ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 250-მდე შედეგი, 751-იდან 1,000-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 250 | შემდეგი 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- კიუტემაიერი კარლ კარლის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გოგია ვასილი პეტრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ზადოროჟნი სემიონ ვასილის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ბაევი პროკოფი ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჭურღულია ვარლამ არჩილის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- სარდალიშვილი ნიკოლოზ გიორგის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე შევკეტი იბრაგიმის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ქურციკაშვილი გრიგოლ მოსეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ნაცვლიშვილი შალვა ანდროს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე თევდორე ვასილის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- გაგულია დათა პუგოს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- დუმბაძე პავლე რაჟდენის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ცატურიანი ტიგრან ბაღდასარის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჟორჟოლაძე ილია ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- კრასნოსელსკი ბორის ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ფანჩულიძე ალექსანდრე გრიგოლის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მირზახანოვი ბაგრატ პაპოს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თევზაძე ივანე ლაზარეს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ბეჟანიძე სულეიმან იუსუპის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გუგუშვილი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გალდავაძე გრიგოლ ანტონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ციმერმანი ლუდვიგ იანის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჟურული ალექსანდრე ილიას ძე (1888) (2 კატეგორია)
- კრიშტაფოვიჩი კონსტანტინე ვასილის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ფანჯავიძე დიმიტრი მერაბის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გულნაზაროვი გიორგი ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მიულმანი რუდოლფ ალფონსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- თოდრია აბელ პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბერელიძე პარმენ კაციას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აბესაძე გიორგი ავქსენტის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- შიშნიაშვილი პლატონ ევსტატეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ოტო კონსტანტინე ჰენრიხის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კვინიხიძე სერგო ანდროს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სტესკო ალექსანდრე მეფოდის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გვასალია იუსტინე კონსტანტინეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მარღანია ივანე ნიკოლოზის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ვასილიევი სერგეი ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- აღნიაშვილი ნიკოლოზ იოსების ძე (1908) (2 კატეგორია)
- წურწუმია იონა ფარნაოზის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ქარცივაძე შალვა იასონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მჭედლიშვილი გიორგი კონსტანტინეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- იორაშვილი სერგო ანდრიას ძე (1912) (2 კატეგორია)
- რუხაძე არჩილ გერმანეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ბუაჩიძე ბენიტო მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა ნოე მაქსიმეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- დიდებაშვილი ალექსანდრე ალექსის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ალიევი ჯამილ მამედ ალი ოღლი (1894) (2 კატეგორია)
- ჩიხლაძე ზინაიდა ვლადისლავის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- ტიშჩუკოვი ანატოლი სტეფანეს ძე (1886) (2 კატეგორია)
- მენაბდე შოთა დავითის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ზინკოვი გიორგი კონსტანტინე (1910) (2 კატეგორია)
- პოლონსკი მიხეილ ოსიპის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ბატკუაშვილი ესტატე გიორგის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კონონენკო ანდრეი ანასტასის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გორდელაძე ერმილე პავლეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ყურაშვილი ტარას ქაიხოსროს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ხეჩუმოვი გიორგი კონსტანტინეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სვეტლოვა ვერა ნიკოლოზის ასული (1883) (2 კატეგორია)
- მალსაგიშვილი ვასილ იაკობის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ენუქიძე გალაქტიონ ლუკას ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ნორკო ვიქტორ იოსების ძე (1897) (2 კატეგორია)
- არაბაჯევი ცოლაკ ავეტიკის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- კარაპეტიანი კარაპეტ არტემის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- გაჩეჩილაძე ანდრია რაჟდენის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფირალიშვილი ალექსანდრე ზაქარიას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ცომაია გიორგი ათანასეს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- რედკო მიხეილ მიხეილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კუცია ილია ნიკოლოზის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- დალაქიშვილი რაისა ივანეს ასული (1904) (2 კატეგორია)
- მკრტიჩიანი გაიკ მისაკის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბირკლე ოტო გოტფრიდის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- ჯანდიერი ილია ლევანის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- სურმანიძე მუედინ ფერხატის ძე (1875) (2 კატეგორია)
- შჩეკოტიხინი ვალენტინ კონსტანტინეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- პარემუზოვი მელიქ ბოგდანის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე მიხეილ როსტომის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი გიორგი ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მახარაძე ალექსანდრე მაქსიმეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ვლასენკო ივანე სერგეის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვი ჰასან ალი მამედოღლი (1903) (2 კატეგორია)
- ჭელიძე ილია მალაქიას ძე (1888) (2 კატეგორია)
