ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 500-მდე შედეგი, 251-იდან 750-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- კიღურაძე გერმანე სიმონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გოგიბერიძე გიორგი პავლეს ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ზავოდსკი კუზმა ვასილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბაზბა შახან ხუსეინის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- აბაშიძე შალვა ოთარის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჭყონია ვლადიმერ იოსების ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სარუხანოვი გაიკი ავაკის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ლოტოევი ლევ არკადის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ქუქბაია აკაკი ურუსის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ნახაპეტოვი ხაჩატურ ავეტისის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე კაპიტონ მოსეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- გადიევი ნიკოლოზ იურის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- დუნდუა ალექსანდრე ლომინას ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ცეიტლინი ალექსანდრ ანდრეის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ჟორჟოლიანი მელიტონ გიორგის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- კრატუნოვი ილია ნიკოლოზის ძე (1877) (2 კატეგორია)
- ფანცულაია აკაკი ალექსის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მირზოევი გიორგი კაზარის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- თეოდოროვი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ბეჟანოვი გაიკ ალექსის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გუდავაძე შალვა მალაქიას ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ალექსეევი ნიკოლოზ დავითის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- შვეცი ივანე ანტონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე საბა ვალერიანის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ხუნდაძე პროკოფი ბარნაბის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კვაჭაძე ანდრია ეფიმეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- სოსონაშვილი სიმონ მიხეილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მარკაროვი გერასიმე მელიქის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ვარნაზოვი აშოტი იოსების ძე (1894) (2 კატეგორია)
- აფხაზავა მიხეილ ივანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გვანცელაძე სიმონ მელიტონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ქარსანიძე სერგო დიმიტრის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მუხარინსკი სერგეი სავას ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ინწკირველი გრიგოლ დავითის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- რუდოი ალექსანდრე იაკობის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა გიორგი იაკობის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- დვალი კონსტანტინე ექვთიმეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბრეგვაძე ვალერიანი პარმენის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჯორჯაძე დ.გ (2 კატეგორია)
- ტერინი ლევ აბრამის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მელიქ-შახნაზაროვი სერგო მიხეილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჩიქობავა ელიზბარ ასლანის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ზელინგერი ედუარდ ივანეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- პლუხოვსკი მიხეილ ფადეის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- კოლოდეევი ვალენტინ იოსების ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გოპფაუფი ანტონი ანდრიას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბარციცი ვიქტორ მამსირის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აგლაძე ლეონიდე მიხეილის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ხაჩატუროვი სეტ პავლეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- სვანიძე ანდრია სიმონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მაკაროვი ბორის ეფიმის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ყიფიანი თევდორე მიხეილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ნიშნიანიძე კონსტანტინე გიორგის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ანიევი ივანე სტეფანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კაპანაძე დავით ანდროს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გარცკია მიხეილი კუგოს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ციცქიშვილი გიორგი იაკობის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- რამიშვილი გიორგი ერასტის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კუპრაძე ნიკოლოზ გიორგის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფილია ნიკოლოზი სტეფანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- დავიდოვი დავით ვასილის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- მიხაილოვი მიხეილ ნიკიტას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- თუმანიშვილი მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1869) (2 კატეგორია)
- ჯალაღანია პეტრე ალექსის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- სულთანიშვილი კლავდიოზ ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ანასტასოვი ვასილი კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- შუმსკი სტანისლავ ლუციანის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- პაპე გიორგი ალექსანდრეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- კიკნაველიძე ნიკოლოზ( ნიკალა) სერაფიონის ძე (2 კატეგორია)
- გინტენდორფი გიორგი ალბერტის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი ილია გიორგის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ვეტჩინკინი პავლე მიხეილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ახმეტელი სიმონ გიორგის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ჭედია ტარას იაგორის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- სალამატინი ვლადიმერ გიორგის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ქიქავა შერიფ ახმედის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ნაზაროვი გაიოზი არკადის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჯანელიძე გიორგი ბარნაბას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სურმანიძე ხუსნი მუსტაფას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ანდღულაძე შალვა ევსეის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ჩაბაშვილი ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- პარონიანი სისაკ პოღოსის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ნიკოლოზ როსტომის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი ივანე ალექსის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მახარაძე ვალერიან კონდრატეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ვოვჩენკო ვიქტორ ფილიმონის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- აჯბა გრიგოლი კირილეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჭელიძე ნიკოლოზ აბესალომის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- სამოტაძე ვასილი პეტრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქოქორაშვილი ალექსანდრე იაგორის ძე (2 კატეგორია)
