ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 100-მდე შედეგი, 121-იდან 220-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 100 | შემდეგი 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- რჩეულიშვილი-დიდიძე თინა ვლადიმერის ასული (1911) (2 კატეგორია)
- ლიდსკი ხარიტონ ლაზარეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- დიმიტრაძე ემინ ახმედი აკიპის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- არსკი კონსტანტინე ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გეგია ნესტორ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩომახიძე სპირიდონ სპირიდონის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ტოროშელიძე სამსონ გიორგის ძე (1877) (2 კატეგორია)
- მესხი ბენედიქტე ვლადიმერის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ზოტოვი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პოპოვი გიორგი ფილიპეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კოპეშავიძე ვლადიმერ კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- აბრამიანი ხორენ არუთიუნის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბოკერია ალექსანდრე სამსონის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შავიშვილი ბუჟუჟა დომენტის ასული (1903) (2 კატეგორია)
- ხვიჩია სამუელ სპირიდონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- სიმანოვსკი იაკობ ბენიამინის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მამედ-ალი-ზადე ასკარ მამედ ოღლი (1903) (2 კატეგორია)
- ერგემლიძე შალვა ტრიფონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ობიდკო ედუარდ კაზიმირის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კასრაძე გიორგი სიმონის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გოგეშვილი ვლადიმერ სილიბისტროს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბაგრატიონი სოლომონ სოლომონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ფიჩხაია კვიროსი მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ცხადაია ავქსენტი დავითის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- რენკული ეფემია პეტრეს ასული (1881) (2 კატეგორია)
- ლაგადიშვილი ალექსი მიხეილის ძე (1916) (2 კატეგორია)
- დარასელია შოთა მიხეილის ძე (1917) (2 კატეგორია)
- მოვსესიანი სააკ პოღოსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- იაკოვლევი ბორის პავლეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ალმენდინგერი ოტო ემანუელის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გაგლოევი ეფრემ გრიგოლის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე ვლადიმერ ვიქტორის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ტაბაღუა შოთა რომანის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ჩალაბოვი გალუსტ გიორგის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- პედანი ივანე მოკის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კირაკოზოვი არტემ გიორგის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მგელაძე გიორგი თევდორეს ძე (2013) (2 კატეგორია)
- ვოლობუევი ვიქტორი ვიქტორის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ბენჩინი ივანე ნიკოლოზის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გუგუნავა ნიკოლოზ ბესარიონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ჭიჭინაძე ნიკოლოზ ანდრიას ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სანაკოევი მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ქუთათელაძე იოსებ გიორგის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ნაროუშვილი სამსონ ანტონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კაკულია გრიგოლ უტუს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დოშოიანი ლეონ არტემის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ატოიანი ალექსანდრე ამბარცუმის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გვალია ეპიფანე სტეფანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჟამგოცევი რაფაელ გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კოჩიევი ვასილი გიორგის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ურკევიჩი პეტრე მარტინის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მინასიანი ოვანეს პოღოსის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- თარხანოვი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ადეიანი პეტრიკ მარკარის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბრავერმანი მიხეილ პეტრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- შენგელაია ვარლამ ანდრიას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ორაგველიძე კარლო შევარდენის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ხრისტიჩი ანდრეი ფეოდორის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კენიგი კარლი ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სოკოლოვი ივანე ვასილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მარგველაშვილი შალვა ირაკლის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ვანდიშევი ივანე ალექსანდრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გოლიცინი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ბარნაბაშვილი მახარობელი ნიკოლოზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე სარდიონ ანდროს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მურადოვი ისაკ იაკობის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- წაქაძე პავლე ტარასის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- იმანოვი რზა ხალილი (1910) (2 კატეგორია)
- როსებაშვილი გიორგი ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლეგაშვილი დიმიტრი გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დემეტრაშვილი ვასილ ივანეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ანთელავა სევერიან სამსონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჯიქია გრიგოლ გიორგის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ტერ-ანანიანი ნაზარ იონესის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მეზიტოვი გარიფ საბირის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩერნოუსენკო სერგეი კირილეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ზაქარიაძე ისმაილ კადინის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- პინსკი ვიქტორ ევსეის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კობიაშვილი ვახტანგ ალექსანდრეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბესტაევი ნიკოლოზ იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ხარიტოვი ვლადიმერ ფილიპეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სემერჯიევი კონსტანტინე გრიგოლის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მაიერი ჰენრიხ მარტინის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ღოღობერიძე შალვა ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ედიბერიძე გიორგი იოსების ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ნიკონოვი ივანე ვლადიმერის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი ალექსანდრე იოსების ძე (1873) (2 კატეგორია)
- გიგაური ილია სიმონის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ახვლედიანი მიხეილ ნესტორის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე ისიდორე სპირიდონის ძე (1872) (2 კატეგორია)
- რაბინოვიჩი ვენიამინ ისააკის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- კუკანია ვიქტორ პეპუს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ფაღავა ოსმან უსუფის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გურგენიძე არტემ მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მიქაძე შალვა ანტონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- თოფურია გრიგოლ ნიკოლოზის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი იაკობ გალუსტის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სვანაძე სიმონ ექვთიმეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- მაკაევი გიორგი ვლადიმერის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ყენია ილია მელიტონის ძე (1878) (2 კატეგორია)