გვერდის მართვა
დამატებითი ინფორმაცია
    |
    გააზიარეთ: 

    ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები

    ქვემოთ მოცემულია 500-მდე შედეგი, 501-იდან 1,000-მდე დიაპაზონში.

    იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

    1. ქორჩილავა ვასილ მიხეილის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    2. ალესკეროვი ალეკპერ ასად ოღლი (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    3. ნამგალაძე შალვა ილიას ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    4. კაიშაური სიმონ ივანეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    5. გაბიძაშვილი პარმენ სიმონის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    6. ლომაძე თეოფილე ეგორის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    7. დოლიძე სერგო გერმანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    8. ჩხეიძე გიორგი სერაპიონის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    9. პრუსეცკი ვლადიმერ ანდრიას ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    10. უბირია ალექსანდრე ლუკას ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    11. მიგინეიშვილი კირილე კონსტანტინეს ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    12. თალაკვაძე კონსტანტინე სილოვანის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    13. კოტლიარევსკი გიორგი ვლადიმერის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    14. გრიდინი ივანე ანდრეის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    15. შახდინაროვი ლეონ ალექსანდრეს ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    16. ოკუჯავა ოლღა სტეფანეს ასული (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    17. ხოფერია აპოლონ ყარამანის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    18. სკანდაროვი მარტინე მკრტიჩის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    19. მანუკოვი არამ არესტაკესის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    20. ეხვაია მაკარ ივანეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    21. ასათიანი კონსტანტინე არტემის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    22. კევლიშვილი ბარბარე ლუკას ასული (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    23. გელაძე სიმონ ანდრიას ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    24. ქადარია ჯვებე ვასილის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    25. აგამოვი გერასიმე ისაკის ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    26. მჟავანაძე ნიკოლოზ ივლიანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    27. ძილიხოვი გიორგი გამუსის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    28. როზოვი ალექსანდრე ეფიმის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    29. ლაღიძე ალექსანდრე დომენტის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    30. დევიძე ალექსანდრე გერმანეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    31. ივანოვი ნიკოლოზ გენადის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    32. ბოლშაკოვი ვიქტორი ალექსანდრეს ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    33. ჯინჭარაძე ხარიტონ კონსტანტინეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    34. ტატიშვილი ევგენი დავითის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    35. მეგრელაძე დიმიტრი კონსტანტინეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    36. ჩახლაძე გიორგი ერასტის ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    37. პეტროსიანი სერგო ავაკის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    38. კნიაჟესკი თევდორე მიხეილის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    39. გოგოლაშვილი გრიგოლ ჰექტორის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    40. ზარანდია დიმიტრი ოქროპირის ძე‏‎ (2 კატეგორია)
    41. ქავჟარაძე გრიგოლ ანდროს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    42. მურთაზაშვილი რევაზ ტიმოთეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    43. წერეთელი დავით კონსტანტინეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    44. იმერლიშვილი დავით იორდანეს ძე (1881)‏‎ (2 კატეგორია)
    45. როსიკი იგნატ კარლის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    46. ლევინი არკადი იაკობის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    47. დემეტრაშვილი პარმენ ანტონის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    48. ბოჭორიშვილი ბენედიქტე ალექსანდრეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    49. ტერ-დავთიანი ამაიაკ თევათროსის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    50. მეიშვილი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    51. ჩერქეზიშვილი ივანე ლევანის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    52. ზახარენკო ანატოლი გიორგის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    53. პირაევი აბრამ იაკობის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    54. კობოლავა მელიტონ დავითის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    55. გოდაბრელიძე სიმონ ასლანის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    56. ბარამიძე ნოე სიმონის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    57. ხარჩილავა დავით სიმონის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    58. სერგაჩევი ანდრეი ივანეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    59. მაისაშვილი გიორგი