- ნანეიშვილი თეიმურაზ გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კაკაბაძე აპოლონ ილიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გაბიჭვაძე გალაქტიონ თეოფილეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ლომთათიძე გერმან ემელიანის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- დომბროვსკი ალექსანდრე მიხეილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- პსიუროკი ბორის ალექსანდრეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- უბირია ევგენი ვასილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მიზდრიკოვი ვასილი ფევდორის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თალაკვაძე სევასტიანე გერასიმეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ბედოიძე გრიგოლ გიორგის ძე (1870) (2 კატეგორია)
- კოტრინი კარლ ფერდინანდის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- გრივა ალექსანდრე პორფირეს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი ალექსანდრე არმენაკის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- შახმურადოვი ლეონ ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ოლევსკი სტანისლავი კონსტანტინეს ძე (1872) (2 კატეგორია)
- ხოფერია გიორგი ივლიანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სლივინსკი ფელიქს იოსების ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მანუციანი ბაგრატ ბარხუდარის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ეჯიბია ევგენი თეიმურაზის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ასანიძე ნიკოლოზ ალმასხანის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კევლიშვილი პოლიკარპე გედევანის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გელოვანი ვარლამ კაცის ძე (2 კატეგორია)
- ქადეიშვილი ივანე ნიკოლოზის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მჟავანაძე სერგო კონსტანტინეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ძიუბა სერგო ივანეს ძე (1936) (2 კატეგორია)
- ლაღიძე ალექსანდრე მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- დევიძე სერგო ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ივანოვი სემიონ გრიგორის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბონდარევი ვლადიმირ ნიკოლოზის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ჯინჭველაშვილი ალექსანდრე კონსტანტინეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ტატკალო ვიქტორი ივანეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მეგრელიშვილი თევდორე ექვთიმეს ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ჩახლაძე სიმონ ერასტის ძე (1918) (2 კატეგორია)
- პეტროსიანი შავარშ ეზეკის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- კობალაძე ალექსანდრე ფილიპეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გოგოლაშვილი ნიკოლოზ გალაქტიონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბალახი იაკობ იაკობის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- აბრამიანი ალექსანდრე მიხეილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ხარაზიანი აზატ გარეგინის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სახოკია ანდრია ექვთიმეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- მადანსკი ჟან ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ღვინიაშვილი ნინა ლევანის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ეგანოვი ნიკოლოზ სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნიკოლაევი ვლადიმირ იაკობის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კალიში გიორგი გიორგის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გალოგრე მიხეილ იოსების ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე ალექსანდრე სიმონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი გრიგოლ იოსების ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კრუტიკი ელიაზარ ვოლფის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ფარეიშვილი კონდრატე მიხეილის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- გულუა ვლადიმერ პეტრეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მიქაბერიძე ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბერიტაშვილი ევსეი სოლომონის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ხუჭუა არჩილ ივანეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ალმენდინგერი ემანუელ ემანუელის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- შიხლინსკი რაჰიმ თაირ-ოღლი (1884) (2 კატეგორია)
- ოქროპირიძე გიორგი სპირიდონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კვირიკაძე არტემ ამბაკოს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- სტეფანოვი გიორგი ვასოს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გვახარია აკაკი კონსტანტინეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მარჩენკო ივანე ვასილის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ვაშაკიძე ნიკოლოზ სერაპიონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- აშიანი რუბენ ავეტისის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჭაავა შალვა თადეოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ქაჯაია აკაკი სილიბისტროს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- მჭედლიშვილი ზურაბ ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- იორდანოვი კონსტანტინე ვასილის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- რუხაძე დავით ისიდორეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ბუბუტეიშვილი ნესტორ რაჟდენის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა შალვა ნოეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- დიდიძე ვლას ისიდორეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჩიხლაძე შალვა მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტოკვი გრიგოლ კონსტანტინეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მენემშევი ლაზარე სტილიანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ზლატმანი