ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 100-მდე შედეგი, 1,501-იდან 1,600-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 100 | შემდეგი 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- კაციტაძე დიმიტრი ილიას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე გიორგი დიმიტრის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კვარცხავა მიხეილ ლუკას ძე (1908) (2 კატეგორია)
- აფანასიადი ივანე ილიას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- შადუნცი შაენ კონსტანტინეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მარკარიანი ნერსეს იოსების ძე (1888) (2 კატეგორია)
- გვამიჩავა ერასტი რომანის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ხვედელიძე სერგო ნარიმანის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სიამაშვილი გრიგოლ ილიას ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ადროვი ანდრეი ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- დატეშიძე გიორგი დავითის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- იაშვილი მედეა აბელის ასული (1905) (2 კატეგორია)
- რუდერი ეგორი იაკობის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ლენკოვსკი გიორგი კონსტანტინეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ბრეგაძე პავლე გიორგის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ცურკავა შალვა იასონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- გოგიბერიძე ანთიმოზ ზოსიმეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ზავარკინი დიმიტრი ვლასის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მელია სოლომონ ფარნაოზის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჯაოშვილი ანდრო იასონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- პისკუნოვი სერგო დიმიტრის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- სუხიაშვილი პავლე დავითის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- კოკაია ვლადიმერ ბიჭის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბარტიშევსკი ნიკოლაი ფეოდორის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჩაევსკი ვიქტორ იოსების ძე (1894) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ივანე ლეონტის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ანთიძე სევერიან გიგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- დუმბაძე პეტრე ლუარსაბის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მაისურაძე პორფირე ივანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გარსიაშვილი ლევან იასონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჭიპაშვილი ამბროსი იოსების ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ნიჟარაძე ილია რაჟდენის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სამუშია ალექსანდრე მაქსიმეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ქრისტოფოროვი ილია გიორგის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- თევზაძე მიხეილ ვლადიმერის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გუდავაძე გრიგოლ გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- რამი ლეოპოლდ ერნსტის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კულუმბეკოვი ვიქტორ სიმონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბეშიძე ივანე მელიტონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე სერგი ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მიქელაძე შალვა სოლომონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- უზლანერი აბრაამ ეფიმის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კალინინი პეტრე მაქსიმეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- აპრიკოვი სერგო გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მალზამი ივანე ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ჭკუასელი კონსტანტინე ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნონიკაშვილი ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სანდლერი სიმონ აბრაამის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქურდაძე ვასილ ეგორის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- გულოვი დავით ისაკის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- თოდუა ავქსენტი ვასილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რახლინი მარკ ორლიკის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- კუჩუბერია ერემია მაქსიმეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბირიუკოვი ივანე პავლეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ცაგარეიშვილი ბესარიონ ერმოლის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მიხელსონი იაკობ ივანეს ძე (1866) (2 კატეგორია)
- უჩანეიშვილი ეფრემ გლახუნას ძე (1890) (2 კატეგორია)
- გვასალია მოსე ბესარიონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ვაშაკიძე ეკატერინე იოსების ასული (1892) (2 კატეგორია)
- პარასტაევი ივანე საბას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ივანე გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვი ფეტ ალი (1888) (2 კატეგორია)
- შენგელია ვარლამ ნიკოლოზის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მახათაძე აკაკი პარმენის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ხუდავერდიანი გრაირ აშოტის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სოლოვიოვი ბორის ნიკოლოზის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- იორდანი რაფაელ პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ალანია შოთა ყარამანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- დიდებულიძე ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გაბელაშვილი ლევან ბარნაბის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ქალდანი ივანე მიხეილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ლომაძე დავითი იგორის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- წვერიკმაზაშვილი სიმონ ილიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ზინოვიევი მიხეილ მიხეილის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- პროცენკო პავლე სტეფანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბედეაშვილი ანტონ ივანეს ძე (1918) (2 კატეგორია)
- მთვრალაშვილი ნიკოლოზ ისაკის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჯიხ-ოღლი ჰამიდ მეჰმედის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ტერ-მინასოვი კარაპეტ სტეფანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კოტეტიშვილი ვახტანგ ილიას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჩიგოგიძე ბიძინა პეტრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ენუქიძე ევდოკიმე ერმილეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კარაპეტიანი ლევონ ანტონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ოთხმეზური ვახტანგ ნიკოლოზის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მანგუპლი სამსონ მოსეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი იასონ ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხასია მიხეილ სტეფანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სერდიუკოვი პავლე ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ყანდარელი ვლადიმერ გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- აგაიან აირაპეტ აგაჯანის ძე (2 კატეგორია)
- თხილავა დომენტი დიმიტრის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მჟავანაძე დურსუნ მემედის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- როზენბლუმი მაქს რაფაელის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ლასკარი გრიგოლ ემანუელის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე ისმაილ ახმედის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ცისკარიშვილი ანდრია ალექსანდრეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ფელდმანი მარკ სიმონის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი ზაქარია ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ვლასოვი ბორის ეფიმის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მდოიანი ალექსანდრე ავეტიკის ძე (1912) (2 კატეგორია)