ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 500-მდე შედეგი, 1,501-იდან 2,000-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- ფირუმოვი სიმონ გრიგოლის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ცომაია კლიმენტი ბესარიონი (1894) (2 კატეგორია)
- რევიშვილი პლატონ კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კუჭუხიძე პროკოფი ანტონის ძე (1918) (2 კატეგორია)
- დანდუროვი გიორგი იოსების ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მკრტიჩიანი ნიშან მარტიროსის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- თხორი იაკობი მიხეილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბახტაძე დავით აბაკუმის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ჯანელიძე გიორგი ბარნაბას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სურმანიძე ხუსნი მუსტაფას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჩაბაშვილი ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- პარონიანი სისაკ პოღოსის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ნიკოლოზ როსტომის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი ივანე ალექსის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მახარაძე ვალერიან კონდრატეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ვოვჩენკო ვიქტორ ფილიმონის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- არსკი კონსტანტინე ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ჭელიძე ნიკოლოზ აბესალომის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- სამოტაძე ვასილი პეტრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქოქორაშვილი ალექსანდრე იაგორის ძე (2 კატეგორია)
- ნანეიშვილი თეიმურაზ გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კაკაბაძე აპოლონ ილიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გაბიჭვაძე გალაქტიონ თეოფილეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ლომთათიძე გერმან ემელიანის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- აბრამიანი ხორენ არუთიუნის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- დომბროვსკი ალექსანდრე მიხეილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბოკერია ალექსანდრე სამსონის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- პსიუროკი ბორის ალექსანდრეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- უბირია ევგენი ვასილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მიზდრიკოვი ვასილი ფევდორის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თალაკვაძე სევასტიანე გერასიმეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- კოტრინი კარლ ფერდინანდის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- გრივა ალექსანდრე პორფირეს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ბაგრატიონი სოლომონ სოლომონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ნასყიდოვი გიორგი გრიგოლის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- კალანდარიშვილი შალვა მათეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გაბუნია ირაკლი ბესარიონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- აგაბალიანი გაიკ ლიბარიტის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- დუბოვიკ-ალტაევი იაკობი სტეფანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე დავით ნიკოლოზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ცაბაძე ალექსანდრე გიორგის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ჟვანია გალაქტიონ გიორგის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კოხი პეტრე პეტრეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- უტიაშვილი დავით გიორგის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მინდაძე სევერიან ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- თაყაიშვილი კოკოლა ერმალოს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გრუშეცკი ვიქტორ ანტონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ბაირამოვი ალი აბასოღლი (1898) (2 კატეგორია)
- შენგელია გიორგი ფილიპეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ორახელაშვილი მამია დიმიტრის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ხუგაევი დიმიტრი ნიკოლოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კერესელიძე ნოე პეტრეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სოკოლოვსკი ნიკოლოზ სტეფანეს ძე (1878) (2 კატეგორია)
- მარდალეიშვილი ლაზარე ლუკას ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ვარაზაშვილი საფრონ ისიდორეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გეტმანსკი მიხეილ მიხეილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ამირიდი თემისტოკლე ვასილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ქავჟარაძე მიხეილ მიხეილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მურსაკულოვი ნასრედტინ ალი-ოღლი (1899) (2 კატეგორია)
- წერეთელი სიმონ ლავრენტის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- იმერლიშვილი ვასილ ალონსოს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- როსტიაშვილი მიხეილ ბაგრატის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლევინსკი ადოლფ ალექსანდრეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- დემეტრაშვილი ტიმოთე ლუკას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბერეკაშვილი გრიგოლ სამსონის ძე (2 კატეგორია)
- ჯიშიაშვილი აკაკი მინას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ტერ-ვართანოვი ასატურ ეფრემის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- მელაძე დომენტი ერასტის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ჩერქეზიშვილი მარიამ ანტონის ასული (1902) (2 კატეგორია)
- ზახარიანი მკრტიჩ გუკასის ძე (1916) (2 კატეგორია)
- პირალოვი გლადსტონ პირალის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კოდუა დავით ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გოვორუხა ივანე იაკობის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- აღა ზადე ფერიდ ხასანის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ხარჩილავა რაბიდონ უჩას ძე (1906) (2 კატეგორია)