იოსიფ სამუილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- პოლუდნენკო ნიკოლოზ მარკის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ბაუმფელდი მირონ პეტრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კონსტანტინაშვილი ვასილ იოსების ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გორიაჩევი მიხეილ ეფრემის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ადამიანი ზავენ პოღოსის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ყურშუბაძე მამუდ სულეიმანის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ხვედელიძე ვასილ ანტონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სვირავა იონა ტუგუს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მამალაძე გიორგი ვლადიმერის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ენუქიძე მიხეილ ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ნუროვი ლევ გიორგის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- არამიანი რაჩიკ დანიელის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კარაპეტიანი მუშეგ არშაკის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გაჩეჩილაძე რევაზ რაჟდენის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ფირუმოვი სიმონ გრიგოლის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ცომაია კლიმენტი ბესარიონი (1894) (2 კატეგორია)
- რევიშვილი პლატონ კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კუჭუხიძე პროკოფი ანტონის ძე (1918) (2 კატეგორია)
- დანდუროვი გიორგი იოსების ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მკრტიჩიანი ნიშან მარტიროსის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- თხორი იაკობი მიხეილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბიტ-ლაზარი შლეიმუნ ილიას ძე (1895) (2 კატეგორია)
- შაკერბაია კონსტანტინე ზაქარიას ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ხიზანოვი გრიგოლ ბაგრატის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- სიმონიძე შალვა აკაკის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მამედოვი მირზა რიზას ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ერზინკიანი შალვა პავლეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ოგანეზოვი გიორგი ვასილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- არინინი ანდრეი სერგეის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- კატკოვი ვიაჩესლავ ალექსის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გეგეჭკორი გრიგოლ მარკოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფლეიშერი გიორგი ნიკოლოზის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ცხადაძე მიხეილ ალექსის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- რეპინა ლიდია ვლადიმერის ასული (1891) (2 კატეგორია)
- ლაგვილავა ტარას ისიდორეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დარახველიძე ვასილ გედევანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მომცემლიძე დავით ამბაკოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- იანოვიჩი ვლადიმირ ალექსანდრეს ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ბოგაჩევი პეტრე პავლეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე რევაზ კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტაბიძე მიხეილ ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მგელაძე გიორგი ყარამანის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ჩალმაზი მიხეილ ისლამის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პერებეინოსი ივანე ვასილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კირილენკო როსტისლავ ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გობეჯიშვილი კaნდიდ თადეოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ვონებერგერი ჰანს გუსტავის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბაგაევი გერსან რაჟდენის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- აბაკელია იაკობი ივანეს ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ჭკადუა გრიგოლ ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- სანაძე გრიგოლ ანდრიას ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე დავით ექვთიმეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ქურასბედიანი გრიგოლ ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ნასყიდოვი გიორგი გრიგოლის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- კალანდარიშვილი შალვა მათეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გაბუნია ირაკლი ბესარიონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- დუბოვიკ-ალტაევი იაკობი სტეფანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ცაბაძე ალექსანდრე გიორგის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ჟვანია გალაქტიონ გიორგის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კოხი პეტრე პეტრეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- უტიაშვილი დავით გიორგის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მინდაძე სევერიან ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- თაყაიშვილი კოკოლა ერმალოს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბელოვი სიმონ ემანუილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გრუშეცკი ვიქტორ ანტონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ალავერდოვი სტეფანე დავითის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- შენგელია გიორგი ფილიპეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ორახელაშვილი მამია დიმიტრის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ხუგაევი დიმიტრი ნიკოლოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კერესელიძე ნოე პეტრეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სოკოლოვსკი ნიკოლოზ სტეფანეს ძე (1878) (2 კატეგორია)
- მარდალეიშვილი ლაზარე ლუკას ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ვარაზაშვილი საფრონ ისიდორეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ასოიანი სამუელ გავრილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გეტმანსკი მიხეილ მიხეილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ქავჟარაძე მიხეილ მიხეილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მურსაკულოვი ნასრედტინ ალი-ოღლი (1899) (2 კატეგორია)
