ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 500-მდე შედეგი, 501-იდან 1,000-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- შაბანოვი ჰუსეინ ყული ჰასან ოღლი (1891) (2 კატეგორია)
- ხვედელიძე სერგო დავითის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბარტნოვსკი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სიამაშვილი ანდრო ალექსანდრეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ნუროვი სტეფანე გიორგის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- მაკაევი გიორგი ვლადიმერის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ელი-ბეშ-ოღლი იბრაჰიმ ახმედის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კანჯარაძე ვალერიანი ანტონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გარცაკია მუშნი ტაგუს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფირცხალავა დავით სპირიდონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ცოტაძე შალვა კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რევო ივანე გურის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ალიევი ალი გეიდარ ნოვრუზ ალი ოღლი (1891) (2 კატეგორია)
- კუპრაშვილი ბაჩუა დიანოზის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- დაევი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- მიშველიძე გიორგი პავლეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- თუმანიშვილი ივანე ალფონსის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ჯანელიძე ილია პართენის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ბზეკალავა ალექსანდრე ხარლამპის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სუშევსკი დიმიტრი მიხეილის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ჩაგავა დავით იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პაროტიდი კირიაკი გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კიკაჩეიშვილი ვლადიმერ ლევანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გილი ანტონ ანდრეის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი ვლადიმერ ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ვერხოვსკი დავით ვასილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჭიაბრიშვილი ივანე ალექსანდრეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ახმეტელი ალექსანდრე ვასილის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- სამსონია გიორგი ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქრისტოვი ფრიდრიხ ფრიდრიხის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ნანიტაშვილი ნიკოლოზ ნოშრევანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კავთელაძე ბორის ეგორის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბუცხრეკიძე ლევან ბესარიონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლობჟანიძე გიორგი სერაპიონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- დოლიძე გრიგოლ მათეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე მიხეილ სოლომონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- პუგაევი კონსტანტინე ილარიონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- უგარენკოვი პავლე ალექსის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- აგრბა ზაქარია სულეიმანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მეტონიძე ლუბა ერმილეს ასული (1892) (2 კატეგორია)
- თავართქილაძე გიორგი ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბახტაძე კორნელი ილარიონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კორკინი პროკოფი იაკობის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გრიგორაშვილი ალექსანდრე პლატონის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- შახნოვიც-დევდარიანი ელიფრიდა იოჰანის ასული (1897) (2 კატეგორია)
- ოლინი არნოლდ პეტრეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ხოფერია კონსტანტინე ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- სლიუსარი ივანე სემიონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კაიშაური გიორგი შიოს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გაბისონია ათანასე პეტრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლომაძე ვლადიმერ ფილიპეს ძე (1881) (2 კატეგორია)
- დოლიძე პროკოფი მოსეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ცაბაძე ვლადიმერ სოლომონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჟვანია გრიგოლ დიმიტრის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- უტიუჯანი გევორქ კარაპეტის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ადროვი ანდრეი ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მიაკიშევი იაროსლავ მიხეილის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- თალაკვაძე გრიგოლ თაკას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ბედენაშვილი ვარლამ ნესტორის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- კოტი ფეოდორ პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გრიგორიევი სერგეი გერასიმეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- შენგელია გრიგოლ თეიმურაზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ორახელაშვილი მარიამ პლატონის ასული (1887) (2 კატეგორია)
- ხუდაევი სალმან აბას ოღლი (1905) (2 კატეგორია)
- სოლდატოვი ივანე პეტრეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მანთაშევი ალექსანდრე ავაქის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ეძგვერაძე შალვა სპირიდონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ასათიანი ილია სარდიონის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- კედია ნიკოლოზ მალაქიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი იოსებ ესტატეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ქათამაძე ილიას დურსუნის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მურტიდი საბა მიხეილის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- წვერავა ივანე ესტატეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- როსტომაშვილი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ანთიძე სევერიან გიგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ლაფერაძე გრიგოლ ფარნაოზის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- დევდარიანი სეიდი სარდიონის ძე (1875) (2 კატეგორია)
