გვერდის მართვა
დამატებითი ინფორმაცია
    |
    გააზიარეთ: 

    ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები

    ქვემოთ მოცემულია 500-მდე შედეგი, 1-იდან 500-მდე დიაპაზონში.

    იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

    1. გამსახურდია ზვიად კონსტანტინეს ძე (1939)‏‎ (6 კატეგორია)
    2. ჯავახიშვილი მიხეილ საბას ძე (1880)‏‎ (5 კატეგორია)
    3. ფირცხალავა ვლადიმერ (ლადი) ფილიპეს ძე (1898)‏‎ (5 კატეგორია)
    4. ერისთავი გიორგი მიხეილის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    5. გამყრელიძე მიხეილი დავითის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    6. კომახიძე ოტია ბეჟანის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    7. მათიაშვილი დავითი ივანეს ძე (1893)‏‎ (5 კატეგორია)
    8. ანდრონიკაშვილი იასე ნიკოლაის ძე (1893)‏‎ (4 კატეგორია)
    9. მუსხელიშვილი როსტომ ილიას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    10. აფხაზი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    11. ჩახვაძე სიმონი ერასტის ძე (1919)‏‎ (4 კატეგორია)
    12. წურწუმია კონსტანტინე ბახვას ძე (1901)‏‎ (4 კატეგორია)
    13. ქუმსიშვილი გიორგი დიმიტრის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    14. ბაგრატიონ-მუხრანელი სიმონ (სიმონიკა) ლევანის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    15. წულუკიძე ვარდენ გრიგოლის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    16. ამირეჯიბი მზეჭაბუკ ირაკლის ძე (1921)‏‎ (4 კატეგორია)
    17. შარაშენიძე ქრისტინე გიორგის ასული (1889)‏‎ (4 კატეგორია)
    18. რაზიკაშვილი ლევან ლუკას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    19. მაზნიაშვილი გიორგი ივანეს ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    20. ქურდიანი სოლომონ ზაქარიას ძე (1867)‏‎ (4 კატეგორია)
    21. აბაშიძე კონსტანტინე ლევანის ძე (1895)‏‎ (4 კატეგორია)
    22. მესხაძე შიო ამირანის ძე (1899)‏‎ (4 კატეგორია)
    23. აბაშიძე მემედ ბეგ იბრაგიმის ძე (1873)‏‎ (4 კატეგორია)
    24. ადამია აკაკი ევგენის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    25. მდივანი ბუდუ გურგენის ძე (1877)‏‎ (3 კატეგორია)
    26. ყონჩიყიძე ვასილი სამსონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    27. რაჭველიშვილი ქრისტეფორე ლუკას ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    28. ჯანდიერი ალექსანდრე(საშა) გიორგის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    29. ტოროშელიძე მალაქია გიორგის ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    30. ალავერდოვა ევგენია კარაპეტის ასული (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    31. ტერ-ფარსეგოვა-მახვილაძე ელეონორა‏‎ (3 კატეგორია)
    32. ბახტაძე იპოლიტე ლუკას ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    33. კორიშელი პლატონ ევგენის ძე (1883)‏‎ (3 კატეგორია)
    34. ეშბა თარასხანი დიმიტრის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    35. თოდრაძე ლუკა თომას ძე (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    36. ქარცივაძე ნიკოლოზ იოთამის ძე (1884)‏‎ (3 კატეგორია)
    37. გაჩეჩილაძე ამბროსი ნიკოლოზის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    38. ნაკაშიძე-ბოლქვაძე ელისაბედ იოსების ასული‏‎ (3 კატეგორია)
    39. ჩხიკვიშვილი ბენია გრიგოლის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    40. ბარბაქაძე მიხეილ სოლომონის ძე (1907)‏‎ (3 კატეგორია)
    41. წულუკიძე-ახმეტელი თამარ გრიგოლის ასული (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    42. არჩვაძე ივანე ალექსანდრეს ძე (1906)‏‎ (3 კატეგორია)
    43. ბოლქვაძე იუსუპ შახის ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    44. ღვამბერია ლენა (ელენე) პეტრეს ას‏‎ (3 კატეგორია)
    45. თუხარელი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    46. ბარათაშვილი ვლადიმერ ყარამანის ძე (1871)‏‎ (3 კატეგორია)
    47. გაბუნია გიორგი დავითის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    48. ორაგველიძე კვიროსი‏‎ (3 კატეგორია)
    49. წერეთელი გრიგოლ ფილიმონის ძე (1870)‏‎ (3 კატეგორია)
    50. ჯიქია ვლადიმერ გაბრიელის ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    51. სტურუა ისიდორე ივანეს ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    52. ნაჭყებია სევერიან პავლეს ძე (1907)‏‎ (3 კატეგორია)
    53. მიწიშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    54. კავსაძე დავით (დათაშკა) სანდროს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    55. გორდელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    56. ცომაია ივანე მაქსიმეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    57. დამჩიძე ისიდორე‏‎ (3 კატეგორია)
    58. ბედია ერმილე ალექსის ძე (1901)‏‎ (3 კატეგორია)
    59. შენგელია ანტონ ნიკოლოზის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    60. ჯიქია ფედოტი ანდრია (1910)‏‎ (3 კატეგორია)
    61. ავალიშვილი გრიგოლ ლუარსაბის ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    62. ელიავა გიორგი გრიგოლის ძე (1892)‏‎ (3 კატეგორია)
    63. ბიბინეიშვილი ბარონ ექვთიმეს ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    64. როინიშვილი ვასილ მიხეილის ძე (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    65. თოდუა გრიგოლ ანდრიას ძე (1899)‏‎ (3 კატეგორია)
    66. ოცხელი პეტრე‏‎ (3 კატეგორია)