- სერგეევი ლეონიდ სტეფანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მაისაშვილი შალვა ნესტორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ყალიჩავა სევერიან კამსარაკანის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ეზიაშვილი ოქროპირ ნიკიფორეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ნიკურაძე შალვა ევგენის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი ვასილ იოსების ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გამსახურდია ალექსანდრე სიმონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ავალოვი სერგო ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ცირეკიძე ვარლამ კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კულიევი ალი-კული მამედის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ფედულოვი ნიკოლოზ პეტრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გურულიშვილი ვასილ ზაქარიას ძე (1888) (2 კატეგორია)
- მიქელაძე ასლან სულეიმანის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- თოფურია იპოლიტე საჩინოს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბასილია აკაკი სამუელის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჯავახიშვილი კონსტანტინე ზაქარიას ძე (1884) (2 კატეგორია)
- შპერლინგი კლიმენტი ანატოლის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- კიდაიში ოლღა ფეოკტისტეს ასული (1898) (2 კატეგორია)
- სუგაკი მეთოდე აგაფონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გვინჩიძე ანდრია მელქისედეკის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მაშადი მურად მოვლა ფურ (1862) (2 კატეგორია)
- ვახნიანსკი მოისეი აბრამის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ანჯაფარიძე იპოლიტე ტიმოთეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჭანკვეტაძე ივანე ვასილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ქერიმოვი იუსუპ ალი-ოღლი (1902) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი ისაკ ალფეზის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- იუზბაშევი ეგნატე ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სააკიანი არტემ ავაკის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ბურგმანი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლინეცკი აბრამ იზრაილის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- აბაკელია კალისტრატე პეტრეს ძე (1881) (2 კატეგორია)
- დიტრიხი იოსებ ალფონსის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბინიაშვილი შალვა ილიას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩოჩიევი მიხეილ გრიგოლის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ტრანკოვსკი ლეონიდ ივანეს ძე (1912) (2 კატეგორია)
- მესხი ვარლამ გრიგოლის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ზუბკოვი პავლე დიმიტრის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- პოპოვი პეტრე იაკობის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- კოპტონაშვილი შალვა ვასილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გოცირიძე მიხეილ ბორისის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ახუბა პლატონ ჩიჟოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შაკერბაია კონსტანტინე ზაქარიას ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ხიზანოვი გრიგოლ ბაგრატის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- სიმონიძე შალვა აკაკის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მამედოვი მირზა რიზას ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ერზინკიანი შალვა პავლეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ოგანეზოვი გიორგი ვასილის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- კატკოვი ვიაჩესლავ ალექსის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- გეგეჭკორი გრიგოლ მარკოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ალანია ვარლამ იოსების ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ფლეიშერი გიორგი ნიკოლოზის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ცხადაძე მიხეილ ალექსის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- რეპინა ლიდია ვლადიმერის ასული (1891) (2 კატეგორია)
- ლაგვილავა ტარას ისიდორეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დარახველიძე ვასილ გედევანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მომცემლიძე დავით ამბაკოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- იანოვიჩი ვლადიმირ ალექსანდრეს ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ბეგიაშვილი ნინა მიხეილის ასული (1912) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე რევაზ კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტაბიძე მიხეილ ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მგელაძე გიორგი ყარამანის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ჩალმაზი მიხეილ ისლამის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პერებეინოსი ივანე ვასილის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კირილენკო როსტისლავ ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გობეჯიშვილი კaნდიდ თადეოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ვონებერგერი ჰანს გუსტავის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- არჯევანიძე მელიტონ სოლომონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ჭკადუა გრიგოლ ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- სანაძე გრიგოლ ანდრიას ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე დავით ექვთიმეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ქურასბედიანი გრიგოლ ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბელიაევი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჯერგენია მიხეილ ანტონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ტარბა აკაკი კუტის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- მდივანი ივანე ბუდუს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩაჩიბაია ვასილ ესტატეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- პეტროვი ევგენი ვლადიმერის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კიღურიძე შალვა პავლეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- გოგიბერიძე დომენტი მაქსიმეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- ზავრაშვილი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ასლანიანი გერმანე ტომასის ძე (1916) (2 კატეგორია)