- ივანოვი მიხეილ მიხეილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ჯიხ-ოღლი მეჯიდ მამედის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ტერ-მინასოვი იაკობ სპირიდონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩერქეზოვი გრიგოლი პეტრეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- პირალოვი ლეონარდ ალექსანდრეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მებუკე სიმონ ვალერიანის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- კლოჩკოვი ივანე ვასილის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გოგობერიძე ოსმან ხაპიზოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ზანთარია ბაგრატ ტახუს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ხასალია ანდრია კვაზას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბალანჩივაძე ირაკლი ვასილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სერგიევსკი ალექსანდრე მეფოდის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ყამარაული ალექსი იაკობის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ნიმანი გერმან კონსტანტინეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ლუნკევიჩი სერგო მიხეილის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- კალინინი პეტრე ვასილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გალდავაძე გრიგოლ ანტონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ცისკარაშვილი დავით იოსების ძე (1894) (2 კატეგორია)
- რაზმაძე ბესარიონ პავლეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ფედჩენკო ალექსეი იოსების ძე (1906) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი ლევან გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კრიშტაფოვიჩი კონსტანტინე ვასილის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გულნაზაროვი გიორგი ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მიულმანი რუდოლფ ალფონსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- თოდრია აბელ პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბერელიძე პარმენ კაციას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- შტამი ვერნერი გუგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პავპეროვი ივანე თევდორეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- სუზდალცევი ალექსანდრე პავლეს ძე (1912) (2 კატეგორია)
- კვინიხიძე სერგო ანდროს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გვასალია იუსტინე კონსტანტინეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მარღანია ივანე ნიკოლოზის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ვასილიევი სერგეი ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჭანკვეტაძე შოთა ამბაკოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აღნიაშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ქერიმოვი მუსტაფა ბაირამ ოღლი (1900) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი კორნელი ნესტორის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სააკოვი ნაპოლეონ სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- იორაშვილი სერგო ანდრიას ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ბუაჩიძე ბენიტო მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა ნოე მაქსიმეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- დიდებაშვილი ალექსანდრე ალექსის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჩოჩუა აკაკი სილოვანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტრანსფელდი გენრიხ პავლეს ძე (1916) (2 კატეგორია)
- პოპოვი სერგეი დიმიტრის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აბრამოვი ალექსანდრე პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მენაბდე შოთა დავითის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ზინკოვი გიორგი კონსტანტინე (1910) (2 კატეგორია)
- ბატკუაშვილი ესტატე გიორგის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კონონენკო ანდრეი ანასტასის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გორდელაძე ერმილე პავლეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შალიკაშვილი შალვა ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხითაროვი პეტრე ფრანცის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სინეპლეხოვი დიმიტრი გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ოგანეზოვი გრიგოლ მიხეილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- მალსაგიშვილი ვასილ იაკობის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ენუქიძე გალაქტიონ ლუკას ძე (1900) (2 კატეგორია)
- არაბაჯევი ცოლაკ ავეტიკის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- კარაპეტიანი კარაპეტ არტემის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- გაჩეჩილაძე ანდრია რაჟდენის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფლორინსკი ალექსანდრე პავლეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ცხაკაია გრიგოლ მიხეილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- რეხვიაშვილი აკაკი (2 კატეგორია)
- ალშვანგი ბორის ადოლფის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- კუცია ილია ნიკოლოზის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- დალაქიშვილი რაისა ივანეს ასული (1904) (2 კატეგორია)
- მკრტიჩიანი გაიკ მისაკის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე სერგო გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბირკლე ოტო გოტფრიდის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- ტაბიძე ტიციან იუსტინეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ჩანადირი ალექსანდრე ზაქარიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- პერვუშინი ალექსანდრე ვასილის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე მიხეილ როსტომის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი გიორგი ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მახარაძე ალექსანდრე მაქსიმეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ვლასენკო ივანე სერგეის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჭკუასელი იასონ ისიდორეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვი ჰასან ალი მამედოღლი (1903) (2 კატეგორია)
- სანგულია ნიკოლოზ ივანეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ქურასბედიანი ირაკლი ნიკოლოზის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ნატროშვილი ილია იოსების ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ლაგაზიშვილი ვასილ სოლომონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- დარახველიძე ალექსანდრა ვლასის ასული (1888) (2 კატეგორია)