    67. ლაკობა ვასილ დიმიტრის ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    68. ალექსი-მესხიშვილი გიორგი სარდიონის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    69. მგელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    70. ლამბრიანიძე ალექსანდრე (შურა)‏‎ (3 კატეგორია)
    71. ჯუღელი-საბახტარაშვილი ნინა ანტონის ასული (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    72. ელიავა ნიკოლოზ ზურაბის ძე (1874)‏‎ (3 კატეგორია)
    73. რამიშვილი ისიდორე ივანეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    74. ეჯიბია ნიკო ისლამის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    75. კეკელია ამბერკი მიხეილის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    76. ჟვანია ისააკ ექვთიმეს ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    77. ვარდანაშვილი დიმიტრი მიხეილის ძე (1916)‏‎ (3 კატეგორია)
    78. ნინიძე კირილე ევსევის ძე (1879)‏‎ (3 კატეგორია)
    79. კალანდია ზოსიმე გუჯას ძე (1886)‏‎ (3 კატეგორია)
    80. ნოდია მიხეილ გლახოს ძე (1887)‏‎ (3 კატეგორია)
    81. თავაძე მათე იოსების ძე (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    82. მამულია სამსონ ანდრიას ძე (1892)‏‎ (3 კატეგორია)
    83. ლაღიძე ივანე ვასილის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    84. ღლონტი თევდორე ზურაბის ძე (1888)‏‎ (3 კატეგორია)
    85. მიქაელიანცი არტაშ ზაქარიას ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    86. ჭავჭავაძე ეკატერინე (ეკა) მიხეილის ასული‏‎ (3 კატეგორია)
    87. კუხალეიშვილი კონსტანტინე ეგნატეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    88. დუდუჩავა ალექსანდრე იოსების ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    89. ბერძენიშვილი ლევან ვალერიანის ძე (1953)‏‎ (3 კატეგორია)
    90. აღნიაშვილი ლევან სიმონის ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    91. გასვიანი ლიდია ილარიონის ასული (1902)‏‎ (3 კატეგორია)
    92. ასათიანი თევდორე იოსების ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    93. ლოლუა კონსტანტინე ბესარიონის ძე (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    94. ჩხაიძე რაფიელ ივანეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    95. კახიანი მიხეილ ივანეს ძე (1897)‏‎ (3 კატეგორია)
    96. ონიაშვილი დავით ეფრემის ძე (1883)‏‎ (3 კატეგორია)
    97. დანელია ვლადიმერ ბესარიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    98. კვანტალიანი ეპიფანე ალექსის ძე (1889)‏‎ (3 კატეგორია)
    99. დევდარიანი გაიოზ სოლომონის ძე (1901)‏‎ (3 კატეგორია)
    100. ბეგთაბეგოვი ევგენი გიორგის ძე (1889)‏‎ (3 კატეგორია)
    101. გარიკ-ვაჩნაძე ვახტანგ გიორგის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    102. კახოიანი ასატურ სტეფანეს ძე (1874)‏‎ (3 კატეგორია)
    103. აღნიაშვილი პეტრე სიმონის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    104. ჯიბლაძე სილიბისტრო ბესარიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    105. საყვარელიძე პავლე მიხეილის ძე (1885)‏‎ (3 კატეგორია)
    106. ჭელიძე ამბროსი გალაქტიონის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    107. დორფმანი ალექსანდრ მარკის ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    108. ანდრონიკაშვილი გიორგი იოსების ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    109. ჩხიკვაძე ბენიამინ ტარასის ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    110. პულიკოვი (ლიკოვი) ალექსანდრე ივანეს ძე‏‎ (2 კატეგორია)
    111. ურიდია ალექსანდრე სერგოს ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    112. მილორავა მიხეილ ივანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    113. თარუმოვი ტიგრან ავეტის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    114. ბელიაევი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    115. გრიქუროვი ვართან ასატურის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    116. შელკი სამუელ მეერის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    117. ორაგველიძე ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    118. ხოჯაევი იუსუფ ალაჰვერდის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    119. კეკელიძე პროკოფი ქიშვარდის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    120. სობოლევი ნიკიტა პეტრეს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    121. მარგალიტაძე შალვა ანტონის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    122. ვაისი ალადარ კარლოს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    123. გეორგიევი ნიკოლოზ ხაჩატურის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    124. ახვერდაშვილი იოსებ სერგოს ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    125. ქავთარაძე იოსებ სებასტიანის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    126. მურადბეკოვი სერგო ივანეს ძე (1877)‏‎ (2 კატეგორია)
    127. წამალაშვილი ვლადიმერ ალექსანდრეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    128. ილიუშინი ნიკოლოზ სიმონის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    129. რონზანი ალოის ალოისის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    130. ლებედინსკი პავლე ვასილის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    131. დელიბაში ალექსანდრე ზაქარიას ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    132. ბოროვსკი იოსები ვლადიმერის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    133. აიგუნოვი ზაქარია სუმბათის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    134. ჯიოშვილი ალექსანდრე გიორგის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    135. ტელიატნიკი ვასილი სტეფანეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    136. მედვედევი ვლადიმერ პეტრეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    137. ჩერნიავსკი ანდრო გაბრიელის ძე (1867)‏‎ (2 კატეგორია)
