ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 250-მდე შედეგი, 51-იდან 300-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 250 | შემდეგი 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- ბარათაშვილი ვლადიმერ ყარამანის ძე (1871) (3 კატეგორია)
- ნინიძე კირილე ევსევის ძე (1879) (3 კატეგორია)
- ჟვანია ისააკ ექვთიმეს ძე (1891) (3 კატეგორია)
- ვარდანაშვილი დიმიტრი მიხეილის ძე (1916) (3 კატეგორია)
- ნოდია მიხეილ გლახოს ძე (1887) (3 კატეგორია)
- თავაძე მათე იოსების ძე (1902) (3 კატეგორია)
- მამულია სამსონ ანდრიას ძე (1892) (3 კატეგორია)
- კალანდია ზოსიმე გუჯას ძე (1886) (3 კატეგორია)
- ღლონტი თევდორე ზურაბის ძე (1888) (3 კატეგორია)
- მიქაელიანცი არტაშ ზაქარიას ძე (3 კატეგორია)
- ჭავჭავაძე ეკატერინე (ეკა) მიხეილის ასული (3 კატეგორია)
- კუხალეიშვილი კონსტანტინე ეგნატეს ძე (3 კატეგორია)
- ლაღიძე ივანე ვასილის ძე (1900) (3 კატეგორია)
- ბერძენიშვილი ლევან ვალერიანის ძე (1953) (3 კატეგორია)
- დუდუჩავა ალექსანდრე იოსების ძე (1900) (3 კატეგორია)
- ავალიშვილი გრიგოლ ლუარსაბის ძე (1893) (3 კატეგორია)
- გასვიანი ლიდია ილარიონის ასული (1902) (3 კატეგორია)
- ლოლუა კონსტანტინე ბესარიონის ძე (1903) (3 კატეგორია)
- ჩხაიძე რაფიელ ივანეს ძე (3 კატეგორია)
- კახიანი მიხეილ ივანეს ძე (1897) (3 კატეგორია)
- დანელია ვლადიმერ ბესარიონის ძე (3 კატეგორია)
- ონიაშვილი დავით ეფრემის ძე (1883) (3 კატეგორია)
- კვანტალიანი ეპიფანე ალექსის ძე (1889) (3 კატეგორია)
- ბეგთაბეგოვი ევგენი გიორგის ძე (1889) (3 კატეგორია)
- დევდარიანი გაიოზ სოლომონის ძე (1901) (3 კატეგორია)
- ალექსი-მესხიშვილი გიორგი სარდიონის ძე (1896) (3 კატეგორია)
- გარიკ-ვაჩნაძე ვახტანგ გიორგის ძე (1896) (3 კატეგორია)
- ჭელიძე ამბროსი გალაქტიონის ძე (3 კატეგორია)
- კახოიანი ასატურ სტეფანეს ძე (1874) (3 კატეგორია)
- ჯიბლაძე სილიბისტრო ბესარიონის ძე (3 კატეგორია)
- საყვარელიძე პავლე მიხეილის ძე (1885) (3 კატეგორია)
- მდივანი ბუდუ გურგენის ძე (1877) (3 კატეგორია)
- ყონჩიყიძე ვასილი სამსონის ძე (3 კატეგორია)
- რაჭველიშვილი ქრისტეფორე ლუკას ძე (1891) (3 კატეგორია)
- ჯანდიერი ალექსანდრე(საშა) გიორგის ძე (3 კატეგორია)
- ტოროშელიძე მალაქია გიორგის ძე (1880) (3 კატეგორია)
- ტერ-ფარსეგოვა-მახვილაძე ელეონორა (3 კატეგორია)
- ბახტაძე იპოლიტე ლუკას ძე (1893) (3 კატეგორია)
- კორიშელი პლატონ ევგენის ძე (1883) (3 კატეგორია)
- თოდრაძე ლუკა თომას ძე (1902) (3 კატეგორია)
- აღნიაშვილი ლევან სიმონის ძე (1897) (3 კატეგორია)
- ქარცივაძე ნიკოლოზ იოთამის ძე (1884) (3 კატეგორია)
- გაჩეჩილაძე ამბროსი ნიკოლოზის ძე (3 კატეგორია)
- ნაკაშიძე-ბოლქვაძე ელისაბედ იოსების ასული (3 კატეგორია)
- ეშბა თარასხანი დიმიტრის ძე (3 კატეგორია)
- ასათიანი თევდორე იოსების ძე (3 კატეგორია)
- ჩხიკვიშვილი ბენია გრიგოლის ძე (3 კატეგორია)
- წულუკიძე-ახმეტელი თამარ გრიგოლის ასული (1903) (3 კატეგორია)
- თუხარელი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891) (3 კატეგორია)
- ბოლქვაძე იუსუპ შახის ძე (1891) (3 კატეგორია)
- ღვამბერია ლენა (ელენე) პეტრეს ას (3 კატეგორია)
- სტურუა ისიდორე ივანეს ძე (1880) (3 კატეგორია)
- გაბუნია გიორგი დავითის ძე (3 კატეგორია)
- ორაგველიძე კვიროსი (3 კატეგორია)
- წერეთელი გრიგოლ ფილიმონის ძე (1870) (3 კატეგორია)
- ჯიქია ვლადიმერ გაბრიელის ძე (1893) (3 კატეგორია)
- ქაროიანი სტეფანე გალუსტის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ავაკიანი ბაგრატი საბატას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მუშიშვილი გიორგი ანდრიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე ალექსანდრე რომანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ინასარიძე ვლადიმერ ალექსის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- რუდოვსკი ივანე რომანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ლეოპარდსკი ვლადიმირ კონსტანტინეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- დვალი ვთეოფილე მიქელის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ბრეგვაძე გრიგოლ ივანეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჯორდან ოღლი ჰუსეინ მამედის ძე (1916) (2 კატეგორია)
- ტერეზანოვი არშავირ ტოროსის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მელიქ-ფაშაევი არუთინ არუთინის ძე (1877) (2 კატეგორია)
- ჩიტაძე ვასილ შიოს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ზელინგერი არკადი ერაზმის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- პლეშკოვი ვიტალი სერგოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კოკოევი ნიკოლოზ სპირიდონის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გონჩარენკო ივანე ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბარქაია სერგო სიმონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ხაჩატუროვი სამსონ სიმონის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- სვანიშვილი სამსონი ივანეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მაკარაშვილი შუშანიკი სანდროს ას (2 კატეგორია)