- მოკშინი ნიკიფორ პროკოფის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- იაკოვლევი ვალერიან გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჯვარშეიშვილი ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბობოხიძე ალექსანდრე გრიგოლის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ტარბა ალექსი სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჩაჩიბაია შალვა კონდრატეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პეტროვი ევგენი მიხეილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კირაკოსიანი ნახაპეტ მკრტიჩის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გობეჩია ივანე პავლეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- მგელაძე გიორგი კირილეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ვოლოშინი ვლას ავქსენტის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჭყონია მოსე მაქსიმეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბაბუნაშვილი ალექსანდრე სამსონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- საფაროვი სურენ პეტროსის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ქუჩულორია დიომიდე ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ნეკრასოვი სერგეი ბორისის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ბენედიქტე ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კაკუჩაია ნიკოლოზ სტეფანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- დროკინი ივანე ვასილის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ცერცვაძე თომა არტემის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჟუკოვი ალექსანდრე ალექსის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ფანცულაია ვასილ ნიკოლოზის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ავარსკი ნიკოლოზ ნიკოლოზის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- კოძაევი სამსონ ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მინასიანი ტიგრან ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- თარხნიშვილი ალექსანდრე დავითის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბელოვი ალექსანდრე ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გრუბენერი ვილჰელმ ვიკენტის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- შიპიცინი ვასილი სერგოს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ოსაძე ივანე ზაქარიას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ხუნტუა ლავრენტი ძვანძვანის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- სოფრომაძე დავით იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კენჭაძე ვლადიმერ ლუკას ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მარგიშვილი ვასილ დავითის ძე (2 კატეგორია)
- ვანო სანდროს ძე ნაჩხატაშვილი (2 კატეგორია)
- ასლანიშვილი გიორგი მიხეილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გერგაია ზინაიდა ნესტორის ასული (1915) (2 კატეგორია)
- ქარუმიძე დავით ივანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მღებრიშვილი იოსებ მიხეილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე ვიქტორ გრიგოლის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- რუმიანცევი ალექსანდრე ვასილის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- იმანოვი ჯაბირ გადირის ძე (2 კატეგორია)
- ლევინა მარია მათეს ასული (1893) (2 კატეგორია)
- დემეტრაშვილი იოსებ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბოჭორაძე გიორგი ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტერტერიანი მიგრან ოჰანეზის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჩიქოვანი ანდრია სამსონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პოდოლსკი ბორის მიხეილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მეისერი ნიკოლოზ ანდრეის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ზაქარიაძე სულეიმან კადიმის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კობიძე ანდრია ივანეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- გოგუაძე სევერიან ხარლამპის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ხაჩიძე ლეონტი თევდორეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბარამიძე ნიკოლოზ სიმონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სვანიძე გიორგი ონისიმეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ყიფიანი კოტე პეტრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ნოდია ემელიან მარკოზის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მაიოროვი სერგო ვასილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ედიგერი ნიკოლაი პეტრეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი დომენტი ერასტის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გამთენაძე დავით თევდორეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფილია სამსონ დავითის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ციცქიშვილი ლეონიდე გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ალანია შოთა ყარამანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კულაევი სოზრიკ ალექსანდრეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გურგენიძე ტიტე ლუკას ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მიქაძე შალვა მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- თოფურია დავით პეტრეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ჯალიაშვილი შალვა რაჟდენის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბერიძე მუჰამედ ქესკინის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- სულუხია მიხეილ ივლიანეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- შუსტერი ედუარდ იაკობის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- პაპიტაშვილი დავით გრიგოლის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კვიცარიძე შალვა სამსონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გვეტაძე ილია ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მაქსიმენკო ვლადიმირ ფილიპეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ვახანია დავით ივლიანეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჭეიშვილი კარლო კონსტანტინეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ახალაძე კონდრატე კონსტანტინეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სალთხუციშვილი გერასიმე ეგნატეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ქიშმარეიშვილი ალექსანდრე ალექსის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ნაკაიძე ალექსანდრე ანტონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ისმაილ ალი ზადეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბუნტე ვილი ავგუსტის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლივდენი თევდორე ანდრეის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- დინიბეკოვი მიხეილ ალექსის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩხაიძე ივანე დავითის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- პრიადკინი ივანე აბრამის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ტურაზაშვილი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- აგაიან აირაპეტ აგაჯანის ძე (2 კატეგორია)
