ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 500-მდე შედეგი, 1,001-იდან 1,500-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- შაქარაშვილი პეტრე გიორგის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ოთაროვი არკადი იგორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ხორომანსკი გაბრიელ ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- სიხარულიძე შერმადინ ნიკოლოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მანაგაძე სერგო ანტონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ეფრემიძე ივანე ნესტორის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ასათიანი ვლადიმერ ვასილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კახრამანოვი მამედ ჰასან ოღლი (1904) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი ვლადიმერ ალექსანდრეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფურცხვანიძე მიხეილ პავლეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- აგაბეკიანი არტემ ჯავადის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მოწყობილი ოსმან ხულუს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ძებნიაური სიმონ ზაქარიას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- როვნი ივანე დიმიტრის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლარცინი ანდრეი ივანეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დევდარიანი გრიგოლ პროკოფის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ივანოვი ვლადიმერ პავლეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე ივანე ბეჟანის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ჯიბუტი იაგორ მათეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ტარკილი კონსტანტინე კიაკის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მდივნიშვილი დავით ილიას ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჩახვაძე ზოსიმე თედორეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- პეტროპავლოვსკი ანტონ ივანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კლეპერი პეტრე ივანეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- გოგიჩაიშვილი დიომიდე პავლეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ზამთარაძე აკაკი დიანოსის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბაკაევი ვასილ ბორისის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ხალვაში ვერა ვლადიმერის ასული (1893) (2 კატეგორია)
- საყვარელიძე სერგი ნესტორის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლუნევი პავლე მიხეილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ღაჭავა ალექსანდრე ელისბარის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ამირხანოვი გიორგი ბოგდანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნერსესიანი ნარსეს ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კალინინი მიხეილ ვასილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გალდავა ბარბარე გიორგის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- ებრალიძე აკაკი დავითის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ციბაძე დავით პავლეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჟუკოვსკი ვიქტორ ლავრენტის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- კრიკოროვი არმენ გერასიმეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფანცხავა ვლადიმერ ვარლამის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მირცხულავა ვლადიმერ ვლადიმერის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- თითბერიძე ამბროსი სიმონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბერელაშვილი გაიოზ ადამის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- შიშლოვი ბორის ევსტაფის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ოტენ ნიკოლოზ ფერდინანდის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხუსკივაძე იოსებ თეოფილეს ძე (1886) (2 კატეგორია)
- კვერნაძე არჩილ დავითის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- სტაროსტინი პავლე ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- გვარჯალაძე სამსონ მარკოზის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- მარტინოვი ლეონიდ კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ვასილენკო სემიონ სემიონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აღაევი გაშიმი პენჯალი ოღლი (1903) (2 კატეგორია)
- ქარცივაძე მიხეილ სოლომონის ძე (1875) (2 კატეგორია)
- ავანესიანი არტაშეს ტიგრანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მძინაროვი ალექსანდრე სერგოს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- იორამაშვილი ივანე მიხეილის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- რუსოვი დიმიტრი გიორგის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ბრუხალი ბრონისლავ იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა ვლადიმერ როჟდენის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- დიასამიძე სამსონ პავლეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩიჩუა მიხეილ სიმონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჰუსეინოვი ისმაილ ჰუსეინ-ოღლი (2 კატეგორია)
- ტინტიკოვი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მელკუევი გიორგი იაკობის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ზილმანი პავლე ვლადიმერის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პოლიტოვი ლევ ნიკოლოზის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბასილია მირიან თეიმურაზის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- კონიუშევსკი ლეონიდ კონსტანტინეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- გორდეევი ივან ანდრეის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ხერხეულიძე დავით ზაალის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სვანიძე შალვა ნესტორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მალენდი გრიგორი იაკობის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ემჩინოვი სტეფანე მიხეილის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ნონიევი დავით არტემის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- აპრიაშვილი აბესალომ გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კარამანიანცი მერჟან ოგანესის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- გასიევი ნიკოლოზ მაქსიმეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ფინკელი ისააკ სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- აბაშიძე გრიგოლ დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ცკუა ხამიდ დახიდის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კუჩეროვი სერგეი ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- დათუნაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მიხელიძე სოფრონ ანტონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თურქია სიმონ სტეფანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბირზინი ივანე გრიგორის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- სურმანიძე აბდო ხემიდის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შუშტაკაშვილი იოსებ მიხელის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- პარამონოვი მიხეილ მოსეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ივანე გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გიორგაძე ნესტორ ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მაჭარაძე სიმონ ერმალოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ვიტოლ-კაულინი კარლოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვა-აგრბა თამარ ბახრამის ასული (1909) (2 კატეგორია)
- ჭელიძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სამინაშვილი გიორგი იოსების ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ქორიძე სამსონ კალისტრატეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ალანია მიხეილ სპირიდონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ნაკაიძე ჰუსეინ აჰმედის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კაზიევი გიორგი ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გაბაშვილი ივანე ილიას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ლომაძე ალექსი ალექსანდრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დოლიძე იპოლიტე მელენტის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩხარტიშვილი მიხეილ ფილიპეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- პროკოფიევი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტყეშელაშვილი ვლადიმერ რევაზის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მთვრალაშვილი ალექსანდრე ისაკის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- თათანაშვილი პავლე იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბეგიზოვ-ბეჯიზატი ჩერმენ დავითის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კოსტილევი ორესტ ვლადიმირის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გრიგორიევი ანდრია კონსტანტინეს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- კაკაშვილი ვლადიმერ თევდორეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გაბუნია ბარბარე ვასილის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ალექსანდრე ბესარიონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- დოშოიანი არამ სიმონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩხიკვაძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- პუტილოვი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კოჩიევი გიორგი ნესტორის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ურიდია სევერიან მიხეილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მინასიანი არამ სერგეის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- თარხანოვი გარეგინ პავლეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ბელიკოვა-მიგდისოვა ნატალია ალექსანდრეს ასული (1906) (2 კატეგორია)
- გრიშანოვიჩი ალექსანდრე თეოდორეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- შელკოვნიკოვი ივანე გიორგის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ორაგველიძე დავით იოსების ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხრაპუნოვი ვლადიმერ ანიკეის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- კეკეჯანი აბგარ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სოკოლოვი ვადიმ სერგეის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მარგველაშვილი ვლადიმერ იოსების ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ვალიცკი პავლე ადამის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ასლანიანი მოვსეს აკოპის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გეპნერი პეტრე მიხეილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე კონსტანტინე სიმონის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- აგრბა ზაქარია სულეიმანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მურადოვი გაგიკ გარეგინის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- წამალაშვილი ირაკლი გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ილოვაისკი ვასილი სერგოს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- როჟდესტვენსკი გრიგორი ფეოდორის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლეგაშვილი არჩილ ლევანის ძე (2 კატეგორია)
- დემენტიევი მიხეილ ვიქტორის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბორტნიკოვი ალექსანდრე კუზმას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ჯიქია ბორის ეგნატეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ტეპცოვი სერგო პეტრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მედვედევი კონსტანტინე ლეონტის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჩერნიკოვი გრიგოლი ივანეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ზაქარეიშვილი ეპრაქსი გიორგის ასული (1901) (2 კატეგორია)
- პიმენოვი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- კობიაშვილი ალექსანდრე ვასილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გოგუაძე გაბრიელ ჯამულეტის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ბარამიძე ვლასი ბიჭის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ხარებოვი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სემერჯიევი ივანე გრიგოლის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მათიკაშვილი შალვა სპირიდონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ღოღობერიძე ჟანგო სერგოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ანდრიაძე პორფირე ილარიონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ეგოროვი ნიკოლოზ ლაზარეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ნიკოლეიშვილი იონა ამბაკოს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი ალექსანდრე გიორგის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- გამდლიშვილი მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი შალვა კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კუზნეცოვი ფეოდორ აფანასის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ფაღავა ივანე ანტონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გურგენიძე ალექსანდრე ბიჭის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- მიქაძე დავით ირაკლის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- თოფურია არისტარქე დიმიტრის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბერიძე კარპეზ ევსეის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ჯაბაროვი ალახარ ისმაილ-ოღლი (1904) (2 კატეგორია)