    138. ზაუტაშვილი გიორგი ივანეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    139. პივოვაროვი პეტრე ანდრეის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    140. კობეშავიძე ვლადიმერ სამსონის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    141. გოგუა შოთა ნიკოლოზის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    142. ხარებოვი ილია ბადილის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    143. სემენოვი ლეონიდ აბრამის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    144. მათითაშვილი კაპიტონ ნიკიფორეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    145. ღონღაძე პეტრე დავითის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    146. ეგოროვი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    147. ნიკოლაიშვილი ივანე გიორგის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    148. კამკამიძე ნიკოლოზ ვარლამის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    149. გამბაროვი ალექსანდრე გრიგოლის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    150. არიევი მიხეილ გრიგოლის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    151. ცინცაძე ვასილ ვასილის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    152. ჟღენტი ტიტიკო ერმილეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    153. კუზნეცოვი ნიკოლოზ ვიქტორის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    154. ფაღავა დურსუნ (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    155. გურგენიძე ალექსანდრე არსენის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    156. მიქაძე არჩილ ბესარიონის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    157. თორიკაშვილი იაგორ ანდრიას ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    158. ბერიძე ზაქარია მევლუდის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    159. აბესაძე გიორგი ავქსენტის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    160. ჯაარბეკოვი ივანე ნიკოლოზის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    161. შოგირაძე ვარლამ სტეფანეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    162. ოჩიგავა ალექსანდრე სიმონის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    163. კვიტაშვილი ალექსანდრე ავთანდილის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    164. სტურუა ბარნაბი იოსების ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    165. გველესიანი ილია სამსონის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    166. მატინოვი იგორი სერგოს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    167. ვაჩნაძე იური ალექსანდრეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    168. ბაბურინი ალექსანდრე ნიკოლოზისძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    169. ჭავჭანიძე ვალერიან ერასტის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    170. ქევხიშვილი ვლადიმერ ზაქარიას ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    171. მხეიძე პეტრე მეთოდეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    172. ისაევი მიხეილ დავითის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    173. რუხაძე ღენტორ ზაქარიას ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    174. ბულდიხინი ალექსანდრე სიმონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    175. ლიადსკი აფანასი ხარიტონის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    176. დილანჩიევი გიორგი იოსების ძე‏‎ (2 კატეგორია)
    177. ალიევი ჯამილ მამედ ალი ოღლი (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    178. ჩოლოკავა ერასტი გლახოს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    179. ტოროშელიძე ანტონ ბესარიონის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    180. მესხი აკაკი დავითის ძე (1917)‏‎ (2 კატეგორია)
    181. ზორინი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    182. პოპკოვი ლავრენტი ეფიმის ძე (1868)‏‎ (2 კატეგორია)
    183. ბაღათუროვი არმენ ლეონის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    184. კოპალეიშვილი ნიკოლოზ სერგოს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    185. გოფმანი თეოფილ დავითის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    186. შავდია მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    187. ხვინგია პეტრე პლატონის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    188. სილაძე გიორგი ილიას ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    189. მამაცაშვილი იოსებ ანდრიას ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    190. ეჟოვი კონსტანტინე ივანეს ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    191. ნუცუბიძე ტიტე გიორგის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    192. კარტაშევი ალექსანდრე ერმილეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    193. გეგენავა აკაკი ნიკოლოზის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    194. ასლანიშვილი ლევან ზაქარიას ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    195. ფირცხალაიშვილი გიორგი პლატონის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    196. ცქიტიშვილი ბიჭიკო ივანეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    197. რენინგი ელენე გრიგოლის ასული (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    198. ლაბასტოვი გრიგორი აფანასის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    199. დანელია მარკოზ გიორგის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    200. მოდებაძე კარპ სპირიდონის ძე (1872)‏‎ (2 კატეგორია)