- ჭყონია იუსუპ ისმაილის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- სარჩიმელია გიორგი ვლადიმერის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლოჩოშვილი გიორგი იგორის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ქუჩუბერია ალექსი ხაბიჩის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ნებიერიძე კონსტანტინე პორფილეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ლუკა სოლომონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გავრილოვი კონსტანტინე პავლეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აგრბა ვასილ ალექსანდრეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- დუნდუა მიხეილ მელიტონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბოროვსკი იოსები ვლადიმერის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ცენტნერი ალექსანდრე ივანეს ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ჟუკოვა მილიტინა დიონისეს ასული (1908) (2 კატეგორია)
- კრაშენინი გიორგი ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ფანცულაია დავითი პავლეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მირიანაშვილი ელისაბედ იოსების ასული (1899) (2 კატეგორია)
- თეოდოროვი პანაიოტ კირიაკის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- გუკასიანი ოგანეს გუკასის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბარამიძე ევგენი ნოეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- შიოშვილი პეტრე იასონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე შიო ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ხუნდაძე სიმონ თომას ძე (1873) (2 კატეგორია)
- კვაჭაძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სოფოიანი გაგიკ თათევოსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მარკმანი მოსე ეფიმის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ვარნაზოვი გიორგი ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გვარამია ვიქტორ პავლეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ანდრეევი კონსტანტინე სიმონის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ქარსელაძე შალვა ილარიონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მღებრიშვილი გიგა წყალობას ძე (1917) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე ვიქტორ გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ინწკირველი ვლადიმერ დავითის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- რუვინსკი ლევ პეტრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა გრიგოლ გაბრიელის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- დვალი სერგო ისაიას ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ბერიძე ზაქარია მევლუდის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჯოჯუა გიორგი კონსტანტინეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ტერტერაშვილი დავით ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მელიქაძე ბესარიონ სტეფანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჩიქოვანი ალექსანდრე ერემიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ზელინგერი იოსებ ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- პოგორელოვი ალექსანდრე ფეოდორის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კომარნიცკი ვსევოლოდ გაბრიელის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გორბუნოვი ალექსი მაქსიმეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ახალაია კონდრატ ლუკას ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ხაჩიროვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სვანიძე გიორგი ერასტის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მაკაროვი ვასილი დიმიტრის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ყიფიანი ილია გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ელიავა ზურაბ ნიკოლოზის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ნოდია ავქსენტი კულონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- კაპანაძე ივანე ილიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გასანოვი მაჰმუდ გასანის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ავშაროვი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ციცქიშვილი ვლადიმერ სერგოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- რამიშვილი ვლადიმერ მირიანის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- კუპრეიშვილი სამსონ სიმონის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- დავიდოვი ნიკოლოზ დავითის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მიხაილოვი პეტრე ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- თუმანოვი გიორგი პავლეს ძე (1872) (2 კატეგორია)
- ბაღათუროვი არმენ ლეონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჯალიაშვილი დიმიტრი ალექსანდრეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სულთანოვი გიორგი მიხეილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- შურღაია ვლადიმერ მაქსიმეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- პაპიკიანი არტავაზ მკრტიჩის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ალექსანდრა იაკობის ასული (2 კატეგორია)
- გინცე ვლადიმირ ალექსანდრეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი იონა არქიფოს ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ვეფხვაძე ალექსანდრე ირაკლის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- არეშიძე ვასილ იოსების ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ჭეიშვილი იოსებ ივლიანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- სალდაძე ლეონიდე პეტრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ქიქოძე გივი ლავრენტის ძე (1918) (2 კატეგორია)
- ნაზაროვი ივანე გრიგოლის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- კაზაკოვი ბორის ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბუჯიაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ლოდრერელი მიხეილი ალექსანდრეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- აბდალაძე ვარლამ ტრიფონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- დოლიძე ვასილ ლეონტის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ბლიზნოვი პავლე ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჩხაიძე ეპიფანე სილიბისტრის ძე (1871) (2 კატეგორია)
- პრეობრაჟენსკი ივანე ალექსის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ტულიანი ლეონ ნახაპეტის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მეტრეველი ილარიონ იოსების ძე (1899) (2 კატეგორია)