- შოთაძე ვიქტორი ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ოჩიგავა ვასილ ნესტორის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კვიტაშვილი ლეონიდე მიხეილის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სტურუა გრიგოლ ლავრენტის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- გველესიანი ოლიფანტე პიმენის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მატინოვი ნიკოლოზ დავითის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ვაძინსკი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ახალაია ლავრენცი ჩუგუს ძე (2 კატეგორია)
- ჭავჭანიძე მიხეილ დიმიტრის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ქეიდია აპოლონ პეტრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- აზაროვი დანიელ ემელიანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მხითაროვი არმენ პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ისარლიშვილი ალექსანდრე ლევანის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რუხაძე შალვა ვარლამის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბულუხია გრიგოლ ანდრიას ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლიბერი მაქს ფეოფანის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დილბანჟ-კარაპეტიანი გურგენ გერასიმეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჩოლოქია პარმენ ბარდღუს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მესხი აკაკი ნოეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ზორინი ანდრია აბრამის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- პოპოვი ბორისი ივანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბაღაფში კიაზიმ რეჯების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კოპაძე ანდრო მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გოშაძე დავით ვასილის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- შავიშვილი ანდრო მიხეილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ხვიჩია გრიგოლ სპირიდონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სილიკაშვილი ზინობი ანდრიას ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მამაცაშვილი მიხეილ ანდრიას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ერაბეკი ანტონ ანტონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ობგაძე ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1911) (2 კატეგორია)
- არვანოვი არუთიუნ ოგანეზის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- კასიანი სერგო ივანეს ძე (1876) (2 კატეგორია)
- გეგენავა ალექსანდრე ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ფირცხალაიშვილი ილია გიორგის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- აბდუშელიშვილი დიმიტრი ვასილის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ცქიტიშვილი შალვა იაკიმის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- რენინგი ვილჰელმ ფრიდრიხის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლაბუნსკი ვიქტორ ვალენტინის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- დანელიანი ერვანდ ამაიაკის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მოდებაძე პლატონ სპირიდონის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- იაკობაშვილი დავითი ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბლუაშვილი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე დავითი ივანის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ტაბაღუა თადეოზ თევდორეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჩალ-ოღლი ხუსეინ ახმედის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პედაევი ნიკოლოზ ლავრენტის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კინწურაშვილი ალექსანდრე ანდრიას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გლებოვი ეფიმ გიორგის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მგელაძე ალექსანდრე პარამონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ვოლკოვსკი ივანე გიორგის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ბაბუევი ვართან გიორგის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჭიჭინაძე კონსტანტინე სერგოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სანაკოევი ვლადიმერ არჯევანის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ქუთათელაძე ვლადიმერ გიორგის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ალიევი ალი გეიდარ ნოვრუზ ალი ოღლი (1891) (2 კატეგორია)
- ნაროუშვილი ამბაკო კუჭუს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჯაში მირიან გრიგოლის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ტანასოვი ივანე ათანასის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- მდივანი გიორგი ბუდუს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჩაშნიცკი კონსტანტინე ვიქტორის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- პეტკევიჩი ვლადიმერი იოსების ძე (1913) (2 კატეგორია)
- კიურკჩიბაშევი ხაჩატურ ავეტისის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- გოგია ბესარიონ ჯატუს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ზაბუდსკი ლევ პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ბადრიაშვილი გიორგი გიორგის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჭუმბურიძე სამსონ სამსონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- საპიცკი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1875) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ტიტე ილარიონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ქურიძე სევერიან გიგოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ალშვანგი ბორის ადოლფის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ნაცვლიშვილი ვასილ გრიგოლის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ვარდენ ვასილის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- გაგლოევი სერგო გრიგოლის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დუმბაძე ვლადიმერ ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ცაგელ-შტოუფერი გუბერტ იოჰანის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ჟორჟალაძე სიმონ დავითის ძე (1918) (2 კატეგორია)