    201. იაკობაშვილი ანტონ ლეონტის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    202. ბლიზნოვი პავლე ალექსანდრეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    203. ჯაფარიძე გიორგი ანტონის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    204. სხირტლაძე ალექსანდრე ვასილის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    205. ჩაკვეტაძე სოკრატე ალექსანდრეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    206. პაჩკოვსკი ვლადიმირ ნიკოლოზის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    207. კინიპრიშვილი ივანე აბელის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    208. გლავაცკი სიმონ თომას ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    209. მგალობლიშვილი ვიქტორ გიორგის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    210. ვოლკოვსკაია ვერა ალექსანდრეს ასული (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    211. ბარამიძე ნოე სიმონის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    212. ჭიჭინაძე ვლადიმერ იულონის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    213. სანაკოევი გრიგოლ ნიკოლოზის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    214. ქუთათელაძე დავითი იოსების ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    215. ნარიმანოვი ბაგრატ გასპარის ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    216. კაკალაძე სევერიან ნესტორის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    217. გაბუნია ანდრია ვიქტორის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    218. ლომიძე ტიტიკო დიმიტრის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    219. ჯაში თევრად ალის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    220. ტამანცევი ევგენი ავდეის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    221. ჩაშნიცკი ვიქტორ ვიქტორის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    222. პერჩიანი ტოროს ანდრიას ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    223. კიურკჩიბაშევი აკოფ არუთიუნის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    224. გოგეშვილი შალვა სილიბისტროს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    225. ზაბელინი დიმიტრი კონსტანტინეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    226. ბარციცი ვიქტორ მამსირის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    227. ჭუმბურიძე კონსტანტინე გრიგოლის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    228. საპანაძე ვარლამ ვასილის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    229. ლორთქიფანიძე სელმან კადირის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    230. ქურდოვანიძე პეტრე მიხეილის ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    231. ნაცვალოვი ლეონიდე ნიკოლოზის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    232. კალანდაძე ერმოლე სიმონის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    233. გაგლოევი სერგო ანტონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    234. დუმბაძე ვერა ვლადიმერის ასული (1917)‏‎ (2 კატეგორია)
    235. ანიევი ივანე სტეფანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    236. ცაგარელი პეტრე გიორგის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    237. ჟორდანია იასონ იასონის ძე (1917)‏‎ (2 კატეგორია)
    238. კრავცოვი ალექსანდრე მაქსიმეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    239. ფაინშტეინი მარია დავითის ასული (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    240. მირველოვი რუბენ (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    241. თევდორაძე შალვა ათანასეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    242. ბეჟანიშვილი გიორგი ივანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    243. გუგუშვილი ალექსანდრე ალექსის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    244. აბაევი ხარიტონ დიმიტრის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    245. შეპელევი ვიქტორ ნიკოლოზის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    246. ორჯონიკიძე გიორგი აბესალომის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    247. ხუნდაძე ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    248. კვარაცხელია კაპიტონ სოლომონის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    249. სოსელია გიორგი კუჩუს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    250. მარკარიანი მოვსეს მინასის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    251. ვარდანია ესტატე დავითის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    252. გვალია ვლადიმერ ივანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    253. ახმეტელი სიმონ გიორგის ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    254. ქარელი ივანე ნიკოლოზის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    255. მუსხელიშვილი გიორგი ილიას ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    256. წიფურია ალექსანდრე თედოს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    257. იმნაიშვილი შალვა ლავრენტის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    258. რუბჩისი იოსიფ დომენიკის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    259. ლეკიშვილი გიგლა მახარეს ძე (1872)‏‎ (2 კატეგორია)