გრიგოლის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    60. ყაზახიშვილი გიორგი პავლეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    61. ანდრონიკაშვილი გიორგი იოსების ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    62. ევტუხოვი თევდორე დიმიტრის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    63. ნიკურაძე დავით ოქროპირის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    64. კანდელაკი ვასილ ვასილის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    65. გამსახურდია ალექსანდრე ავქსენტის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    66. ცინცაძე შალვა რაჟდენის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    67. რაზდოლსკი კუზმა გრიგოლის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    68. კულიევი ალეკპერი ნაგი ოღლი (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    69. ფედოტოვი ნიკოლოზ კუზმას ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    70. გურევიჩი ბორის არონის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    71. მიქელაძე ალექსანდრე ნესტორის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    72. თოფურია ვლადიმერ თეიმურაზის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    73. ბერლევი ვასილი მიხეილის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    74. ჯავახია ლავრენტი ბურდღუს ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    75. შონია ვიქტორ ერასტის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    76. ოჩიგავა ოლიფანტე კონსტანტინეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    77. კვიცინია იროდიონ კოგონის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    78. სუბოტინი გრიგოლი ნიკიფორის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    79. გვილავა ოლიფანტე ლუკას ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    80. მაღალაშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    81. ვახნევსკი ვასილი ილიას ძე (1877)‏‎ (2 კატეგორია)
    82. ახვერდაშვილი იოსებ სერგოს ძე (1914)‏‎ (2 კატეგორია)
    83. ჭანიშვილი რუბენ გერასიმეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    84. ქემოკლიძე სერაპიონ პეტრეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    85. აიგუნოვი ზაქარია სუმბათის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    86. ნადარეიშვილი ვლადიმერ ზაალის ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    87. იუდილე აბრამ მოსეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    88. სააკიანი ამაიაკი ხაჩატურის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    89. ბურაკოვი ალექსანდრე პეტრეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    90. ლინდე ალექსანდრე იაკობის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    91. დიპერი არვიდ ლუდვიგის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    92. ჩოჩიევი ალექსანდრე ივანეს ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    93. ტოჩილაშვილი ზაქარია ალექსის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    94. მესხი დავით სოლომონის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    95. ზუბიევი გრიგოლ ივანეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    96. პოპოვი პავლე ივანეს ძე (1881)‏‎ (2 კატეგორია)
    97. ბაღდასაროვი სუმბათ არშაკის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    98. კოპლატაძე გრიგოლ ქრისტეფორეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    99. გოცირიძე ვახტანგ პორფირეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    100. შაიშმელაშვილი ზაქარია გიორგის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    101. ხიდიბეგაშვილი არჩილ ალექსანდრეს ძე (1919)‏‎ (2 კატეგორია)
    102. სიმონიანი რაირი ამაიაკის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    103. მამედოვი მეხტი ველი ოღლი (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    104. ერენტრაუტი ალექსანდრე ფილიპეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    105. ოგანეზოვი ალექსანდრე იაკობის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    106. არიევი მიხეილ გრიგოლის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    107. კატანოვი ფეოფან ივანეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    108. გეგეჭკორი გრიგოლ გიორგის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    109. ფლეგონტოვი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    110. აბესაძე გიორგი ავქსენტის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    111. ცხადაძე ვარლამ ერთაოზის ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    112. რენკული ვლადიმერ ივანეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    113. ლაგვილავა კაპიტოლინა ანტიფოს ასული (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    114. დარახველიძე არჩილ გედევანის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    115. მოლოდცოვი ანდრეი ნიკოლოზის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    116. იანკონსკოვი კონსტანტინე ბრონისლავის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    117. ბობრიშევი ივანე ტიხონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    118. ჯაფარიძე ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    119. ტაბიძე გრიგოლ ივანეს ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    120. ჩალათაშვილი გიორგი იაგორის ძე (1916)‏‎ (2 კატეგორია)