- მესხი დავით ნიკოლოზის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ზუბიაშვილი რუბენ დავითის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბაღდასაროვი მამიკონ ბახჩოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კოპისტიანსკი სტეფანე იპოლიტის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გოცაძე მაკარ ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შარიქაძე მიხეილ გრიგოლის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ოდიშარია სერგო კირილეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ხომაშურიძე გიორგი ლავრენტის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სიხარულიძე ევგენი ნიკოლოზის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- მამედ-ოღლი მუსა (1885) (2 კატეგორია)
- ერემენკო ვასილი თეოდორეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ართმელაძე ნური ეზიზის ძე (2 კატეგორია)
- კასუმოვი ალი აბდულ ბაგიოღლი (1906) (2 კატეგორია)
- გეგენავა შალვა ივანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ფულარია ევგენი ნიკოლოზის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- მოსიძე ვარლამ ბესარიონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ცხონდია მამია მიხეილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- როგოვსკი ვლადიმერი ალექსანდრეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ამირჯანოვი გრიგოლ სერგოს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მამულაიშვილი აბრამ შიოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ერმოლაევი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- არუთუნიანი სისაკ აირაპეტის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კაციტაძე დიმიტრი ილიას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გევორქიანი მკრტიჩ შმავონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე არჩილ იასონის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მუგნეციანი გრაჩია ავეტისის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ძიძიგური მიხეილ სიმონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- როლკე ვიტოლდ არტურის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ანდრიოლეტი ედუარდ ლიუდვიგის ძე (1872) (2 კატეგორია)
- ლაიშევი ზაგიდულა აბუბაკირის ძე (1931) (2 კატეგორია)
- დატეშიძე გიორგი დავითის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- იაშვილი მედეა აბელის ასული (1905) (2 კატეგორია)
- ჯინჯოლია გერმანე ნიკოლოზის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ბოკუჩავა ვალერიან პეტრეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ტატულოვი სერგო გიორგის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ჩეკურიშვილი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პეტუხოვი ბორის ალექსის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მდივანი ვალერიანი ანანიას ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კიუტი სარდიონ ანტონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გოგიბერიძე ანთიმოზ ზოსიმეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ზავარკინი დიმიტრი ვლასის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ხარატოვი ალექსანდრე გალუსტის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბაზბა შაბან ხუსეინის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- საჯაია კალე გრიგოლის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ღლონტი ამირან ათანასეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ნიკოლავა ივანე ბახოს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ლოსკუტოვი ანდრეი ვასილის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ივანე ლეონტის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- გაგულია ტარასხან ალექსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დუმბაძე პეტრე ლუარსაბის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე ბენედიქტე ნიკოლოზის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი გრიგოლ მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფარცვანია გრიგოლ კირილეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- აზიზოვი აზიზ საფთარ ოღლი (1902) (2 კატეგორია)
- კრასოტკინი სერგეი მიხეილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მირზოევი აიკ გიორგის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- თევზაძე მიხეილ ვლადიმერის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხუჭუა გიორგი სამსონის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ბეჟანიძე სულეიმან ხულუსის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გუდავაძე გრიგოლ გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შლატერი მიხეილ თევდორეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ოქუაშვილი არაქელ გრიგოლის ძე (1863) (2 კატეგორია)
- სტოლიაროვი ვასილი სტეფანეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- კვაჭანტირაძე მიხეილ ისიდორეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მარკაროვი აშოტ ზაქარიას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ვარლამოვი იაკობ კონსტანტინეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ჭავჭავაძე გიორგი მიხეილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- აფციაური დავით სპირიდონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გვანცელაძე ნიკოლოზ მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ქაჯაია ვლადიმერ სარდიონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მჭედლიძე ლეონიდე ვლადიმერის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- რუხაძე ივანე სილიბისტროს ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ინასარიძე ვლადიმერ ალექსის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლეოპარდსკი ვლადიმირ კონსტანტინეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- დვალი ვთეოფილე მიქელის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ჩიხრაძე ალექსანდრე ბესარიონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ბრეგვაძე გრიგოლ ივანეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ტომასიანი ტომას სტეფანეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- პონომარენკო ალექსანდრე სერგოს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- აბელოვი გრიგოლ ლევანის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- მელიქ-ფაშაევი არუთინ არუთინის ძე (1877) (2 კატეგორია)