    260. დემურია გრიგოლ ვლადიმერის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    261. ბრეგაძე დავით ისააკის ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    262. ალაბიანი ავაკ ალექსანდრეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    263. ჯიჯოევი ივანე პეტრეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    264. ტერ-სტეფანოვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    265. მელაძე შალვა იაკობის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    266. ჩიტაია ალექსანდრე ვატოს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    267. ზეინალოვი ზაიდ ქიარიმოღლი (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    268. პისკუნოვი ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    269. კოკაია დავით გიორგის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    270. გოლოვანოვი დიმიტრი მიხეილის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    271. ხაჩატურიანი ვასილ აკოფის ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    272. სეროპიანი ქრისტეფორე ავეტისის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    273. მაისურაძე პავლე ბაგრატის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    274. ყანჩელი დავით ალექსანდრეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    275. ელბაქიძე ივანე გიორგის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    276. ნიჟარაძე ვლადიმერ ალექსანდრეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    277. კანკე-აბაშიძე ჰილდეგარდ ვილჰელმის ასული (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    278. გარსევანიშვილი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    279. არშბა ვლადიმერ კონსტანტინეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    280. ციციშვილი ვახტანგ ივანეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    281. რაკოვი მიხეილ თეოდორეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    282. კულიჯანოვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    283. ფილატოვი ივანე დანიელის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    284. გუჯაბიძე აკაკი ვასილის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    285. მიქელაძე პარმენ ნიკოლოზის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    286. თუმაზოვი ვალენტინ ივანეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    287. ბეღელაძე გიორგი ვარლამის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    288. აბრამოვიჩი ვასილი ივანეს ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    289. ჯალაღანია აგრაფინა ეფრემის ასული (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    290. შუბლაძე ვიქტორ პავლეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    291. პაპავა ავქსენტი თევდორეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    292. კიკავა ჯელალ მაჰმუდის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    293. სულაბერიძე ნიკიფორე გრიგოლის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    294. გიგიბერია პეტრე იასონის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    295. მაჭავარიანი ბიძინა ელიზბარის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    296. ვერენიდი ისააკ აბრამის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    297. ბაზბა შახან ხუსეინის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    298. ჭანტურიშვილი შალვა ივანეს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    299. ქვლივიძე გაბრიელ ვლადიმერის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    300. ნადმოვიჩი გიორგი ივანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    301. იშხნელი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    302. საინოვი არტაშ კარაპეტის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    303. ბურჯანაძე სერგო დომენტის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    304. ლიჩაგინი მიხეილ სერგოს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    305. დოლიძე გერმანე არსენის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    306. ამაშუკელი ალექსანდრე ჯავახის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    307. ჩუბინიძე ტრიფონ თეიბუხის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    308. პოტკოვი ვლადიმერ აბრამის ძე (1881)‏‎ (2 კატეგორია)
    309. ტროიცკი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    310. მეტონიძე დანიელ მიზარბეგის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    311. თაგაური იროდიონ ზაქარიას ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    312. ბახტაძე ვლადიმერ კონსტანტინეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    313. კორინთელი ოთარი იოსების ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    314. გრიგოლია გრიგოლ იონას ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    315. შანდინი ალექსეი თეოდორეს ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    316. ოგანოვი მუშეგი გაბრიელის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    317. ხობუა პიმენ არსენის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    318. სიროტა აბრამ ლეონტის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    319. მამინაიშვილი სერგო ნიკოლოზის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    320. ერიციანი აშოტ მირზას ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    321. კაცი დანიელ იოსების ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    322. გედევანოვი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1881)‏‎ (2 კატეგორია)