    121. პევცოვი ივანე აკიმის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    122. კირვალიძე პლატონ ივანეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    123. გობეჩია მიხეილ ალექსის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    124. ვოლჟინი პეტრე ლავრენტის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    125. ბაბურინი ალექსანდრე ნიკოლოზისძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    126. ჭიჭინაძე ხათუნა სიმონის ასული (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    127. სანაძე გიორგი ფილიპეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    128. ლორთქიფანიძე დავით გრიგოლის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    129. ალიევი ჯამილ მამედ ალი ოღლი (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    130. ნარსკიხი ვენიამინ ივანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    131. კალანდარიშვილი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    132. გაბუნია გრიგოლ ბესარიონის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    133. დუბინი საბა ბენედიქტის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    134. ცაავა ვიქტორ სიდოს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    135. ჟვანია ანდრია ონისიმეს ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    136. კოჭლაშვილი ვასილ გიორგის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    137. უსტიანი არამა-მარტიროს არშაკის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    138. მინასიანცი გრიგოლ ოჰანეზის ძე (1866)‏‎ (2 კატეგორია)
    139. თაქთაქიშვილი დიმიტრი გიორგის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    140. ბელოვი პავლე გაბრიელის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    141. გრუშენკო ვიქტორი ივანეს ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    142. ორაშვილი ნიკოლოზ ალექსის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    143. ხუბიეროვი ივანე მიხეილის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    144. კენჭოშვილი ნიკოლოზ დიმიტრის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    145. სოკოლოვსკი ბორის ალექსანდრეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    146. მარდალეიშვილი ივანე სპირიდონის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    147. ვანციანი არტაშეს გრიგოლის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    148. ასლანიშვილი ლევან ზაქარიას ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    149. გეტმანოვი ივანე ივანეს ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    150. ცეიტლინი ალექსანდრ ანდრეის ძე (1874)‏‎ (2 კატეგორია)
    151. ჟორჟოლიანი მელიტონ გიორგის ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    152. კრატუნოვი ილია ნიკოლოზის ძე (1877)‏‎ (2 კატეგორია)
    153. ფანცულაია აკაკი ალექსის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    154. მირზოევი გიორგი კაზარის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    155. თეოდოროვი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    156. ბეჟანოვი გაიკ ალექსის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    157. გუდავაძე შალვა მალაქიას ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    158. შვეცი ივანე ანტონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    159. ორჯონიკიძე საბა ვალერიანის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    160. ხუნდაძე პროკოფი ბარნაბის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    161. კვაჭაძე ანდრია ეფიმეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    162. სოსონაშვილი სიმონ მიხეილის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    163. მარკაროვი გერასიმე მელიქის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    164. ვარნაზოვი აშოტი იოსების ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    165. აფხაზავა მიხეილ ივანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    166. გვანცელაძე სიმონ მელიტონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    167. ქარსანიძე სერგო დიმიტრის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    168. ავაკიმიანი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    169. მუხარინსკი სერგეი სავას ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    170. ინწკირველი გრიგოლ დავითის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    171. რუდოი ალექსანდრე იაკობის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    172. ლეჟავა გიორგი იაკობის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    173. დვალი კონსტანტინე ექვთიმეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    174. ბრეგვაძე ვალერიანი პარმენის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    175. ჯორჯაძე დ.გ‏‎ (2 კატეგორია)
