155. არიევი მიხეილ გრიგოლის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    156. კატანოვი ფეოფან ივანეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    157. გეგეჭკორი გრიგოლ გიორგის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    158. ფულარიანი მიხეილ ლუკას ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    159. მოსკალევი მიხეილი ნიკიტას ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    160. ძაგანია მიხეილ პეტრეს ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    161. როგოვსკი ივანე ივანეს (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    162. ლაგვილავა კაპიტოლინა ანტიფოს ასული (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    163. დარახველიძე არჩილ გედევანის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    164. მოლოდცოვი ანდრეი ნიკოლოზის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    165. იანკონსკოვი კონსტანტინე ბრონისლავის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    166. ჯვარშეიშვილი სიმონ გერმანეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    167. ბობრიშევი ივანე ტიხონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    168. ტარბა ბესარიონ იაკობის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    169. ჩაჩუა არტემ ერმალოს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    170. პეტროვი ვიტალი ივანეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    171. ალმენდინგერი ოტო ემანუელის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    172. კირვალიძე პლატონ ივანეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    173. გობეჩია მიხეილ ალექსის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    174. ვოლჟინი პეტრე ლავრენტის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    175. ხაბულიანი გიორგი ნესტორის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    176. ბაბურინი ალექსანდრე ნიკოლოზისძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    177. საფონოვი ფეოდორ პეტრეს ძე (1871)‏‎ (2 კატეგორია)
    178. ღამბაროვი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    179. ნემსაძე იოსებ ფარსადანის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    180. ლორთქიფანიძე დავით გრიგოლის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    181. კალანდარიშვილი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    182. გაბუნია გრიგოლ ბესარიონის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    183. დუბინი საბა ბენედიქტის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    184. ცეცხლაძე იოსებ ანთიმოზის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    185. ჟუკოვი ალექსეი ალექსეის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    186. ფანცულაია მაკარ სტეფანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    187. ამირიდი თემისტოკლე ვასილის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    188. მდივანი ვლადიმერ ვარლამის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    189. კიღურაძე გერმანე სიმონის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    190. გოგიბერიძე გიორგი პავლეს ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    191. ზავოდსკი კუზმა ვასილის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    192. ხარაშვილი ვასილ ივანეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    193. ბაზბა შახან ხუსეინის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    194. სევუმიანი მკრტიჩ სერგოს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    195. ნიკოლაიშვილი ალექსანდრე იოსების ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    196. ლოტოევი ლევ არკადის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    197. კალანდაძე კაპიტონ მოსეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    198. გადიევი ნიკოლოზ იურის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    199. დუნდუა ალექსანდრე ლომინას ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    200. ცინცაძე გალაქტიონ პავლეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    201. ჟღენტი ივანე კონსტანტინეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    202. ფარცვანიძე მიხეილ ივანეს ძე (1876)‏‎ (2 კატეგორია)
    203. კრატუნოვი ილია ნიკოლოზის ძე (1877)‏‎ (2 კატეგორია)
    204. მირზოევი გიორგი კაზარის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    205. თეოდოროვი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    206. ხუჭუა იასონ დიმიტრის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    207. ბეჟანოვი გაიკ ალექსის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    208. გუდავაძე შალვა მალაქიას ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    209. შლეგელი ერნსტ ფრიდრიხის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    210. ოყროშიძე ნიკოლოზი ვიქტორის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    211. სტრელეცკი ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    212. ავალოვი სერგო ალექსანდრეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    213. კვაჭაძე ანდრია ეფიმეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    214. მარკაროვი გერასიმე მელიქის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    215. ვარნაზოვი აშოტი იოსების ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    216. აფხაზავა მიხეილ ივანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    217. გვანცელაძე სიმონ მელიტონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    218. ქებაძე ალექსანდრე სპირიდონის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    219. მჭედლიძე სიმონ ოქროპირის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    220. რუხაძე მიხეილ მიხეილის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    221. ინწკირველი გრიგოლ დავითის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    222. ლეჟავა გიორგი იაკობის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    223. დვალი კონსტანტინე ექვთიმეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    224. ჩიჯავაძე ლონგინოზ ლონგინოზის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    225. ბრეგვაძე ვალერიანი პარმენის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    226. ტომასიძე მიხეილ ივანეს ძე (1919)‏‎ (2 კატეგორია)
    227. პონომარენკო აფანასი ივანეს ძე (1880)‏‎ (2 კატეგორია)
    228. მელიქ-შახნაზაროვი სერგო მიხეილის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    229. ზელინგერი ედუარდ ივანეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    230. კოლოდეევი ვალენტინ იოსების ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    231. გოპფაუფი ანტონი ანდრიას ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    232. შადური ფეოდორ გავრილას ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    233. ხვედელიძე სოკრატე ივანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    234. ბარციცი ვიქტორ მამსირის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    235. სიკინჭალაშვილი არტემ გერასიმეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    236. ნუცუბიძე გალაქტიონ ნიკოლოზის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    237. აბაკელია კალისტრატე პეტრეს ძე (1881)‏‎ (2 კატეგორია)
    238. მაკაროვი ბორის ეფიმის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    239. ანიევი ივანე სტეფანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    240. კაპანაძე დავით ანდროს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    241. გარცკია მიხეილი კუგოს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    242. ფირცხალავა იასონ ივანეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    243. ცურმილოვი მაჰომეტ აბდულ-ჰამიდის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    244. რეინგარდი ივანე ანტონის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    245. კუპრაძე ნიკოლოზ გიორგის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    246. დავიდოვი დავით ვასილის ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    247. მიხაილოვი მიხეილ ნიკიტას ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    248. თუმანიშვილი მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1869)‏‎ (2 კატეგორია)
    249. ჯარაშნელიანი არკადი სტეფანეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    250. სუხიშვილი ვლადიმერ პავლეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)

    იხილე (წინა 250 | შემდეგი 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).