- ზელინგერი არკადი ერაზმის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- კოკოევი ნიკოლოზ სპირიდონის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გონჩარენკო ივანე ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- შადუნცი შაენ კონსტანტინეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ხვედელიძე სერგო ნარიმანის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბარქაია სერგო სიმონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სიამაშვილი გრიგოლ ილიას ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ნუცუბიძე აკაკი მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მაკარაშვილი შუშანიკი სანდროს ას (2 კატეგორია)
- ელიავა-ვოლ-ლევიცკაია ამალია სტანისლავის ასული (1892) (2 კატეგორია)
- კაპანაძე გრიგოლ გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გარცკია დოროთე მამსირის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ცურკავა შალვა იასონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- რეინბახი ავგუსტ იურის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ალიევი ვახიდ აბდულა-ოღლი (1902) (2 კატეგორია)
- კუპრაშვილი მიხეილ სოფრონის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- დავიდოვი-კალელი გრიგოლ ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თუმანიშვილი კონსტანტინე პავლეს ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ჯაოშვილი ანდრო იასონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბიბილაშვილი გიორგი ერემიას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სუხიაშვილი პავლე დავითის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჩაევსკი ვიქტორ იოსების ძე (1894) (2 კატეგორია)
- პარტენავა ანდრია მიხეილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- კიკვაძე ვასილ მაქსიმეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გინდინი ისააკ გრიგორის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი ვლადიმერ ილიას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ვესელიევი სერგო სამოილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჭიპაშვილი ამბროსი იოსების ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ახმეტელი დავით ვასილის ძე (1876) (2 კატეგორია)
- სამუშია ალექსანდრე მაქსიმეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ქრისტოფოროვი ილია გიორგის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ნანობაშვილი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ბუხგოლცი ვლადიმერი ვილჰელმის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ლობჟანიძე მიხეილ შაკოს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- დოლიძე დავით გრიგოლის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე სერგი ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- პუგაჩოვი სერგეი კირილეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- უზლანერი აბრაამ ეფიმის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- აგჯოიანი აგაბეკ ტიგრანის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მეტრეველი გაბრიელ მიხეილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- თავართქილაძე ერემია სიმონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ბახტაძე ნიკოლოზ ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- კორობეინიკოვი პავლე პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გრიგორაშვილი ვარლამ იოსების ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შეგრელაშვილი დავით გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ომაროვი იოსებ გიორგის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ხოფერია ნიკოლოზ ივანეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სლობოდა კონსტანტინე იოსების ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კაიშაური სიმონ ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გაბიძაშვილი პარმენ სიმონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ლომაძე თეოფილე ეგორის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- დოლიძე სერგო გერმანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ცაგარეიშვილი ბესარიონ ერმოლის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- უჩანეიშვილი ეფრემ გლახუნას ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ადუაშვილი იოსებ დიმიტრის ძე (1915) (2 კატეგორია)
- მიგინეიშვილი კირილე კონსტანტინეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- თალაკვაძე კონსტანტინე სილოვანის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კოტლიარევსკი გიორგი ვლადიმერის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გრიდინი ივანე ანდრეის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- შენგელია ვარლამ ნიკოლოზის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ორეხოვი პეტრე ფედოტის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ხუდავერდიანი გრაირ აშოტის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სოლოვიოვი ბორის ნიკოლოზის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მანუკოვი არამ არესტაკესის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ეხვაია მაკარ ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ასათიანი კონსტანტინე არტემის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კევლიშვილი ბარბარე ლუკას ასული (1905) (2 კატეგორია)
- გელაძე სიმონ ანდრიას ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ქალდანი ივანე მიხეილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მუსაბეკოვი გაზანფარი მაჰმუდის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- წვერიკმაზაშვილი სიმონ ილიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- როსტომაშვილი შალვა იაგორის ძე (1917) (2 კატეგორია)
- ანი პავლე ივანეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლაღიძე ალექსანდრე დომენტის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- დევიძე ალექსანდრე გერმანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ივანოვი ნიკოლოზ გენადის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჯიხ-ოღლი ჰამიდ მეჰმედის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბოლშაკოვი ვიქტორი ალექსანდრეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ტერ-მინასოვი კარაპეტ სტეფანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჩიგოგიძე ბიძინა პეტრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- პირგულიანი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- აბაევი ალექსანდრე ნათანიელის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მეგრელაძე დიმიტრი კონსტანტინეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კნიაჟესკი თევდორე მიხეილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გოგოლაშვილი გრიგოლ ჰექტორის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ზარანდია დიმიტრი ოქროპირის ძე (2 კატეგორია)