    176. ტერინი ლევ აბრამის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    177. მელიქ-შახნაზაროვი სერგო მიხეილის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    178. ჩიქობავა ელიზბარ ასლანის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    179. ზელინგერი ედუარდ ივანეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    180. პლუხოვსკი მიხეილ ფადეის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    181. კოლოდეევი ვალენტინ იოსების ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    182. გოპფაუფი ანტონი ანდრიას ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    183. ბარციცი ვიქტორ მამსირის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    184. ხაჩატუროვი სეტ პავლეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    185. სვანიძე ანდრია სიმონის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    186. მაკაროვი ბორის ეფიმის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    187. ყიფიანი თევდორე მიხეილის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    188. ნიშნიანიძე კონსტანტინე გიორგის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    189. ანიევი ივანე სტეფანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    190. კაპანაძე დავით ანდროს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    191. გარცკია მიხეილი კუგოს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    192. აბაევი ხარიტონ დიმიტრის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    193. ციცქიშვილი გიორგი იაკობის ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    194. რამიშვილი გიორგი ერასტის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    195. კუპრაძე ნიკოლოზ გიორგის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    196. ფილია ნიკოლოზი სტეფანეს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    197. დავიდოვი დავით ვასილის ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    198. მიხაილოვი მიხეილ ნიკიტას ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    199. თუმანიშვილი მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1869)‏‎ (2 კატეგორია)
    200. ჯალაღანია პეტრე ალექსის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    201. სულთანიშვილი კლავდიოზ ივანეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    202. შუმსკი სტანისლავ ლუციანის ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    203. პაპე გიორგი ალექსანდრეს ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    204. კიკნაველიძე ნიკოლოზ( ნიკალა) სერაფიონის ძე‏‎ (2 კატეგორია)
    205. გინტენდორფი გიორგი ალბერტის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    206. მაჭავარიანი ილია გიორგის ძე (1880)‏‎ (2 კატეგორია)
    207. ვეტჩინკინი პავლე მიხეილის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    208. ახმეტელი სიმონ გიორგის ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    209. ჭედია ტარას იაგორის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    210. სალამატინი ვლადიმერ გიორგის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    211. ქიქავა შერიფ ახმედის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    212. ალაბიანი ავაკ ალექსანდრეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    213. ნაზაროვი გაიოზი არკადის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    214. კავსაძე შალვა ბესარიონის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    215. ბუჯანი ბორის იოსების ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    216. ლოგუა იონა პახვალის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    217. დოლიძე დავით კონსტანტინეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    218. ჩხაიძე დავით პართენის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    219. პოშემანსკი სემიონ ბორისის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    220. ტუბალა იოგან ფრიდრიხის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    221. მეტრეველი ივანე პეტრეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    222. თავართქილაძე ვლადიმერ დავითის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    223. ბახტაძე სერგო გიორგის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    224. კორჟენევსკი რომუალდ პეტრეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    225. გრიგორაშვილი სერგო გრიგოლის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    226. ოდილავაძე კირილე ნესტორის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    227. ხომასურიძე ალექსეი ივანეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    228. სიჭინავა იოსებ ნიკოლოზის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    229. მამულაშვილი გიორგი მიხეილის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    230. ერმოლაევი იური ნიკოლოზის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    231. არშბა ვლადიმერ კონსტანტინეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    232. კაჭარავა ალექსანდრე ივანეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    233. გეთია გიორგი დავითის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    234. ფოცხვერია შალვა სევერიანის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    235. აბრამოვიჩი ვასილი ივანეს ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    236. მორჩილაძე ლავრენტი ალექსანდრეს ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    237. ცხომელიძე ილია სიოს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    238. რობერტი სიმონი ისააკის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    239. ლაკობა-გრიგოლია მიხეილ აპოლონის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    240. დაუშვილი კონსტანტინე ივანეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    241. იაშვილი ფარნაოზ ნიკოლოზის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    242. ბოკუჩავა ვიქტორ დიმიტრის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    243. ჯერგენია დიმიტრი იოსების ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    244. ტარასოვი ივანე პეტრეს ძე (1880)‏‎ (2 კატეგორია)
    245. მდივანი ვლადიმერ ვარლამის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    246. ჩაჩბა ვლადიმერ კონსტანტინეს ძე (1875)‏‎ (2 კატეგორია)
