გვერდის მართვა
დამატებითი ინფორმაცია
    |
    გააზიარეთ: 

    ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები

    ქვემოთ მოცემულია 50-მდე შედეგი, 1-იდან 50-მდე დიაპაზონში.

    იხილე (წინა 50 | შემდეგი 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

    1. გამსახურდია ზვიად კონსტანტინეს ძე (1939)‏‎ (6 კატეგორია)
    2. ჯავახიშვილი მიხეილ საბას ძე (1880)‏‎ (5 კატეგორია)
    3. ფირცხალავა ვლადიმერ (ლადი) ფილიპეს ძე (1898)‏‎ (5 კატეგორია)
    4. ერისთავი გიორგი მიხეილის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    5. გამყრელიძე მიხეილი დავითის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    6. კომახიძე ოტია ბეჟანის ძე‏‎ (5 კატეგორია)
    7. მათიაშვილი დავითი ივანეს ძე (1893)‏‎ (5 კატეგორია)
    8. ჩახვაძე სიმონი ერასტის ძე (1919)‏‎ (4 კატეგორია)
    9. წურწუმია კონსტანტინე ბახვას ძე (1901)‏‎ (4 კატეგორია)
    10. აბაშიძე მემედ ბეგ იბრაგიმის ძე (1873)‏‎ (4 კატეგორია)
    11. ქუმსიშვილი გიორგი დიმიტრის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    12. წულუკიძე ვარდენ გრიგოლის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    13. შარაშენიძე ქრისტინე გიორგის ასული (1889)‏‎ (4 კატეგორია)
    14. ანდრონიკაშვილი იასე ნიკოლაის ძე (1893)‏‎ (4 კატეგორია)
    15. რაზიკაშვილი ლევან ლუკას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    16. აფხაზი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    17. მაზნიაშვილი გიორგი ივანეს ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    18. ბაგრატიონ-მუხრანელი სიმონ (სიმონიკა) ლევანის ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    19. ქურდიანი სოლომონ ზაქარიას ძე (1867)‏‎ (4 კატეგორია)
    20. ამირეჯიბი მზეჭაბუკ ირაკლის ძე (1921)‏‎ (4 კატეგორია)
    21. მესხაძე შიო ამირანის ძე (1899)‏‎ (4 კატეგორია)
    22. მუსხელიშვილი როსტომ ილიას ძე‏‎ (4 კატეგორია)
    23. აბაშიძე კონსტანტინე ლევანის ძე (1895)‏‎ (4 კატეგორია)
    24. ჩხიკვიშვილი ბენია გრიგოლის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    25. წულუკიძე-ახმეტელი თამარ გრიგოლის ასული (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    26. ღვამბერია ლენა (ელენე) პეტრეს ას‏‎ (3 კატეგორია)
    27. თუხარელი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    28. ბოლქვაძე იუსუპ შახის ძე (1891)‏‎ (3 კატეგორია)
    29. წერეთელი გრიგოლ ფილიმონის ძე (1870)‏‎ (3 კატეგორია)
    30. ჯიქია ვლადიმერ გაბრიელის ძე (1893)‏‎ (3 კატეგორია)
    31. სტურუა ისიდორე ივანეს ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    32. გაბუნია გიორგი დავითის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    33. ორაგველიძე კვიროსი‏‎ (3 კატეგორია)
    34. მიწიშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    35. კავსაძე დავით (დათაშკა) სანდროს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    36. ნაჭყებია სევერიან პავლეს ძე (1907)‏‎ (3 კატეგორია)
    37. აღნიაშვილი პეტრე სიმონის ძე (1896)‏‎ (3 კატეგორია)
    38. გორდელაძე კონსტანტინე გიორგის ძე (1900)‏‎ (3 კატეგორია)
    39. ცომაია ივანე მაქსიმეს ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    40. დამჩიძე ისიდორე‏‎ (3 კატეგორია)
    41. ბედია ერმილე ალექსის ძე (1901)‏‎ (3 კატეგორია)
    42. ადამია აკაკი ევგენის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    43. ჯიქია ფედოტი ანდრია (1910)‏‎ (3 კატეგორია)
    44. შენგელია ანტონ ნიკოლოზის ძე‏‎ (3 კატეგორია)
    45. ელიავა გიორგი გრიგოლის ძე (1892)‏‎ (3 კატეგორია)
    46. ბიბინეიშვილი ბარონ ექვთიმეს ძე (1880)‏‎ (3 კატეგორია)
    47. თოდუა გრიგოლ ანდრიას ძე (1899)‏‎ (3 კატეგორია)
    48. როინიშვილი ვასილ მიხეილის ძე (1903)‏‎ (3 კატეგორია)
    49. ოცხელი პეტრე‏‎ (3 კატეგორია)
    50. ალავერდოვა ევგენია კარაპეტის ასული (1900)‏‎ (3 კატეგორია)

    იხილე (წინა 50 | შემდეგი 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).