გვერდის მართვა
დამატებითი ინფორმაცია
    |
    გააზიარეთ: 

    ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები

    ქვემოთ მოცემულია 50-მდე შედეგი, 1-იდან 50-მდე დიაპაზონში.

    იხილე (წინა 50 | შემდეგი 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

    1. გამსახურდია ზვიად კონსტანტინეს ძე (1939)‏‎ (6 კატეგორია)
    2. ფირცხალავა ვლადიმერ (ლადი) ფილიპეს ძე (1898)‏‎ (5 კატეგორია)
    3. ერისთავი გიორგი მიხეილის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    4. გამყრელიძე მიხეილი დავითის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    5. კომახიძე ოტია ბეჟანის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    6. მათიაშვილი დავითი ივანეს ძე (1893)‏‎ (5 კატეგორია)
    7. ჯავახიშვილი მიხეილ საბას ძე (1880)‏‎ (5 კატეგორია)
    8. მაზნიაშვილი გიორგი ივანეს ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    9. ბაგრატიონ-მუხრანელი სიმონ (სიმონიკა) ლევანის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    10. ქურდიანი სოლომონ ზაქარიას ძე (1867)‏‎ (4 კატეგორია)
    11. ამირეჯიბი მზეჭაბუკ ირაკლის ძე (1921)‏‎ (4 კატეგორია)
    12. მესხაძე შიო ამირანის ძე (1899)‏‎ (4 კატეგორია)
    13. მუსხელიშვილი როსტომ ილიას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    14. აბაშიძე კონსტანტინე ლევანის ძე (1895)‏‎ (4 კატეგორია)
    15. ჩახვაძე სიმონი ერასტის ძე (1919)‏‎ (4 კატეგორია)
    16. წურწუმია კონსტანტინე ბახვას ძე (1901)‏‎ (4 კატეგორია)
    17. აბაშიძე მემედ ბეგ იბრაგიმის ძე (1873)‏‎ (4 კატეგორია)
    18. ქუმსიშვილი გიორგი დიმიტრის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    19. წულუკიძე ვარდენ გრიგოლის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    20. შარაშენიძე ქრისტინე გიორგის ასული (1889)‏‎ (4 კატეგორია)
    21. ანდრონიკაშვილი იასე ნიკოლაის ძე (1893)‏‎ (4 კატეგორია)
    22. რაზიკაშვილი ლევან ლუკას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    23. აფხაზი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    24. ეჯიბია ნიკო ისლამის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    25. კეკელია ამბერკი მიხეილის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    26. ბარათაშვილი ვლადიმერ ყარამანის ძე (1871)‏‎ (3 კატეგორია)
    27. ჟვანია ისააკ ექვთიმეს ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    28. ვარდანაშვილი დიმიტრი მიხეილის ძე (1916)‏‎ (3 კატეგორია)
    29. ნინიძე კირილე ევსევის ძე (1879)‏‎ (3 კატეგორია)
    30. კალანდია ზოსიმე გუჯას ძე (1886)‏‎ (3 კატეგორია)
    31. ნოდია მიხეილ გლახოს ძე (1887)‏‎ (3 კატეგორია)
    32. თავაძე მათე იოსების ძე (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    33. მამულია სამსონ ანდრიას ძე (1892)‏‎ (3 კატეგორია)
    34. ლაღიძე ივანე ვასილის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    35. ღლონტი თევდორე ზურაბის ძე (1888)‏‎ (3 კატეგორია)
    36. მიქაელიანცი არტაშ ზაქარიას ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    37. ჭავჭავაძე ეკატერინე (ეკა) მიხეილის ასული‏‎ (3 კატეგორია)
    38. კუხალეიშვილი კონსტანტინე ეგნატეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    39. დუდუჩავა ალექსანდრე იოსების ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    40. ბერძენიშვილი ლევან ვალერიანის ძე (1953)‏‎ (3 კატეგორია)
    41. ავალიშვილი გრიგოლ ლუარსაბის ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    42. გასვიანი ლიდია ილარიონის ასული (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    43. ლოლუა კონსტანტინე ბესარიონის ძე (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    44. ჩხაიძე რაფიელ ივანეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    45. კახიანი მიხეილ ივანეს ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    46. ონიაშვილი დავით ეფრემის ძე (1883)‏‎ (3 კატეგორია)
    47. დანელია ვლადიმერ ბესარიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    48. კვანტალიანი ეპიფანე ალექსის ძე (1889)‏‎ (3 კატეგორია)
    49. ბეგთაბეგოვი ევგენი გიორგის ძე (1889)‏‎ (3 კატეგორია)
    50. დევდარიანი გაიოზ სოლომონის ძე (1901)‏‎ (3 კატეგორია)

    იხილე (წინა 50 | შემდეგი 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).