- ყირკესალი-ყირკესალიშვილი სტეფანე პეტრეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ელიავა-ვოლ-ლევიცკაია ამალია სტანისლავის ასული (1892) (2 კატეგორია)
- ნიჟერაძე რასიმ იბრაგიმის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- კაპანაძე გრიგოლ გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გარცკია დოროთე მამსირის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აბაევი ვლადიმერ მიხეილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ციციშვილი ილია მიხეილის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- რამიშვილი ბიძინა ირაკლის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კუპრაშვილი მიხეილ სოფრონის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ფილია ანდრია სტეფანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- დავიდოვი-კალელი გრიგოლ ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თუმანიშვილი კონსტანტინე პავლეს ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ბიბილაშვილი გიორგი ერემიას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჯალაღანია იონა სილვესტერის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შულიაცკი ბორის მიხეილის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- პაპავა შალვა მაქსიმეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კიკვაძე ვასილ მაქსიმეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გინდინი ისააკ გრიგორის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი ვლადიმერ ილიას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ვესელიევი სერგო სამოილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ახმეტელი დავით ვასილის ძე (1876) (2 კატეგორია)
- ჭედია ვიქტორ იგორის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- საკაჯი ნიკოლოზი კარპეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ქიტიაშვილი სოკრატე ილიას ძე (1914) (2 კატეგორია)
- აკუსბა ირადიონ კამშიშის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ნავროცკი მიხეილი ლვოვის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ბუხგოლცი ვლადიმერი ვილჰელმის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ლობჟანიძე მიხეილ შაკოს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- დოლიძე დავით გრიგოლის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჩულანოვი თეოდორ პეტრეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- პოღოსოვი ლეონ პეტრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ტუბალა ელეონორა ეგნატეს ასული (1902) (2 კატეგორია)
- მეტრეველი გაბრიელ მიხეილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- თავართქილაძე ერემია სიმონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ბახტაძე ნიკოლოზ ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- კორობეინიკოვი პავლე პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გრიგორაშვილი ვარლამ იოსების ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შაპოშნიკოვი დიმიტრი სტეფანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ოდილავაძე ვლადიმერ ანდრიას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ხოკრიშვილი ვასილ აბრამის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- სიტნიკოვი კონსტანტინე ვასილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მამულაიშვილი აბრამ შიოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ერმოლაევი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- არუთუნიანი სისაკ აირაპეტის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კაციტაძე დიმიტრი ილიას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გევორქიანი მკრტიჩ შმავონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ფოცხვერაშვილი ანტონ ილარიონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აბრამოვი საბა სიმონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მოროტი იული ფერდინანდის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ცხომარია ალექსანდრე მიხეილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- რობაქიძე თამარ ივანეს ასული (1899) (2 კატეგორია)
- ლაიშევი ზაგიდულა აბუბაკირის ძე (1931) (2 კატეგორია)
- დატეშიძე გიორგი დავითის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- იაშვილი მედეა აბელის ასული (1905) (2 კატეგორია)