- სამოილოვი ნიკოლოზ ედუარდის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ქორქია ვარადებულ სევასტის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნაკაშიძე ლევან ერმილეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კაიშაური გიორგი შიოს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გაბისონია ათანასე პეტრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლომაძე ვლადიმერ ფილიპეს ძე (1881) (2 კატეგორია)
- დოლიძე პროკოფი მოსეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ანდრონიკაშვილი გიორგი იოსების ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე გიორგი ივანეს ძე (1874) (2 კატეგორია)
- პროხოროვი ივანე ტიხონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- უბერფელდი ლაზარე მოსეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მიაკიშევი იაროსლავ მიხეილის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- თალაკვაძე გრიგოლ თაკას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ბედენაშვილი ვარლამ ნესტორის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- კოტი ფეოდორ პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გრიგორიევი სერგეი გერასიმეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- შახდინაროვი იოსებ არუთიუნის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ოკუჯავა მიხეილ სტეფანეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ხორხომელიძე ვარდენ პეტრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- სკალსკი გიორგი ვასილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მანთაშევი ალექსანდრე ავაქის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ეძგვერაძე შალვა სპირიდონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ასათიანი ილია სარდიონის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- კედია ნიკოლოზ მალაქიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი იოსებ ესტატეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ფხალაძე ვლადიმერ იასონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მჟავანაძე ვლადიმერ გიორგის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ძიგუა ავქსენტი ერმილეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- როზენცვეიგი მაქსიმილიანი არნოლდის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ლაფერაძე გრიგოლ ფარნაოზის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- დევდარიანი სეიდი სარდიონის ძე (1875) (2 კატეგორია)
- ივანოვი მიხეილ მიხეილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- აიგუნოვი ზაქარია სუმბათის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ჯინჭარაძე ნოე ნესტორის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტატიშვილი გიორგი მიხეილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მებუკე სიმონ ვალერიანის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- პეტროსიანი ლუსია არკადის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- კლოჩკოვი ივანე ვასილის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გოგობერიძე ოსმან ხაპიზოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ზანთარია ბაგრატ ტახუს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბალანჩივაძე ირაკლი ვასილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ხაჟალია ბაგრატ კონსტანტინეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- საჭელიძე გრიგოლ დავითის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ლუნკევიჩი სერგო მიხეილის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ნეფარიძე ერასტი ნესტორის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- კალინინი პეტრე ვასილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ალაბიანი ავაკ ალექსანდრეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ტერ-გრიგორიანი გიორგი დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მეისერი ნიკოლოზ ანდრეის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ჩერქეზია იოსებ კონსტანტინეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ზაქარიაძე სულეიმან კადიმის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- პიპინოვი სარქის პლატონის ძე (1916) (2 კატეგორია)
- კობიძე ანდრია ივანეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- გოგუაძე სევერიან ხარლამპის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბარამიძე ნიკოლოზ სიმონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ხარლამპიევი ვასილი გიორგის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- სემიონოვი სერგო დიმიტრის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მაიოროვი სერგო ვასილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ყავრიშვილი მიხეილ ივანეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ედიგერი ნიკოლაი პეტრეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ნიკურაძე ბიკენტი მიხეილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი დომენტი ერასტის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გამთენაძე დავით თევდორეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე მიხეილ ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- რაზდოლსკი ადოლფ ლევის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კულაევი სოზრიკ ალექსანდრეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ფედოტოვი კონსტანტინე პავლეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- გურგენიძე ტიტე ლუკას ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მიქაძე შალვა მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- თოფურია დავით პეტრეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ბერიძე მუჰამედ ქესკინის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- აბრამოვიჩი ვასილი ივანეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ჯავახია იონა ფარნაოზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შონია ალექსანდრე მალხაზის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ოჩიგავა მირიან ეგნატეს ძე (1912) (2 კატეგორია)
