ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 50-მდე შედეგი, 51-იდან 100-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 50 | შემდეგი 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- ლოლუა კონსტანტინე ბესარიონის ძე (1903) (3 კატეგორია)
- ჩხაიძე რაფიელ ივანეს ძე (3 კატეგორია)
- კახიანი მიხეილ ივანეს ძე (1897) (3 კატეგორია)
- დანელია ვლადიმერ ბესარიონის ძე (3 კატეგორია)
- ონიაშვილი დავით ეფრემის ძე (1883) (3 კატეგორია)
- ადამია აკაკი ევგენის ძე (3 კატეგორია)
- ბედია ერმილე ალექსის ძე (1901) (3 კატეგორია)
- აღნიაშვილი პეტრე სიმონის ძე (1896) (3 კატეგორია)
- გორდელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე (1900) (3 კატეგორია)
- კვანტალიანი ეპიფანე ალექსის ძე (1889) (3 კატეგორია)
- დევდარიანი გაიოზ სოლომონის ძე (1901) (3 კატეგორია)
- ბიბინეიშვილი ბარონ ექვთიმეს ძე (1880) (3 კატეგორია)
- ალავერდოვა ევგენია კარაპეტის ასული (1900) (3 კატეგორია)
- ჭელიძე ამბროსი გალაქტიონის ძე (3 კატეგორია)
- კახოიანი ასატურ სტეფანეს ძე (1874) (3 კატეგორია)
- ჯიბლაძე სილიბისტრო ბესარიონის ძე (3 კატეგორია)
- საყვარელიძე პავლე მიხეილის ძე (1885) (3 კატეგორია)
- მდივანი ბუდუ გურგენის ძე (1877) (3 კატეგორია)
- ყონჩიყიძე ვასილი სამსონის ძე (3 კატეგორია)
- რაჭველიშვილი ქრისტეფორე ლუკას ძე (1891) (3 კატეგორია)
- ჯანდიერი ალექსანდრე(საშა) გიორგის ძე (3 კატეგორია)
- ბარბაქაძე მიხეილ სოლომონის ძე (1907) (3 კატეგორია)
- არჩვაძე ივანე ალექსანდრეს ძე (1906) (3 კატეგორია)
- ტოროშელიძე მალაქია გიორგის ძე (1880) (3 კატეგორია)
- ტერ-ფარსეგოვა-მახვილაძე ელეონორა (3 კატეგორია)
- ბარათაშვილი ვლადიმერ ყარამანის ძე (1871) (3 კატეგორია)
- კორიშელი პლატონ ევგენის ძე (1883) (3 კატეგორია)
- თოდრაძე ლუკა თომას ძე (1902) (3 კატეგორია)
- ქარცივაძე ნიკოლოზ იოთამის ძე (1884) (3 კატეგორია)
- ნაკაშიძე-ბოლქვაძე ელისაბედ იოსების ასული (3 კატეგორია)
- ეშბა თარასხანი დიმიტრის ძე (3 კატეგორია)
- ჩხიკვიშვილი ბენია გრიგოლის ძე (3 კატეგორია)
- ავალიშვილი გრიგოლ ლუარსაბის ძე (1893) (3 კატეგორია)
- წულუკიძე-ახმეტელი თამარ გრიგოლის ასული (1903) (3 კატეგორია)
- თუხარელი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891) (3 კატეგორია)
- ბერძენიშვილი ლევან ვალერიანის ძე (1953) (3 კატეგორია)
- ღვამბერია ლენა (ელენე) პეტრეს ას (3 კატეგორია)
- ჯიქია ვლადიმერ გაბრიელის ძე (1893) (3 კატეგორია)
- სტურუა ისიდორე ივანეს ძე (1880) (3 კატეგორია)
- გასვიანი ლიდია ილარიონის ასული (1902) (3 კატეგორია)
- ორაგველიძე კვიროსი (3 კატეგორია)
- წერეთელი გრიგოლ ფილიმონის ძე (1870) (3 კატეგორია)
- მიწიშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1896) (3 კატეგორია)
- კავსაძე დავით (დათაშკა) სანდროს ძე (3 კატეგორია)
- ნაჭყებია სევერიან პავლეს ძე (1907) (3 კატეგორია)
- ცომაია ივანე მაქსიმეს ძე (3 კატეგორია)
- დამჩიძე ისიდორე (3 კატეგორია)
- ალექსი-მესხიშვილი გიორგი სარდიონის ძე (1896) (3 კატეგორია)
- ჯიქია ფედოტი ანდრია (1910) (3 კატეგორია)
- ბეგთაბეგოვი ევგენი გიორგის ძე (1889) (3 კატეგორია)