- ხასია მიხეილ სტეფანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ბალასანოვი იური იაკობის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- სერდიუკოვი პავლე ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ყანდარელი ვლადიმერ გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ლუსნიკიანი მიხეილ სოლომონის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ებრალიძე ილია შერმანდის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- კალინინი პეტრე მაქსიმეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გალიევი ( გალი ალი ოღლი) გალი (2 კატეგორია)
- ცისკარიშვილი ანდრია ალექსანდრეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- რაზმაძე გიორგი სევერიანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ფელდმანი მარკ სიმონის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი ნიკოლოზ არტემის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კრულევი ნიკოლოზი მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გულოვი დავით ისაკის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მიქაბერიძე ირაკლი ალექსანდრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- თოდუა ავქსენტი ვასილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჯავახიძე გრიგოლ სტეფანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბერია ბეგლარ ბასას ძე (1881) (2 კატეგორია)
- შტენგელი დავიდ სამუილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- პაიჭაძე ივანე ატიკის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სუკიასოვი ვართან აბელის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- კვირაია გიორგი ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გვასალია მოსე ბესარიონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- მარშანია გიორგი სოლომონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ვაშაკიძე ეკატერინე იოსების ასული (1892) (2 კატეგორია)
- ჭანტურია აპოლონ ბეკოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ქერქაძე გიორგი ივანეს ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი პავლე დიმიტრის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- საბაშვილი ვლადიმერ პანტელეიმონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- იორდანი რაფაელ პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ბუაძე ივანე ავეტისის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა შალვა მიხეილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დიდებულიძე ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჩოჩუა ბორის ანდრიას ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ტრაპაიძე ზება სამსონის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- პოპოვი სერგო ივანეს ძე (1913) (2 კატეგორია)
- აბრამოვი რუბენ აბრამის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- მენაღარიშვილი ნური სულეიმანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ზინოვიევი მიხეილ მიხეილის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ბატმანაშვილი გიორგი ივანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კონოპკო სტეფანე იაკობის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- შამბა ხაჯარატ ბორისის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ხიშბა ვლადიმერი ევსტაფის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- სიომინი ალექსანდრე ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ოგანეზოვი გრიგოლ სერგოს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- მამაიაშვილი არსენ პეტრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ენუქიძე ევდოკიმე ერმილეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- არაბიძე ალექსანდრე მელიტონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კარაპეტიანი ლევონ ანტონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- გაჩეჩილაძე ნიკოლოზ ბესარიონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ფომინი დიმიტრი ვლადიმირის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მომცემლიძე რაფიელ ტარასის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ცხვარაძე ალექსანდრე ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- რიაუზოვა მარია ვასილის ასული (1908) (2 კატეგორია)
- ალხუტოვი პავლე ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კუჭუხიძე ალექსანდრე მიხეილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- მკრტიჩიანი მუკუჩ გერასიმეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- თხილავა დომენტი დიმიტრის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე შალვა თომას ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ბირკლე ოტო ჰენრიხის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ტაბიძე შალვა სიმონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჩანგაშვილი გიორგი დავითის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- პეროვი ანდრეი თეოდორის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი ზაქარია ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მახარაძე გერასიმე თომას ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ვლასოვი ბორის ეფიმის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჭკუასელი კონსტანტინე ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- აჯამოვი გიორგი დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- სანდლერი სიმონ აბრაამის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქურდაძე ვასილ ეგორის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ნაფეტვარიძე გრიგოლ რაფაელის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლაგვილავა კაპიტოლინა ანტიფოს ასული (1909) (2 კატეგორია)
- დარახველიძე არჩილ გედევანის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მოლოდცოვი ანდრეი ნიკოლოზის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- იანკონსკოვი კონსტანტინე ბრონისლავის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჯვარშეიშვილი სიმონ გერმანეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ბობრიშევი ივანე ტიხონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ტარბა ბესარიონ იაკობის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჩაჩუა არტემ ერმალოს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- პეტროვი ვიტალი ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კირვალიძე პლატონ ივანეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გობეჩია მიხეილ ალექსის ძე (1902) (2 კატეგორია)