- კრავცოვი ვასილ გალაქტიონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ფალავანდიშვილი ზაქარია დარისპანის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- მირზაბეკიანი არამ მიხეილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თევზაძე აკაკი მიტროფანეს ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ბეჟანიშვილი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გუგუშვილი იასონ ფარნაოზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შერვაშიძე შაქურ-ბექ მამუდის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე გიორგი დიმიტრის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ხუნდაძე გიორგი გერასიმეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- კვარცხავა მიხეილ ლუკას ძე (1908) (2 კატეგორია)
- სოსელია გრიგოლ ყარამანის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მარკარიანი ნერსეს იოსების ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ვართანესოვი ერვანდ სოლომონის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- აფანასიადი ივანე ილიას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გვამიჩავა ერასტი რომანის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ქართველიშვილი დავით ალექსის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ადროვი ანდრეი ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- წულაია სერგო ნიკოლოზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- იმნაძე გრიგოლ დომენტის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- რუდერი ეგორი იაკობის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ლენკოვსკი გიორგი კონსტანტინეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დემუროვი გარეგინ წყალობას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ბრეგაძე პავლე გიორგის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ჯორბენაძე იასონ ივანეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- მელია სოლომონ ფარნაოზის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჩიტაიშვილი ევგენი მიხეილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ზელენკინი ილია ნიკოლოზის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- პისკუნოვი სერგო დიმიტრის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კოკაია ვლადიმერ ბიჭის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გომართელი შალვა დიმიტრის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ბარტიშევსკი ნიკოლაი ფეოდორის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ხაჩატუროვი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სერპუხოვი მიხეილ პეტრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მაისურაძე პორფირე ივანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ყარალაშვილი ნინა კალისტრატეს ასული (1895) (2 კატეგორია)
- ანთიძე სევერიან გიგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ელერდოვი იოსები ისიდორეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ნიჟარაძე ილია რაჟდენის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კანტორი იაკობ იონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გარსიაშვილი ლევან იასონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ციციშვილი თამარ სიმონის ასული (1901) (2 კატეგორია)
- რამი ლეოპოლდ ერნსტის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კულუმბეკოვი ვიქტორ სიმონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ფილატოვი ივანე სპირიდონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- დადვაძე პავლე თევდორეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- მიქელაძე შალვა სოლომონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- თუმანიანი ამლიკ ოვანესის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ბეშიძე ივანე მელიტონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჯალაღანია დომენტი ლუკას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- შულაია არმენ თადეს ძე (911) (2 კატეგორია)
- პაპავა ალექსანდრე ფადეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კიკავა ჯემალ მაჰმუდის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- სულაქველიძე ანა ამბაკოს ასული (1889) (2 კატეგორია)
- გიკი აბრაამ მოსეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი დავით ივანეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ვერჟბიცკი ნესტორ იუვენალის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ახმეტელაშვილი პეტრე ეფრემის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჭანტურიძე გრიგოლ ნესტორის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ქვლივიძე შალვა ივანეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი ლევან გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნავასარდოვი რუბენ იაკობის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- კაგრამანიანი სედრაქ გრიგოლის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბუში სოლომონ ეფიმის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ლიცინოვი არტემ სერგოს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- დოლიძე გიორგი დიმიტრის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩუგაი ვიქტორი პეტრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პოღოსიანი ვართან სარქისის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ტროფიმოვი პავლე მიხეილის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მეტონიძე ვალერიან ერმილეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- თავამაშვილი მიხეილ ივანეს ძე (1916) (2 კატეგორია)
- გრიგოლია ლაგუსტან რეშეტოს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- შანიძე ვლადიმერ ბესარიონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ოგბაიძე დავით ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხოზრევანიძე ისკანდერი შერიფის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- სისაური ილია ნიკოლოზის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მამიტაშვილი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ერმაკ-ორლოვი ვასილი თეოდორეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- არუთინოვი არტემ სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კაცია აკაკი შარვანის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გევერტი რუდოლფ ჰენრიხის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ფოფხაძე სპირიდონ იაკობის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აბრამოვი ალექსანდრე პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მოროზოვი ალექსეი სტეფანეს ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ცხოვრებოვი ჩიტო გარსევანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- რიჟოვი ტიმოთე თეოდორეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლაზარევი სერგეი ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- დარციმელია ლევან კონსტანტინეს ძე (1880) (2 კატეგორია)