- თავართქილაძე ნესტორ ივლიანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კორსაველი თევდორე ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გრიგორაშვილი შალვა ალექსანდრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ბაბუაშვილი ვლადიმერ იაკობის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- შარაშიძე რევაზ ლუკას ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ოდიშარია აკაკი ბესარიონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ხომასურიძე არტემ ზოსიმეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სიხარულიძე გაბრიელ ნიკიფორეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მამულია იასონ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ეროგინი ალექსანდრე მიხეილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კაჭარავა ილარიონ პავლეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- გეთია მიხეილ იაკობის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ალიბეგაშვილი აბრამ სიმონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ფრუიძე ილარიონ ალექსის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მოსიძე ალექსანდრე პავლეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ცხომელიძე სერგო გრიგოლის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- როგავა ვლადიმერ ფარნაოზის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- დაშნიანი ვალერიან სპირიდონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- იგნატიევი დიმიტრი კირილეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- შახნოვიც-დევდარიანი ელიფრიდა იოჰანის ასული (1897) (2 კატეგორია)
- ოლინი არნოლდ პეტრეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ხოფერია კონსტანტინე ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- სლიუსარი ივანე სემიონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მანჯგალაძე ალექსანდრე ილარიონის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ეჯიბია ილარიონ თეიმურაზის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- კეიგელიუხისი იზრაელ სოლომონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გელოვანი პლატონ ლევანის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ალმენდინგერი ფერდინანდ იოსების ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე აკაკი ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მჟავანაძე უსუპ ისმაილის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ძიძარია კონდრატე თევდორეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- როკუა კონსტანტინე გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლაღიძე გრიგოლი ერმოლეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- დეკანოზიშვილი ნიკოლოზ ფადეს ძე (1876) (2 კატეგორია)
- ივანცოვი ივანე გრიგოლის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ბეჟანიშვილი გიორგი ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჯინჭველეიშვილი მიხეილ პავლეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ტატულოვი ლევონ გიორგის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მეგრელიშვილი პროკოფი ამბაკოს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჩახნაშვილი დავით იოსების ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ზარდანია იასონ დიმიტრის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პეტროსოვი არუთიუნ ავეტისის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კობალაძე გალაქტიონ ამბაკოს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გოგოლაძე გრიგოლ პავლეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ატოიანი მნაცაკან სარქისის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ხარაზოვი ალექსანდრე გიორგის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სახურია სერგო დავითის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- მავლიუტოვი ხუსეინი ბოგაუტდინის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ღვინჯილია მაკარი ალექსანდრეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ეგიაზარიანი ონიკ სედრაქის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ნიკოლაევი ვლადიმირ ტიტის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კალმახელიძე გიორგი ილიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გალსტიანი არშაკ სტეფანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ადიკაშვილი ზაქარია იოსების ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ბრეგაძე დავით ისააკის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე არჩილ ასალის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი გრიგოლ მაქსიმეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კუგელი სერგეი ისააკის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფარსადანოვი ბარსეგ დავითის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გუმბერიძე ნიკოლოზ ირაკლის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მიქაელიანი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- თოდუა დიმიტრი გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბარსუკოვი ზაქარია სტეფანეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ხუჭუა ბაგრატ ბესარიონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- შკოლინი სერგეი ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ოქროპირიძე ზაქარია ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კვირიკაძე ვლადიმერ ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სტეფანოვი სერგეი სერგეის ძე (1871) (2 კატეგორია)
- გველესიანი ალექსანდრე მალაქიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მასლობოვსკი იური საველის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ვაშაყმაძე ივანე ალექსის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ანთიძე ვასილ კაპიტონის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჭავჭავაძე გიორგი ილიას ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ქაჯაია ალექსანდრე კოხტას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- მჭედლიშვილი რევაზ ლევანის ძე (1920) (2 კატეგორია)
- იოსელიანი აპოლონ დავითის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- რუხაძე თეოდორე ილარიონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბუგდიაშვილი ვასილ ზაქარიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა შამშე კონსტანტინეს ძე (1876) (2 კატეგორია)
- დიდიძე ნინა გრიგოლის ასული (1890) (2 კატეგორია)
- ბეღელაძე გიორგი ვარლამის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩიხლაძე შილა ევსევის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ტომარაძე დავით ზაქარიას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მერაბიშვილი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ზლიგოსტევი ალექსანდრე პროხორის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- პოლშინი ვალერიან ევგენის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კონსტანტინიდი ნეოკლისა ქრისტოფორეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გოროშჩენკო პავლე ივანეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ახვლედიანი ოსმან მამედის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- შაბანოვი ჰუსეინ ყული ჰასან ოღლი (1891) (2 კატეგორია)
- ხვედელიძე სერგო დავითის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სიამაშვილი ანდრო ალექსანდრეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მამალაძე გიორგი პეტრეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ენუქიძე ნიკოლოზ ბესარიონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ნუროვი სტეფანე გიორგის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- კარახანიშვილი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გაჩეჩილაძე სიმონ ალექსანდრეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი ივანე ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფირცხალავა დავით სპირიდონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ცოტაძე შალვა კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რევო ივანე გურის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კუჭუხიძე შალვა სპირიდონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- დანდუროვი გურგენ წყალობას ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მნაცაკანიანი არუთინ სარქისის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- იაგნეტინსკი სიმონ ნიკოლოზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბახტაძე ვლადიმერ კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჯანელიძე ილია პართენის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სუშევსკი დიმიტრი მიხეილის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ჩაგავა დავით იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პაროტიდი კირიაკი გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე პლატონ შალვას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გიორგობიანი სერგო ოტიას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მახარაძე იუსუფ მემედის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ვოლიანსკი ვიკენტი ლუდვიგის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- არტიუხოვი ივანე ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჭიაბრიშვილი ივანე ალექსანდრეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- სამსონია გიორგი ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქრისტოვი ფრიდრიხ ფრიდრიხის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ნანიტაშვილი ნიკოლოზ ნოშრევანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კაკაბაძე ისააკი დავითის ძე (2 კატეგორია)
- გაბლიანი ეგნატე გიორგის ძე (2 კატეგორია)
- ლომია ანდრია პეტრეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- აბრამიძე გიორგი ალექსის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- დომენია ერმალო კონსტანტინეს ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ბოკერია ევგენი გრიგოლის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე მიხეილ სოლომონის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- პუგაევი კონსტანტინე ილარიონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- უგარენკოვი პავლე ალექსის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მიკამბა ხაკიბე ზაურბეგის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- თალაკვაძე შალვა ნოეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კოტჩენკო სერგეი ლეონტის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გრიმბერგი იური იოსების ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ბადიროვი სადიხ იბადულა ოღლი (1893) (2 კატეგორია)
- ჭკუასელი იასონ ისიდორეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- სანგულია ნიკოლოზ ივანეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ელგუჯა გედევანის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ქურასბედიანი ირაკლი ნიკოლოზის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ნატროშვილი ილია იოსების ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ალექსანდრე ლეონტის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გაბუნია კლიმენტი ლუარსაბის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აგაბეკიანი არტემ ჯავადის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დუგლაძე შალვა თომას ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე ივანე ბეჟანის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ცაბაძე ვლადიმერ სოლომონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჟვანია გრიგოლ დიმიტრის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- კოხრეიძე აკაკი ლუკას ძე (1891) (2 კატეგორია)
- უტიუჯანი გევორქ კარაპეტის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მინდიაშვილი ივანე იაკობის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- თედეევი ვლადიმერ გულის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გრუშკოვსკი პეტრე ავგუსტის ძე (1875) (2 კატეგორია)
- ბაკაევი ვასილ ბორისის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- შენგელია გრიგოლ თეიმურაზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ორახელაშვილი მარიამ პლატონის ასული (1887) (2 კატეგორია)
- ხუდაევი სალმან აბას ოღლი (1905) (2 კატეგორია)
- კერესელიძე რომანოზ სპირიდონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სოლდატოვი ივანე პეტრეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მარდანოვი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ვარამაშვილი მოსე სიმონის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გეწაძე აკაკი ამბროსის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ამირხანოვი გიორგი ბოგდანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქათამაძე ილიას დურსუნის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მურტიდი საბა მიხეილის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- წვერავა ივანე ესტატეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- იმნაიშვილი მურად ალის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- როსტომაშვილი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ლევშაკოვი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- დემეტრაძე დავით გიორგის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბერელაშვილი გაიოზ ადამის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჯიხ-ოღლი მეჯიდ მამედის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ტერ-მინასოვი იაკობ სპირიდონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მელაძე ელენე გიორგის ასული (1903) (2 კატეგორია)