    323. აფხაზავა მიხეილ ივანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    324. ფოფხაძე პალადი ტარასის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    325. მორიცი ავგუსტ ვასილის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    326. ცხოვრებოვი ილია ვასილის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    327. რიჟკო ვლადიმირ მარტინის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    328. ლაზარევი იგორი ვლადიმირის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    329. დარცია ევგენი სამსონის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    330. იაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    331. ბოკერია ევგენი გრიგოლის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    332. ავაკიმიანი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    333. შაქარაშვილი პეტრე გიორგის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    334. ოთაროვი არკადი იგორის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    335. ხორომანსკი გაბრიელ ივანეს ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    336. სიხარულიძე შერმადინ ნიკოლოზის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    337. მანაგაძე სერგო ანტონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    338. ეფრემიძე ივანე ნესტორის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    339. კახრამანოვი მამედ ჰასან ოღლი (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    340. გელაშვილი ვლადიმერ ალექსანდრეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    341. აშიანი რუბენ ავეტისის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    342. ფურცხვანიძე მიხეილ პავლეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    343. მოწყობილი ოსმან ხულუს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    344. ძებნიაური სიმონ ზაქარიას ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    345. როვნი ივანე დიმიტრის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    346. ლარცინი ანდრეი ივანეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    347. დევდარიანი გრიგოლ პროკოფის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    348. ივანოვი ვლადიმერ პავლეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    349. ბოლქვაძე ივანე ბეჟანის ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    350. ავეტიკიანი არმენაკ გერასიმის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    351. ჯიბუტი იაგორ მათეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    352. ტარკილი კონსტანტინე კიაკის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    353. მდივნიშვილი დავით ილიას ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    354. ჩახვაძე ზოსიმე თედორეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    355. პეტროპავლოვსკი ანტონ ივანეს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    356. კლეპერი პეტრე ივანეს ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    357. გოგიჩაიშვილი დიომიდე პავლეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    358. ზამთარაძე აკაკი დიანოსის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    359. ხალვაში ვერა ვლადიმერის ასული (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    360. საყვარელიძე სერგი ნესტორის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    361. ლუნევი პავლე მიხეილის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    362. ღაჭავა ალექსანდრე ელისბარის ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    363. ნერსესიანი ნარსეს ივანეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    364. კალინინი მიხეილ ვასილის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    365. გალდავა ბარბარე გიორგის ასული (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    366. ებრალიძე აკაკი დავითის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    367. არამიანი რაჩიკ დანიელის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    368. ციბაძე დავით პავლეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    369. ჟუკოვსკი ვიქტორ ლავრენტის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    370. კრიკოროვი არმენ გერასიმეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    371. ფანცხავა ვლადიმერ ვარლამის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    372. მირცხულავა ვლადიმერ ვლადიმერის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    373. თითბერიძე ამბროსი სიმონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    374. ბერელაშვილი გაიოზ ადამის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    375. აბაშიძე მიხეილ იოსების ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    376. შიშლოვი ბორის ევსტაფის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    377. ოტენ ნიკოლოზ ფერდინანდის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    378. ხუსკივაძე იოსებ თეოფილეს ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    379. კვერნაძე არჩილ დავითის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    380. სტაროსტინი პავლე ივანეს ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    381. გვარჯალაძე სამსონ მარკოზის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    382. მარტინოვი ლეონიდ კონსტანტინეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    383. ვასილენკო სემიონ სემიონის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    384. აჯბა გრიგოლი კირილეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    385. ქარცივაძე მიხეილ სოლომონის ძე (1875)‏‎ (2 კატეგორია)