- წერეთელი სიმონ ლავრენტის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- იმერლიშვილი ვასილ ალონსოს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- როსტიაშვილი მიხეილ ბაგრატის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლევინსკი ადოლფ ალექსანდრეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- დემეტრაშვილი ტიმოთე ლუკას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბოჭორიშვილი იონა ბეგლარის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ჯიშიაშვილი აკაკი მინას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ტერ-ვართანოვი ასატურ ეფრემის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- მელაძე დომენტი ერასტის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ჩერქეზიშვილი მარიამ ანტონის ასული (1902) (2 კატეგორია)
- ზახარიანი მკრტიჩ გუკასის ძე (1916) (2 კატეგორია)
- პირალოვი გლადსტონ პირალის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კოდუა დავით ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გოვორუხა ივანე იაკობის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ბარაცი იოსებ სიგიზმუნდის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- აგაბაბოვი მანუკ ტარასის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ხარჩილავა რაბიდონ უჩას ძე (1906) (2 კატეგორია)
- სერგეევი ლეონიდ სტეფანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მაისაშვილი შალვა ნესტორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ყალიჩავა სევერიან კამსარაკანის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ეზიაშვილი ოქროპირ ნიკიფორეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ნიკურაძე შალვა ევგენის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი ვასილ იოსების ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გამსახურდია ალექსანდრე სიმონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ცირეკიძე ვარლამ კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კულიევი ალი-კული მამედის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ფედულოვი ნიკოლოზ პეტრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გურულიშვილი ვასილ ზაქარიას ძე (1888) (2 კატეგორია)
- მიქელაძე ასლან სულეიმანის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- თოფურია იპოლიტე საჩინოს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბერნარდოვ-ბერნარდი გიორგი გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჯავახიშვილი კონსტანტინე ზაქარიას ძე (1884) (2 კატეგორია)
- შპერლინგი კლიმენტი ანატოლის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- კიდაიში ოლღა ფეოკტისტეს ასული (1898) (2 კატეგორია)
- სუგაკი მეთოდე აგაფონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გვინჩიძე ანდრია მელქისედეკის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მაშადი მურად მოვლა ფურ (1862) (2 კატეგორია)
- ვახნიანსკი მოისეი აბრამის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ახვერდოვი გერასიმე იგორის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჭანკვეტაძე ივანე ვასილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ქერიმოვი იუსუპ ალი-ოღლი (1902) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი ისაკ ალფეზის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- იუზბაშევი ეგნატე ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სააკიანი არტემ ავაკის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ბურგმანი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლინეცკი აბრამ იზრაილის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დიტრიხი იოსებ ალფონსის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჩოჩიევი მიხეილ გრიგოლის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ტრანკოვსკი ლეონიდ ივანეს ძე (1912) (2 კატეგორია)
- მესხი ვარლამ გრიგოლის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ზუბკოვი პავლე დიმიტრის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- პოპოვი პეტრე იაკობის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ბაჩმანოვი ვლადიმირ ვლადიმირის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კოპტონაშვილი შალვა ვასილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გოცირიძე მიხეილ ბორისის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- სალდაძე ლეონიდე პეტრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ქიქოძე გივი ლავრენტის ძე (1918) (2 კატეგორია)
- ნაზაროვი ივანე გრიგოლის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- კაზაკოვი ბორის ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბუჯიაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ლოდრერელი მიხეილი ალექსანდრეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დოლიძე ვასილ ლეონტის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ჩხაიძე ეპიფანე სილიბისტრის ძე (1871) (2 კატეგორია)
- პრეობრაჟენსკი ივანე ალექსის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ტულიანი ლეონ ნახაპეტის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მეტრეველი ილარიონ იოსების ძე (1899) (2 კატეგორია)
- თავართქილაძე ნესტორ ივლიანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ბახტაძე სერგო რომანის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- კორსაველი თევდორე ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გრიგორაშვილი შალვა ალექსანდრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ავიძბა პლატონ ხაკის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- შარაშიძე რევაზ ლუკას ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ოდიშარია აკაკი ბესარიონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ხომასურიძე არტემ ზოსიმეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სიხარულიძე გაბრიელ ნიკიფორეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მამულია იასონ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ეროგინი ალექსანდრე მიხეილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- არჩვაძე ეპიფანე ივანეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კაჭარავა ილარიონ პავლეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გეთია მიხეილ იაკობის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ფრუიძე ილარიონ ალექსის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მოსიძე ალექსანდრე პავლეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ცხომელიძე სერგო გრიგოლის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- როგავა ვლადიმერ ფარნაოზის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- დაშნიანი ვალერიან სპირიდონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- იგნატიევი დიმიტრი კირილეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ბოლოთაევი დავით სოლომონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ჯერგენია მიხეილ ანტონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ტარბა აკაკი კუტის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- მდივანი ივანე