- ბოკუჩავა ვალერიან პეტრეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჯაჯანიძე მიხეილ გერმანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ტანტ-ოღლი აკიფ შერიფის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მდივანი ვალერიანი ანანიას ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ჩაჩანიძე ალექსანდრე ეფრემის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- პეტრიდი ვასილ პანაიოტის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- კიუტი სარდიონ ანტონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გოგიბერიძე ანთიმოზ ზოსიმეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ზავარკინი დიმიტრი ვლასის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ბაზბა შაბან ხუსეინის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჭუჭყიანი გიორგი ზაქარიას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სარიშვილი დავით ვასილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ლოსკუტოვი ანდრეი ვასილის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ქურციკიძე ვარლამ ნიკოლოზის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ამაღლობელი სერგო ივანეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ივანე ლეონტის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- გაგულია ტარასხან ალექსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დუმბაძე პეტრე ლუარსაბის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ცეიმანი ჰანს თეოდორის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ჟორჟოლიანი ივანე ლევანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კრასოტკინი სერგეი მიხეილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფანჩულიძე გრიგოლ ალექსის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მირზოევი აიკ გიორგის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- თევზაძე მიხეილ ვლადიმერის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბეჟანიძე სულეიმან ხულუსის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გუდავაძე გრიგოლ გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შეტალოვი იოსიფ ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე პავლე კონსტანტინეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ხუნდაძე ივანე სამსონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- კვაჭანტირაძე მიხეილ ისიდორეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- სოსიანი სერგო გიორგის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მარკაროვი აშოტ ზაქარიას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ვარლამოვი იაკობ კონსტანტინეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- აფციაური დავით სპირიდონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გვანცელაძე ნიკოლოზ მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე აკაკი კონსტანტინეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი გრიგოლ ალექსანდრეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- კრულევი ნიკოლოზი მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფარბიაში სიმონ მარტინის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გულოვი დავით ისაკის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მიქაბერიძე ირაკლი ალექსანდრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- თოდუა ავქსენტი ვასილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბერია ბეგლარ ბასას ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ხუციშვილი ქეთევან ბართლომეს ასული (2 კატეგორია)
- შიხინოვი ფრანც ალექსანდრეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ოქრომჭედლიშვილი გიორგი პავლეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- კვირაია გიორგი ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სტეფანოვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- გვასალია მოსე ბესარიონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- მარშანია გიორგი სოლომონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ვაშაკიძე ეკატერინე იოსების ასული (1892) (2 კატეგორია)