- იაშვილი ივანე დავითის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ბოკერია მიხეილ ლავრენტის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- შაშიაშვილი თევდორე ფირუზას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ოთხმეზური ვახტანგ ნიკოლოზის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხორომანსკი ევტიხი ივანეს ძე (1880) (2 კატეგორია)
- სიხაშვილი ილია ზაქარიას ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მანგუპლი სამსონ მოსეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კედია ალექსი გრიგოლის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი იასონ ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ფხაკაძე ერასტი ნესტორის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- აგაიან აირაპეტ აგაჯანის ძე (2 კატეგორია)
- მჟავანაძე დურსუნ მემედის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ძიგრაშვილი გერვასი ტარასის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- როზენბლუმი მაქს რაფაელის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ლასკარი გრიგოლ ემანუელის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- დევდარიანი იოსებ დავითის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ივანოვი ივანე ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე ისმაილ ახმედის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ჯინორიძე შალვა მელიტონის ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ტატიშვილი გიორგი იაკობის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მდოიანი ალექსანდრე ავეტიკის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ჩახვაძე მუსტაფა იუსუფის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- პეტროსიანი კარაპეტი ვოსკანის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კლიმოვი პავლე ივანეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გოგიძე ვიქტორ სტეფანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ზანდერი რეინოლდ ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბაკი აბრამი გრიგოლის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ხამაც-ბლოხი ფაბიან სოლომონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- საძაგლიშვილი იოსებ ლუარსაბის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ლუნკევიჩი ვიქტორ მიხეილის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ღვაბერიძე გერასიმე პავლეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ამირჯანოვი გრიგოლ სერგოს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ნესტეროვი ტიხონ სემიონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- კალინინი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გალდავა შუშანა ნესტორის ასული (1886) (2 კატეგორია)
- ებრალიძე თამარ ერმილეს ასული (1910) (2 კატეგორია)
- ცივლინი არკადი გრიგოლის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჟუჟუნავა ვასილი გიორგის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კრინიცკი ვლადიმირ იოსების ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ფანცხავა ნიკოლოზ ევსევის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გულისაშვილი მიხეილ ზაქარიას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- მიტროფანოვი ალექსანდრე სერგოს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ბერელაშვილი დავით ადამის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- შიშმანიანი გურგენ სტეფანეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ოტიანი სედრაკ გევორქის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ხუტიევი მარტინ ლევანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კვერნაძე ვენიამინ (ბენო) ზოსიმეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- სტარშოვა ლიდია არტემის ასული (1913) (2 კატეგორია)
- გვარჯელაძე გიორგი სილოვანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მარტიუკოვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ვასილიევი ალექსანდრე ივანეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე შალვა ვარლამის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ავარსკი ნიკოლოზ ნიკოლოზის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- მჭედლიშვილი არჩილ ივანეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- იორაშვილი გრიგოლი ევსეის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- რუხაძე ათანასე სიმონის ძე (2 კატეგორია)
- ბუაჩიძე ანდრია გრიგორის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა იოსებ გიორგის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დიასამიძე შუქრი ჰასანის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ჩიხლაძე ვარლამ კირილეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ტისლენკო ეგნატე კუპრიანის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- მელუა გიორგი მოსეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ზინიჩი ამბროსი დანიელის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- პოლიუდოვი ვალენტინი იაკობის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ბასკინა-ავეტიკიანი მარია იოსების ასული (1904) (2 კატეგორია)
- კონიუხოვი გავრილ თევდორეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გორდელაძე ალექსანდრე იგორის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ყუბანეიშვილი ლუარსაბ ალექსანდრეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ხეჩუმიანი ვართუშ გრიგოლის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- სვეტლიკი ბრონისლავ გრიგორის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- მალზამი ივანე ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ენგიბარიანი რუბენ გარეგინის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ნონიკაშვილი ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- აპრიკოვი სერგო გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კარაპეტიანი გარნიკ ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფიოდოროვი ვასილი თევდორეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ცომადოსი ხრისტო ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- რახლინი მარკ ორლიკის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- კუჩუბერია ერემია მაქსიმეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- დათუნაშვილი სერგო ალექსანდრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- მიხელსონი იაკობ ივანეს ძე (1866) (2 კატეგორია)
- თურქოშვილი ილია ზაქარიას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბირიუკოვი ივანე პავლეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჯანდიერი თამარ გიორგის ასული (1900) (2 კატეგორია)
- სურმანიძე ახმედ ფერადის ძე (1877) (2 კატეგორია)