ბუდუს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩაჩიბაია ვასილ ესტატეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- პეტროვი ევგენი ვლადიმერის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კიღურიძე შალვა პავლეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- გოგიბერიძე დომენტი მაქსიმეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- ზავრაშვილი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბაზიერიშვილი ილია იასონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- აბაჯიანი არტაშეს სტეფანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჭყონია იუსუპ ისმაილის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- სარჩიმელია გიორგი ვლადიმერის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლოჩოშვილი გიორგი იგორის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ქუჩუბერია ალექსი ხაბიჩის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ნებიერიძე კონსტანტინე პორფილეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ლუკა სოლომონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გავრილოვი კონსტანტინე პავლეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- დუნდუა მიხეილ მელიტონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ცენტნერი ალექსანდრე ივანეს ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ჟუკოვა მილიტინა დიონისეს ასული (1908) (2 კატეგორია)
- კრაშენინი გიორგი ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ფანცულაია დავითი პავლეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მირიანაშვილი ელისაბედ იოსების ასული (1899) (2 კატეგორია)
- თეოდოროვი პანაიოტ კირიაკის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ბეჟინი მიხეილ კუზმას ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გუკასიანი ოგანეს გუკასის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ალექსეევი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- შიოშვილი პეტრე იასონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე შიო ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ხუნდაძე სიმონ თომას ძე (1873) (2 კატეგორია)
- კვაჭაძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სოფოიანი გაგიკ თათევოსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მარკმანი მოსე ეფიმის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ვარნაზოვი გიორგი ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გვარამია ვიქტორ პავლეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ქარსელაძე შალვა ილარიონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მღებრიშვილი გიგა წყალობას ძე (1917) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე ვიქტორ გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ინწკირველი ვლადიმერ დავითის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- რუვინსკი ლევ პეტრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა გრიგოლ გაბრიელის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- დვალი სერგო ისაიას ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ბრეიტმანი ანა სოლომონის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- ჯოჯუა გიორგი კონსტანტინეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ტერტერაშვილი დავით ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მელიქაძე ბესარიონ სტეფანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩიქოვანი ალექსანდრე ერემიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ზელინგერი იოსებ ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- პოგორელოვი ალექსანდრე ფეოდორის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კომარნიცკი ვსევოლოდ გაბრიელის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გორბუნოვი ალექსი მაქსიმეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აგლაძე შალვა ლავრენტის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ხაჩიროვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სვანიძე გიორგი ერასტის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მაკაროვი ვასილი დიმიტრის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ყიფიანი ილია გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ელიავა ზურაბ ნიკოლოზის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ნოდია ავქსენტი კულონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ანტიპოვი სემიონ დიმიტრის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კაპანაძე ივანე ილიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გასანოვი მაჰმუდ გასანის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ციცქიშვილი ვლადიმერ სერგოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- რამიშვილი ვლადიმერ მირიანის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- კუპრეიშვილი სამსონ სიმონის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- დავიდოვი ნიკოლოზ დავითის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მიხაილოვი პეტრე ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- თუმანოვი გიორგი პავლეს ძე (1872) (2 კატეგორია)
- ბიგვავა პავლე სტეფანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჯალიაშვილი დიმიტრი ალექსანდრეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სულთანოვი გიორგი მიხეილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ანაშკევიჩი ივანე ტიმოთეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- შურღაია ვლადიმერ მაქსიმეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- პაპიკიანი არტავაზ მკრტიჩის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ალექსანდრა იაკობის ასული (2 კატეგორია)
- გინცე ვლადიმირ ალექსანდრეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი იონა არქიფოს ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ვეფხვაძე ალექსანდრე ირაკლის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ახობაძე ავქსენტი ილიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჭეიშვილი იოსებ ივლიანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ბიტიევი ვახტანგ ისაკის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჯანელიძე ილია პართენის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სუშევსკი დიმიტრი მიხეილის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ანთაძე ვლადიმერ ესტატეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩაგავა დავით იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პაროტიდი კირიაკი გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე პლატონ შალვას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი სერგო ოტიას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მახარაძე იუსუფ მემედის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ვოლიანსკი ვიკენტი ლუდვიგის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ბააზოვი გერცელ დავითის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჭიაბრიშვილი ივანე ალექსანდრეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- სამსონია გიორგი ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქრისტოვი ფრიდრიხ ფრიდრიხის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ნანიტაშვილი ნიკოლოზ ნოშრევანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კაკაბაძე ისააკი დავითის ძე (2 კატეგორია)