- კვიცარიძე შალვა სამსონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გვეტაძე ილია ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მაქსიმენკო ვლადიმირ ფილიპეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ვახანია დავით ივლიანეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ახალაძე კონდრატე კონსტანტინეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჭანიშვილი მაქსიმე გერასიმეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ქემოკლიძე გრიგოლ ელიზბარის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი ბაგრატ ალექსანდრეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ისმაილ ალი ზადეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სააკაშვილი პავლე პავლეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბუნტე ვილი ავგუსტის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლივდენი თევდორე ანდრეის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- დინიბეკოვი მიხეილ ალექსის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ამაშუკელი ალექსანდრე ჯავახის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჩოფიკაშვილი ვარლამ სიმონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ტორჩინავა პოლიკარპე ექვთიმეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მესხი დავით ნიკოლოზის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ზუბიაშვილი რუბენ დავითის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პოპოვი კონსტანტინე კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბაღდასაროვი მამიკონ ბახჩოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კოპისტიანსკი სტეფანე იპოლიტის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გოცაძე მაკარ ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შავლიაშვილი დიმიტრი ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხვოინიკი ლაზარ სოლომონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სიმონიანი ანუშევან გიორგის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მამედ-ოღლი მუსა (1885) (2 კატეგორია)
- ერემენკო ვასილი თეოდორეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ობოლაშვილი იროდიონ ეგორის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ართმელაძე ნური ეზიზის ძე (2 კატეგორია)
- კასუმოვი ალი აბდულ ბაგიოღლი (1906) (2 კატეგორია)
- გეგენავა შალვა ივანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ფიცხელაური არჩილ ილარიონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ცხადაძე დიომიდე პარმენის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- რენკული ვალენტინა ივანეს ასული (1915) (2 კატეგორია)
- ლაგაზიშვილი ვასილ სოლომონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- დარახველიძე ალექსანდრა ვლასის ასული (1888) (2 კატეგორია)
- მოკშინი ნიკიფორ პროკოფის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- იაკოვლევი ვალერიან გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბობოხიძე ალექსანდრე გრიგოლის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ავაკიმიანი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე ივანე სიმონის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ტაბიძე ალექსი სილოვანის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ჩალავოვი გრიგოლი კარპოს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პევცოვი არსენი პეტრეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კირაკოსიანი ნახაპეტ მკრტიჩის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გობეჩია ივანე პავლეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- მგელაძე გიორგი კირილეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ვოლოშინი ვლას ავქსენტის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბაბუნაშვილი ალექსანდრე სამსონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ჭიჭინაძე სერგო ტერენტის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- სანაძე ალექსანდრე ვარლამის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ბენედიქტე ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქუთათელაძე პეტრე იორდანეს ძე (2 კატეგორია)
- ნარსია ვლადიმერ დიმიტრის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კაკუჩაია ნიკოლოზ სტეფანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- დროკინი ივანე ვასილის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჩხიკვიშვილი პეტრე მოსეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჟარკო ფეოდორ ეგნატეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კოძაევი სამსონ ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ურუშაძე ამბერკი ქრისტეფორეს ძე (1189) (2 კატეგორია)
- მინასიანი ტიგრან ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- თარხნიშვილი ალექსანდრე დავითის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბელოვი ალექსანდრე ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გრუბენერი ვილჰელმ ვიკენტის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- აბაევი ხარიტონ დიმიტრის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- შენგელაია ლეონ ანდრიას ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ხუბაევი ვასილი ზაქარიას ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კენჭაძე ვლადიმერ ლუკას ძე (1897) (2 კატეგორია)
- სოკოლოვი მიხეილ ილიას ძე (1885) (2 კატეგორია)
- მარგიშვილი ვასილ დავითის ძე (2 კატეგორია)
- ვანო სანდროს ძე ნაჩხატაშვილი (2 კატეგორია)
- ასლანიშვილი გიორგი მიხეილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გერგაია ზინაიდა ნესტორის ასული (1915) (2 კატეგორია)
- ქავთელაძე მიხეილ ეგორის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მურვანიძე დიომიდე ლუკას ძე (1890) (2 კატეგორია)
- იმანოვი ჯაბირ გადირის ძე (2 კატეგორია)
- როსი ევგენი ალექსანდრეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ლევინა მარია მათეს ასული (1893) (2 კატეგორია)
- დემეტრაშვილი იოსებ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბოჭორაძე გიორგი ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- შეტალოვი იოსიფ ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე პავლე კონსტანტინეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ხუნდაძე ივანე სამსონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- კვაჭანტირაძე მიხეილ ისიდორეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- სოსიანი სერგო გიორგის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მარკაროვი აშოტ ზაქარიას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ვარლამოვი იაკობ კონსტანტინეს ძე (1883) (2 კატეგორია)
- აფციაური დავით სპირიდონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გვანცელაძე ნიკოლოზ მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ქაროიანი სტეფანე გალუსტის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- მუშიშვილი გიორგი ანდრიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე ალექსანდრე რომანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ინასარიძე ვლადიმერ ალექსის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- რუდოვსკი ივანე რომანის ძე (1902) (2 კატეგორია)