    247. პეტროვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    248. კიღურაძე გერმანე სიმონის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    249. გოგიბერიძე გიორგი პავლეს ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    250. ზავოდსკი კუზმა ვასილის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    251. ბაზბა შახან ხუსეინის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    252. ჭყონია ვლადიმერ იოსების ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    253. სარუხანოვი გაიკი ავაკის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    254. ლოტოევი ლევ არკადის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    255. ქუქბაია აკაკი ურუსის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    256. ამაშუკელი ალექსანდრე ჯავახის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    257. ნახაპეტოვი ხაჩატურ ავეტისის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    258. კალანდაძე კაპიტონ მოსეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    259. გადიევი ნიკოლოზ იურის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    260. დუნდუა ალექსანდრე ლომინას ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    261. კობალაძე ალექსანდრე ფილიპეს ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    262. გოგოლაშვილი ნიკოლოზ გალაქტიონის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    263. ბალახი იაკობ იაკობის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    264. ხარაზიანი აზატ გარეგინის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    265. სახოკია ანდრია ექვთიმეს ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    266. მადანსკი ჟან ივანეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    267. ღვინიაშვილი ნინა ლევანის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    268. ანანიაშვილი ლევან მიხეილის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    269. ეგანოვი ნიკოლოზ სერგოს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    270. ნიკოლაევი ვლადიმირ იაკობის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    271. კალიში გიორგი გიორგის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    272. გალოგრე მიხეილ იოსების ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    273. ცინცაძე ალექსანდრე სიმონის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    274. ჟღენტი გრიგოლ იოსების ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    275. კრუტიკი ელიაზარ ვოლფის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    276. ფარეიშვილი კონდრატე მიხეილის ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    277. გულუა ვლადიმერ პეტრეს ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    278. მიქაბერიძე ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    279. ბერიტაშვილი ევსეი სოლომონის ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    280. ხუჭუა არჩილ ივანეს ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    281. შიხლინსკი რაჰიმ თაირ-ოღლი (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    282. ოქროპირიძე გიორგი სპირიდონის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    283. კვირიკაძე არტემ ამბაკოს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    284. სტეფანოვი გიორგი ვასოს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    285. გვახარია აკაკი კონსტანტინეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    286. მარჩენკო ივანე ვასილის ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    287. ვაშაკიძე ნიკოლოზ სერაპიონის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    288. აშიანი რუბენ ავეტისის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    289. ჭაავა შალვა თადეოზის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    290. ქაჯაია აკაკი სილიბისტროს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    291. ავეტიკიანი არმენაკ გერასიმის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    292. მჭედლიშვილი ზურაბ ალექსანდრეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    293. იორდანოვი კონსტანტინე ვასილის ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    294. რუხაძე დავით ისიდორეს ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    295. ბუბუტეიშვილი ნესტორ რაჟდენის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    296. ლეჟავა შალვა ნოეს ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    297. დიდიძე ვლას ისიდორეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    298. ჩიხლაძე შალვა მიხეილის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    299. ტოკვი გრიგოლ კონსტანტინეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    300. მენემშევი ლაზარე სტილიანის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    301. ზლატმანი იოსიფ სამუილის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    302. პოლუდნენკო ნიკოლოზ მარკის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    303. ბაუმფელდი მირონ პეტრეს ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    304. კონსტანტინაშვილი ვასილ იოსების ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    305. გორიაჩევი მიხეილ ეფრემის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    306. ყურშუბაძე მამუდ სულეიმანის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    