- ქაცარავა კორნელი ალექსის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ავდეევი კონსტანტინე ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მჭედლიშვილი ზაქარია გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- იორდანი რაფაელ პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- რუხაძე გიორგი ვლადიმერის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ბუაძე ივანე ავეტისის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა შალვა მიხეილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დიდებულიძე ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჩიხლაძე სიმონ ალექსანდრეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ტიხომიროვი ვიკენტი ივანეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მენაღარიშვილი ნური სულეიმანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ზინოვიევი მიხეილ მიხეილის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- პოლტორაცკი ეფიმ თედორეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ბატმანაშვილი გიორგი ივანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კონოპკო სტეფანე იაკობის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ყურბანოვი არკადი ვაგანის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ხვარცკია მაქსიმე ჟაგოს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სვიმონიშვილი ვლადიმერ კონსტანტინეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მამაიაშვილი არსენ პეტრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ენუქიძე ევდოკიმე ერმილეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ნოსკოვი კონსტანტინე იაკობის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- არაბიძე ალექსანდრე მელიტონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კარაპეტიანი ლევონ ანტონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- გაჩეჩილაძე ნიკოლოზ ბესარიონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ფირსოვი ვასილი სერგეის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- რედლერი იოსებ მათეს ძე (1918) (2 კატეგორია)
- კუჭუხიძე ალექსანდრე მიხეილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- მკრტიჩიანი მუკუჩ გერასიმეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- თხილავა დომენტი დიმიტრის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბირკლე ოტო ჰენრიხის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ჯანელიძე-ბუხულეიშვილი ნინო დავითის ასული (1904) (2 კატეგორია)
- სურმანიძე ფეიზულა-ბეკ მუსტაფას ძე (1881) (2 კატეგორია)
- შჩერბუკი ალექსანდრე გრიგოლის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პარკაძე ერასტი გიორგის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი ზაქარია ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მახარაძე გერასიმე თომას ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ვლასოვი ბორის ეფიმის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- აჯამოვი გიორგი დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჭელიძე მიხეილ თევდორეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სამოლიძე ესრეთ ალი მაირის ძე (2 კატეგორია)
- ქორჩილავა ვასილ მიხეილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ალესკეროვი ალეკპერ ასად ოღლი (1907) (2 კატეგორია)
- ნამგალაძე შალვა ილიას ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კაიშაური სიმონ ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გაბიძაშვილი პარმენ სიმონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ლომაძე თეოფილე ეგორის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- დოლიძე სერგო გერმანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე გიორგი სერაპიონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- პრუსეცკი ვლადიმერ ანდრიას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- უბირია ალექსანდრე ლუკას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- მიგინეიშვილი კირილე კონსტანტინეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- თალაკვაძე კონსტანტინე სილოვანის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კოტლიარევსკი გიორგი ვლადიმერის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გრიდინი ივანე ანდრეის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- შახდინაროვი ლეონ ალექსანდრეს ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ოკუჯავა ოლღა სტეფანეს ასული (1888) (2 კატეგორია)
- ხოფერია აპოლონ ყარამანის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- სკანდაროვი მარტინე მკრტიჩის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მანუკოვი არამ არესტაკესის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ეხვაია მაკარ ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ასათიანი კონსტანტინე არტემის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კევლიშვილი ბარბარე ლუკას ასული (1905) (2 კატეგორია)
- გელაძე სიმონ ანდრიას ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ქადარია ჯვებე ვასილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- აგამოვი გერასიმე ისაკის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- მჟავანაძე ნიკოლოზ ივლიანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ძილიხოვი გიორგი გამუსის ძე (1892) (2 კატეგორია)