- გაბლიანი ეგნატე გიორგის ძე (2 კატეგორია)
- ლომია ანდრია პეტრეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- დომენია ერმალო კონსტანტინეს ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე მიხეილ სოლომონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- პუგაევი კონსტანტინე ილარიონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- უგარენკოვი პავლე ალექსის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მიკამბა ხაკიბე ზაურბეგის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- თალაკვაძე შალვა ნოეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბეილი ოტო ვილჰელმის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- კოტჩენკო სერგეი ლეონტის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გრიმბერგი იური იოსების ძე (1897) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი არტემ გრიგოლის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- შახნოვიც-დევდარიანი ელიფრიდა იოჰანის ასული (1897) (2 კატეგორია)
- ოლინი არნოლდ პეტრეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ხოფერია კონსტანტინე ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- სლიუსარი ივანე სემიონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მანჯგალაძე ალექსანდრე ილარიონის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ეჯიბია ილარიონ თეიმურაზის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ასატუროვი ვასილ წყალობას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კეიგელიუხისი იზრაელ სოლომონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გელოვანი პლატონ ლევანის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე აკაკი ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მჟავანაძე უსუპ ისმაილის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ძიძარია კონდრატე თევდორეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- როკუა კონსტანტინე გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლაღიძე გრიგოლი ერმოლეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- დეკანოზიშვილი ნიკოლოზ ფადეს ძე (1876) (2 კატეგორია)
- ივანცოვი ივანე გრიგოლის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ბონდარენკო ნიკოლოზ გიორგის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჯინჭველეიშვილი მიხეილ პავლეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ტატულოვი ლევონ გიორგის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მეგრელიშვილი პროკოფი ამბაკოს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჩახნაშვილი დავით იოსების ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ზარდანია იასონ დიმიტრის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პეტროსოვი არუთიუნ ავეტისის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კობალაძე გალაქტიონ ამბაკოს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გოგოლაძე გრიგოლ პავლეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ბალუაშვილი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აბრამიანი გრიგოლ სააკის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხარაზოვი ალექსანდრე გიორგის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სახურია სერგო დავითის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- მავლიუტოვი ხუსეინი ბოგაუტდინის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ღვინჯილია მაკარი ალექსანდრეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ეგიაზარიანი ონიკ სედრაქის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ნიკოლაევი ვლადიმირ ტიტის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კალმახელიძე გიორგი ილიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გალსტიანი არშაკ სტეფანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე არჩილ ასალის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი გრიგოლ მაქსიმეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კუგელი სერგეი ისააკის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფარსადანოვი ბარსეგ დავითის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გუმბერიძე ნიკოლოზ ირაკლის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მიქაელიანი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- თოდუა დიმიტრი გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბერიშვილი ივანე ალექსის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ხუჭუა ბაგრატ ბესარიონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ალმენდინგერი იოჰანეს იოსების ძე (1881) (2 კატეგორია)
- შკოლინი სერგეი ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ოქროპირიძე ზაქარია ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კვირიკაძე ვლადიმერ ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სტეფანოვი სერგეი სერგეის ძე (1871) (2 კატეგორია)
- გველესიანი ალექსანდრე მალაქიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მასლობოვსკი იური საველის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ვაშაყმაძე ივანე ალექსის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- აშიბოკოვი ფუად ალის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჭავჭავაძე გიორგი ილიას ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ქაჯაია ალექსანდრე კოხტას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- მჭედლიშვილი რევაზ ლევანის ძე (1920) (2 კატეგორია)
- იოსელიანი აპოლონ დავითის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- რუხაძე თეოდორე ილარიონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბუგდიაშვილი ვასილ ზაქარიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა შამშე კონსტანტინეს ძე (1876) (2 კატეგორია)
- დიდიძე ნინა გრიგოლის ასული (1890) (2 კატეგორია)
- ჩიხლაძე შილა ევსევის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ტომარაძე დავით ზაქარიას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მერაბიშვილი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)