307. ხვედელიძე ვასილ ანტონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    308. სვირავა იონა ტუგუს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    309. მამალაძე გიორგი ვლადიმერის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    310. ენუქიძე მიხეილ ივანეს ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    311. ნუროვი ლევ გიორგის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    312. არამიანი რაჩიკ დანიელის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    313. კარაპეტიანი მუშეგ არშაკის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    314. გაჩეჩილაძე რევაზ რაჟდენის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    315. ფირუმოვი სიმონ გრიგოლის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    316. აბაშიძე მიხეილ იოსების ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    317. ცომაია კლიმენტი ბესარიონი (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    318. რევიშვილი პლატონ კონსტანტინეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    319. კუჭუხიძე პროკოფი ანტონის ძე (1918)‏‎ (2 კატეგორია)
    320. დანდუროვი გიორგი იოსების ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    321. მკრტიჩიანი ნიშან მარტიროსის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    322. თხორი იაკობი მიხეილის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    323. ბიტ-ლაზარი შლეიმუნ ილიას ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    324. ჯანელიძე გიორგი ბარნაბას ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    325. სურმანიძე ხუსნი მუსტაფას ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    326. ჩაბაშვილი ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    327. პარონიანი სისაკ პოღოსის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    328. კიკნაძე ნიკოლოზ როსტომის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    329. გიორგობიანი ივანე ალექსის ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    330. მახარაძე ვალერიან კონდრატეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    331. ვოვჩენკო ვიქტორ ფილიმონის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    332. აჯბა გრიგოლი კირილეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    333. ჭელიძე ნიკოლოზ აბესალომის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    334. სამოტაძე ვასილი პეტრეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    335. ქოქორაშვილი ალექსანდრე იაგორის ძე‏‎ (2 კატეგორია)
    336. ალექსანიანი ანდრონიკ არუთიუნის ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    337. ნანეიშვილი თეიმურაზ გიორგის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    338. კაკაბაძე აპოლონ ილიას ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    339. გაბიჭვაძე გალაქტიონ თეოფილეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    340. ლომთათიძე გერმან ემელიანის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    341. დომბროვსკი ალექსანდრე მიხეილის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    342. პსიუროკი ბორის ალექსანდრეს ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    343. უბირია ევგენი ვასილის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    344. მიზდრიკოვი ვასილი ფევდორის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    345. თალაკვაძე სევასტიანე გერასიმეს ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    346. ბედოიძე გრიგოლ გიორგის ძე (1870)‏‎ (2 კატეგორია)
    347. კოტრინი კარლ ფერდინანდის ძე (1878)‏‎ (2 კატეგორია)
    348. გრივა ალექსანდრე პორფირეს ძე (1885)‏‎ (2 კატეგორია)
    349. შახმურადოვი ლეონ ივანეს ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    350. ოლევსკი სტანისლავი კონსტანტინეს ძე (1872)‏‎ (2 კატეგორია)
    351. ხოფერია გიორგი ივლიანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    352. სლივინსკი ფელიქს იოსების ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    353. მანუციანი ბაგრატ ბარხუდარის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    354. ეჯიბია ევგენი თეიმურაზის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    355. ასანიძე ნიკოლოზ ალმასხანის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    356. კევლიშვილი პოლიკარპე გედევანის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    357. გელოვანი ვარლამ კაცის ძე‏‎ (2 კატეგორია)
    358. ქადეიშვილი ივანე ნიკოლოზის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    359. აგამჯანოვი გერასიმე ივანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    360. მჟავანაძე სერგო კონსტანტინეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    361. ძიუბა სერგო ივანეს ძე (1936)‏‎ (2 კატეგორია)
    362. ლაღიძე ალექსანდრე მიხეილის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    363. დევიძე სერგო ივანეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    364. ივანოვი სემიონ გრიგორის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    365. ბონდარევი ვლადიმირ ნიკოლოზის ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    366. ჯინჭველაშვილი ალექსანდრე კონსტანტინეს ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    367. ტატკალო ვიქტორი ივანეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    368. მეგრელიშვილი თევდორე ექვთიმეს ძე (1874)‏‎ (2 კატეგორია)
    369. ჩახლაძე სიმონ ერასტის ძე (1918)‏‎ (2 კატეგორია)