- შჩეკინ-კროტოვი ბორის ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- პარასტაევი ივანე საბას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ივანე გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი ამბაკო ესტატეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- მახათაძე აკაკი პარმენის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ვიქტოროვი ვიქტორ კონსტანტინეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვი ფეტ ალი (1888) (2 კატეგორია)
- ჭელიძე გრიგოლ ნესტორის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სამოილოვი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ქორქაშვილი ლევან ვასილის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ალანია შოთა ყარამანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კაიკაციშვილი მემედ გულიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გაბელაშვილი ლევან ბარნაბის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლომაძე დავითი იგორის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- დოლიძე ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩხატარაშვილი ევტიხი ნიკოლოზის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- პროცენკო პავლე სტეფანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ტყეშელაშვილი ნიკოლოზი ანთიმოზის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- მთვრალაშვილი ნიკოლოზ ისაკის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- თათარიშვილი აკაკი სამსონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ბედეაშვილი ანტონ ივანეს ძე (1918) (2 კატეგორია)
- კოტეტიშვილი ვახტანგ ილიას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გრიგორიევი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- სანაკოევი მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ქუთათელაძე იოსებ გიორგის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ალიევი ვახიდ აბდულა-ოღლი (1902) (2 კატეგორია)
- ნაროუშვილი სამსონ ანტონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კაკულია გრიგოლ უტუს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გაბუნია ბენედიქტე ლუარსაბის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- დოშოიანი ლეონ არტემის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჟამგოცევი რაფაელ გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კოჩიევი ვასილი გიორგის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ურკევიჩი პეტრე მარტინის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მინასიანი ოვანეს პოღოსის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- თარხანოვი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ბელოგრუდი კონსტანტინე ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- გროდზკი ალექსანდრე ბოლესლავის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- შენგელაია ვარლამ ანდრიას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ორაგველიძე კარლო შევარდენის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ხრისტიჩი ანდრეი ფეოდორის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კენიგი კარლი ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სოკოლოვი ივანე ვასილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მარგველაშვილი შალვა ირაკლის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ვანდიშევი ივანე ალექსანდრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ასლანიკაშვილი ნიკოლოზ ზაქარიას ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გერასიმოვი სერგო ავდეის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე სარდიონ ანდროს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- აგჯოიანი აგაბეკ ტიგრანის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მურადოვი ისაკ იაკობის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- წაქაძე პავლე ტარასის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- იმანოვი რზა ხალილი (1910) (2 კატეგორია)
- როსებაშვილი გიორგი ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლეგაშვილი დიმიტრი გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დემეტრაშვილი ვასილ ივანეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ბორძილოვსკი ვასილი კაზიმირის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ჯიქია გრიგოლ გიორგის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ტერ-ანანიანი ნაზარ იონესის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მეზიტოვი გარიფ საბირის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩერნოუსენკო სერგეი კირილეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ზაქარიაძე ისმაილ კადინის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- პინსკი ვიქტორ ევსეის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კობიაშვილი ვახტანგ ალექსანდრეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გოგუაძე კირილე სოლომონის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ბარამიძე ვლასი ვასილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ხარიტოვი ვლადიმერ ფილიპეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სემერჯიევი კონსტანტინე გრიგოლის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მაიერი ჰენრიხ მარტინის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ღოღობერიძე შალვა ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ანდრიოლეტი ედუარდ ლიუდვიგის ძე (1872) (2 კატეგორია)
- ედიბერიძე გიორგი იოსების ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ნიკონოვი ივანე ვლადიმერის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი ალექსანდრე იოსების ძე (1873) (2 კატეგორია)
- გამეზარდაშვილი კალისტრატე არქიფოს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე ისიდორე სპირიდონის ძე (1872) (2 კატეგორია)
- რაბინოვიჩი ვენიამინ ისააკის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- კუკანია ვიქტორ პეპუს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ფაღავა ოსმან უსუფის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გურგენიძე არტემ მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მიქაძე შალვა ანტონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- თოფურია გრიგოლ ნიკოლოზის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ბერიძე მურად ხუსეინის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჯაბაური არჩილ გიორგის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- შოთაძე ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ოჩიგავა ვლადიმერ ლევანის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კვიცარიძე გრიგოლ პოლიევქტის ძე (1900) (2 კატეგორია)