    386. მძინაროვი ალექსანდრე სერგოს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    387. იორამაშვილი ივანე მიხეილის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    388. რუსოვი დიმიტრი გიორგის ძე (1880)‏‎ (2 კატეგორია)
    389. ბრუხალი ბრონისლავ იოსების ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    390. ლეჟავა ვლადიმერ როჟდენის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    391. დიასამიძე სამსონ პავლეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    392. ალექსანიანი ანდრონიკ არუთიუნის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    393. ჩიჩუა მიხეილ სიმონის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    394. ჰუსეინოვი ისმაილ ჰუსეინ-ოღლი‏‎ (2 კატეგორია)
    395. ტინტიკოვი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    396. მელკუევი გიორგი იაკობის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    397. ზილმანი პავლე ვლადიმერის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    398. პოლიტოვი ლევ ნიკოლოზის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    399. ბასილია მირიან თეიმურაზის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    400. კონიუშევსკი ლეონიდ კონსტანტინეს ძე (1877)‏‎ (2 კატეგორია)
    401. გორდეევი ივან ანდრეის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    402. ხერხეულიძე დავით ზაალის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    403. სვანიძე შალვა ნესტორის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    404. მალენდი გრიგორი იაკობის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    405. ემჩინოვი სტეფანე მიხეილის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    406. ნონიევი დავით არტემის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    407. კარამანიანცი მერჟან ოგანესის ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    408. გასიევი ნიკოლოზ მაქსიმეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    409. ასანიძე ნიკოლოზ ალმასხანის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    410. ფინკელი ისააკ სიმონის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    411. ცკუა ხამიდ დახიდის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    412. კუჩეროვი სერგეი ალექსანდრეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    413. დათუნაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    414. მიხელიძე სოფრონ ანტონის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    415. თურქია სიმონ სტეფანეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    416. ბირზინი ივანე გრიგორის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    417. აგამჯანოვი გერასიმე ივანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    418. სურმანიძე აბდო ხემიდის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    419. შუშტაკაშვილი იოსებ მიხელის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    420. პარამონოვი მიხეილ მოსეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    421. კიკნაძე ივანე გიორგის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    422. გიორგაძე ნესტორ ივანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    423. მაჭარაძე სიმონ ერმალოს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    424. ვიტოლ-კაულინი კარლოს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    425. ბალახი იაკობ იაკობის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    426. ჭელიძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    427. სამინაშვილი გიორგი იოსების ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    428. ქორიძე სამსონ კალისტრატეს ძე (1915)‏‎ (2 კატეგორია)
    429. ნაკაიძე ჰუსეინ აჰმედის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    430. კაზიევი გიორგი ზაქარიას ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    431. გაბაშვილი ივანე ილიას ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    432. ლომაძე ალექსი ალექსანდრეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    433. დოლიძე იპოლიტე მელენტის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    434. ანანიაშვილი ლევან მიხეილის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    435. ჩხარტიშვილი მიხეილ ფილიპეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    436. პროკოფიევი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    437. ტყეშელაშვილი ვლადიმერ რევაზის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    438. მთვრალაშვილი ალექსანდრე ისაკის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    439. თათანაშვილი პავლე იოსების ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    440. ბეგიზოვ-ბეჯიზატი ჩერმენ დავითის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    441. კოსტილევი ორესტ ვლადიმირის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    442. გრიგორიევი ანდრია კონსტანტინეს ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    443. ნაროუშვილი ამბაკო კუჭუს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    444. კაკაშვილი ვლადიმერ თევდორეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    445. გაბუნია ბარბარე ვასილის ასული (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    446. ლორთქიფანიძე ალექსანდრე ბესარიონის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    447. დოშოიანი არამ სიმონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    448. ჩხიკვაძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    449. პუტილოვი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    450. კოჩიევი გიორგი ნესტორის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    451. ურიდია სევერიან მიხეილის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    452. მინასიანი არამ სერგეის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    453. თარხანოვი გარეგინ პავლეს ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    454. ბელიკოვა-მიგდისოვა ნატალია ალექსანდრეს ასული (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    455. გრიშანოვიჩი ალექსანდრე თეოდორეს ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    456. შელკოვნიკოვი ივანე გიორგის ძე (1880)‏‎ (2 კატეგორია)
    457. ორაგველიძე დავით იოსების ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    458. ხრაპუნოვი ვლადიმერ ანიკეის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    459. კეკეჯანი აბგარ ივანეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    460. სოკოლოვი ვადიმ სერგეის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    461. მარგველაშვილი ვლადიმერ იოსების ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    462. ვალიცკი პავლე ადამის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    463. გეპნერი პეტრე მიხეილის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    464. ახვერდოვი გერასიმე იგორის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    465. ქავთარაძე კონსტანტინე სიმონის ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    466. მურადოვი გაგიკ გარეგინის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    467. წამალაშვილი ირაკლი გიორგის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    468. ილოვაისკი ვასილი სერგოს ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    469. როჟდესტვენსკი გრიგორი ფეოდორის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    470. ლეგაშვილი არჩილ ლევანის ძე‏‎ (2 კატეგორია)
    471. დემენტიევი მიხეილ ვიქტორის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    472. ბორტნიკოვი ალექსანდრე კუზმას ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    473. აივაზოვი იოსებ სიმონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    474. ჯიქია ბორის ეგნატეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    475. ტეპცოვი სერგო პეტრეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    476. მედვედევი კონსტანტინე ლეონტის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    477. ჩერნიკოვი გრიგოლი ივანეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    478. ზაქარეიშვილი ეპრაქსი გიორგის ასული (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    479. პიმენოვი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    480. კობიაშვილი ალექსანდრე ვასილის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    481. გოგუაძე გაბრიელ ჯამულეტის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    482. ხარებოვი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    483. სემერჯიევი ივანე გრიგოლის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    484. მათიკაშვილი შალვა სპირიდონის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    485. ღოღობერიძე ჟანგო სერგოს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    486. ეგოროვი ნიკოლოზ ლაზარეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    487. ნიკოლეიშვილი იონა ამბაკოს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    488. კანდელაკი ალექსანდრე გიორგის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    489. გამდლიშვილი მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    490. არინინი ანდრეი სერგეის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    491. ცინცაძე ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    492. ჟღენტი შალვა კონსტანტინეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    493. კუზნეცოვი ფეოდორ აფანასის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    494. ფაღავა ივანე ანტონის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    495. გურგენიძე ალექსანდრე ბიჭის ძე (1878)‏‎ (2 კატეგორია)
    496. მიქაძე დავით ირაკლის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    497. თოფურია არისტარქე დიმიტრის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    498. ბერიძე კარპეზ ევსეის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    499. აბესაძე ნიკოლოზ ივლიანის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    500. ჯაბაროვი ალახარ ისმაილ-ოღლი (1904)‏‎ (2 კატეგორია)

    იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).