    370. პეტროსიანი შავარშ ეზეკის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    371. ქავჟარაძე მიხეილ მიხეილის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    372. ადამია დავითი ლაზარეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    373. მურსაკულოვი ნასრედტინ ალი-ოღლი (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    374. წერეთელი სიმონ ლავრენტის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    375. იმერლიშვილი ვასილ ალონსოს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    376. როსტიაშვილი მიხეილ ბაგრატის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    377. ლევინსკი ადოლფ ალექსანდრეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    378. დემეტრაშვილი ტიმოთე ლუკას ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    379. ბოჭორიშვილი იონა ბეგლარის ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    380. ჯიშიაშვილი აკაკი მინას ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    381. ტერ-ვართანოვი ასატურ ეფრემის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    382. მელაძე დომენტი ერასტის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    383. ჩერქეზიშვილი მარიამ ანტონის ასული (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    384. ზახარიანი მკრტიჩ გუკასის ძე (1916)‏‎ (2 კატეგორია)
    385. პირალოვი გლადსტონ პირალის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    386. კოდუა დავით ივანეს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    387. გოვორუხა ივანე იაკობის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    388. ბარაცი იოსებ სიგიზმუნდის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    389. ხარჩილავა რაბიდონ უჩას ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    390. სერგეევი ლეონიდ სტეფანეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    391. მაისაშვილი შალვა ნესტორის ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    392. ყალიჩავა სევერიან კამსარაკანის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    393. ეზიაშვილი ოქროპირ ნიკიფორეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    394. ნიკურაძე შალვა ევგენის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    395. კანდელაკი ვასილ იოსების ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    396. გამსახურდია ალექსანდრე სიმონის ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    397. ცირეკიძე ვარლამ კონსტანტინეს ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    398. კულიევი ალი-კული მამედის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    399. ფედულოვი ნიკოლოზ პეტრეს ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    400. გურულიშვილი ვასილ ზაქარიას ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    401. მიქელაძე ასლან სულეიმანის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    402. თოფურია იპოლიტე საჩინოს ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    403. ბერნარდოვ-ბერნარდი გიორგი გიორგის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    404. ჯავახიშვილი კონსტანტინე ზაქარიას ძე (1884)‏‎ (2 კატეგორია)
    405. შპერლინგი კლიმენტი ანატოლის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    406. კიდაიში ოლღა ფეოკტისტეს ასული (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    407. სუგაკი მეთოდე აგაფონის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    408. გვინჩიძე ანდრია მელქისედეკის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    409. მაშადი მურად მოვლა ფურ (1862)‏‎ (2 კატეგორია)
    410. ვახნიანსკი მოისეი აბრამის ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    411. ახვერდოვი გერასიმე იგორის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    412. ჭანკვეტაძე ივანე ვასილის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    413. ქერიმოვი იუსუპ ალი-ოღლი (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    414. აივაზოვი იოსებ სიმონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    415. ნადარეიშვილი ისაკ ალფეზის ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    416. იუზბაშევი ეგნატე ივანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    417. სააკიანი არტემ ავაკის ძე (1898)‏‎ (2 კატეგორია)
    418. ბურგმანი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    419. ლინეცკი აბრამ იზრაილის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    420. დიტრიხი იოსებ ალფონსის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    421. ჩოჩიევი მიხეილ გრიგოლის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    422. ტრანკოვსკი ლეონიდ ივანეს ძე (1912)‏‎ (2 კატეგორია)
    423. მესხი ვარლამ გრიგოლის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    424. ზუბკოვი პავლე დიმიტრის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    425. პოპოვი პეტრე იაკობის ძე (1888)‏‎ (2 კატეგორია)
    426. ბაჩმანოვი ვლადიმირ ვლადიმირის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    427. კოპტონაშვილი შალვა ვასილის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    428. გოცირიძე მიხეილ ბორისის ძე (1889)‏‎ (2 კატეგორია)
    429. შაკერბაია კონსტანტინე ზაქარიას ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    430. ხიზანოვი გრიგოლ ბაგრატის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    431. სიმონიძე შალვა აკაკის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    432. მამედოვი მირზა რიზას ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    433. ერზინკიანი შალვა პავლეს ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    434. ოგანეზოვი გიორგი ვასილის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    435. არინინი ანდრეი სერგეის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    436. კატკოვი ვიაჩესლავ ალექსის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    437. გეგეჭკორი გრიგოლ მარკოზის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    438. ფლეიშერი გიორგი ნიკოლოზის ძე (1887)‏‎ (2 კატეგორია)
    439. აბესაძე ნიკოლოზ ივლიანის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    440. ცხადაძე მიხეილ ალექსის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    441. რეპინა ლიდია ვლადიმერის ასული (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    442. ლაგვილავა ტარას ისიდორეს ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    443. დარახველიძე ვასილ გედევანის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    444. მომცემლიძე დავით ამბაკოს ძე (1907)‏‎ (2 კატეგორია)
    445. იანოვიჩი ვლადიმირ ალექსანდრეს ძე (1879)‏‎ (2 კატეგორია)
    446. ბოგაჩევი პეტრე პავლეს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    447. ჯაფარიძე რევაზ კონსტანტინეს ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    448. ტაბიძე მიხეილ ივანეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    449. მგელაძე გიორგი ყარამანის ძე (1882)‏‎ (2 კატეგორია)
    450. ჩალმაზი მიხეილ ისლამის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    451. პერებეინოსი ივანე ვასილის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    452. კირილენკო როსტისლავ ივანეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    453. გობეჯიშვილი კaნდიდ თადეოზის ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    454. ვონებერგერი ჰანს გუსტავის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    455. ბაგაევი გერსან რაჟდენის ძე (1892)‏‎ (2 კატეგორია)
    456. ჭკადუა გრიგოლ ივანეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    457. სანაძე გრიგოლ ანდრიას ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    458. ლორთქიფანიძე დავით ექვთიმეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    459. ქურასბედიანი გრიგოლ ივანეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    460. ალიოშინი ივანე ვასილის ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    461. ნასყიდოვი გიორგი გრიგოლის ძე (1911)‏‎ (2 კატეგორია)
    462. კალანდარიშვილი შალვა მათეს ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    463. გაბუნია ირაკლი ბესარიონის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    464. დუბოვიკ-ალტაევი იაკობი სტეფანეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    465. ცაბაძე ალექსანდრე გიორგის ძე (1890)‏‎ (2 კატეგორია)
    466. ჟვანია გალაქტიონ გიორგის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    467. კოხი პეტრე პეტრეს ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    468. უტიაშვილი დავით გიორგის ძე (1909)‏‎ (2 კატეგორია)
    469. მინდაძე სევერიან ივანეს ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    470. თაყაიშვილი კოკოლა ერმალოს ძე (1893)‏‎ (2 კატეგორია)
    471. ბელოვი სიმონ ემანუილის ძე (1904)‏‎ (2 კატეგორია)
    472. გრუშეცკი ვიქტორ ანტონის ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    473. შენგელია გიორგი ფილიპეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    474. ორახელაშვილი მამია დიმიტრის ძე (1883)‏‎ (2 კატეგორია)
    475. ხუგაევი დიმიტრი ნიკოლოზის ძე (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    476. კერესელიძე ნოე პეტრეს ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    477. სოკოლოვსკი ნიკოლოზ სტეფანეს ძე (1878)‏‎ (2 კატეგორია)
    478. მარდალეიშვილი ლაზარე ლუკას ძე (1897)‏‎ (2 კატეგორია)
    479. ვარაზაშვილი საფრონ ისიდორეს ძე (1910)‏‎ (2 კატეგორია)
    480. ასოიანი სამუელ გავრილის ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    481. გეტმანსკი მიხეილ მიხეილის ძე (1894)‏‎ (2 კატეგორია)
    482. ცენტნერი ალექსანდრე ივანეს ძე (1913)‏‎ (2 კატეგორია)
    483. ჟუკოვა მილიტინა დიონისეს ასული (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    484. კრაშენინი გიორგი ივანეს ძე (1908)‏‎ (2 კატეგორია)
    485. ფანცულაია დავითი პავლეს ძე (1895)‏‎ (2 კატეგორია)
    486. მირიანაშვილი ელისაბედ იოსების ასული (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    487. თეოდოროვი პანაიოტ კირიაკის ძე (1886)‏‎ (2 კატეგორია)
    488. ბეჟინი მიხეილ კუზმას ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    489. გუკასიანი ოგანეს გუკასის ძე (1901)‏‎ (2 კატეგორია)
    490. შიოშვილი პეტრე იასონის ძე (1906)‏‎ (2 კატეგორია)
    491. ორჯონიკიძე შიო ივანეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    492. ხუნდაძე სიმონ თომას ძე (1873)‏‎ (2 კატეგორია)
    493. კვაჭაძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1902)‏‎ (2 კატეგორია)
    494. სოფოიანი გაგიკ თათევოსის ძე (1896)‏‎ (2 კატეგორია)
    495. მარკმანი მოსე ეფიმის ძე (1891)‏‎ (2 კატეგორია)
    496. ვარნაზოვი გიორგი ივანეს ძე (1900)‏‎ (2 კატეგორია)
    497. გვარამია ვიქტორ პავლეს ძე (1899)‏‎ (2 კატეგორია)
    498. ქარსელაძე შალვა ილარიონის ძე (1903)‏‎ (2 კატეგორია)
    499. ავაკოვა მარია ვასილის ასული (1905)‏‎ (2 კატეგორია)
    500. მღებრიშვილი გიგა წყალობას ძე (1917)‏‎ (2 კატეგორია)

    იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).