- ჩერქეზოვი გრიგოლი პეტრეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ზახარინა ბერტა ბორისის ასული (1904) (2 კატეგორია)
- პირალოვი ლეონარდ ალექსანდრეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- კოვალენკო ალექსანდრე დენისის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გოზალოვი ივანე ივანეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- აღაევი გაშიმი პენჯალი ოღლი (1903) (2 კატეგორია)
- ხასალია ანდრია კვაზას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სერგიევსკი ალექსანდრე მეფოდის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მაისურაძე ანა ივანეს ასული (2 კატეგორია)
- ყამარაული ალექსი იაკობის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ეიუბოვი აბდულა ზეინალის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ნიმანი გერმან კონსტანტინეს ძე (1887) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი ივანე სპირიდონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ავანესიანი არტაშეს ტიგრანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ცისკარაშვილი დავით იოსების ძე (1894) (2 კატეგორია)
- რაზმაძე ბესარიონ პავლეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- კულიევი მამედ თეიმურაზის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ფედჩენკო ალექსეი იოსების ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გურჩიანი რაჟდენ ნიკოლოზის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მიქელაძე ბაგრატ მიხეილის ძე (1877) (2 კატეგორია)
- თოფურიძე მიხეილ გიორგის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ბასილია მირიან თეიმურაზის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- შტამი ვერნერი გუგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პავპეროვი ივანე თევდორეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კიზირია გრიგოლ მიხეილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სუზდალცევი ალექსანდრე პავლეს ძე (1912) (2 კატეგორია)
- გვიშიანი მაქსიმე მათეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მაჩაბელი ალექსანდრე დავითის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ვედეხინი ვასილი ნიკანორის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- აპრიაშვილი აბესალომ გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ჭანკვეტაძე შოთა ამბაკოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ქერიმოვი მუსტაფა ბაირამ ოღლი (1900) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი კორნელი ნესტორის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- იუზბაშევი მანუკ არუთიუნის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- სააკოვი ნაპოლეონ სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბურდული ალექსანდრე გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ლიპარტელიანი ერმილე მიხეილის ძე (2 კატეგორია)
- აბაშიძე გრიგოლ დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დობორჯგინიძე დავით კელენდუხის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბირზინი ივანე გრიგორის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ჩოჩუა აკაკი სილოვანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტრანსფელდი გენრიხ პავლეს ძე (1916) (2 კატეგორია)
- მესხი ვიქტორ ბიჭის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ზუკი ბორის მირონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პოპოვი სერგეი დიმიტრის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კორენბლიტი აბრამ იაკობის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გრატიაშვილი ნიკოლოზ დავითის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვა-აგრბა თამარ ბახრამის ასული (1909) (2 კატეგორია)
- შალიკაშვილი შალვა ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხითაროვი პეტრე ფრანცის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სინეპლეხოვი დიმიტრი გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მამედოვი მუსა მამედ ოღლი (1902) (2 კატეგორია)
- ერისთავი ალექსანდრე სერგოს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ოგანეზოვი გრიგოლ მიხეილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- კატომინი სერგეი ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გეგეჭკორი ვლადიმერ ვასილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ალანია მიხეილ სპირიდონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ფლორინსკი ალექსანდრე პავლეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ცხაკაია გრიგოლ მიხეილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- რეხვიაშვილი აკაკი (2 კატეგორია)
- ლადარია ბორის ნიკოლოზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- დარახჩევი ვართან ავეტისის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- იარონისი ედუარდ პეტრეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბეგიზოვ-ბეჯიზატი ჩერმენ დავითის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე სერგო გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ტაბიძე ტიციან იუსტინეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ჩანადირი ალექსანდრე ზაქარიას ძე (1896) (2 კატეგორია)
- პერვუშინი ალექსანდრე ვასილის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კირილოვი ალექსეი ვასილის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- გოგაძე ალექსანდრე იაკიმეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ვორონინი ვასილი ნიკოლოზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ასათიანი ვლადიმერ ვასილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- იდელსონი ვლადიმერ გრიგოლის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ბელიკოვა-მიგდისოვა ნატალია ალექსანდრეს ასული (1906) (2 კატეგორია)
- ჯვარშეიშვილი ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ტარბა ალექსი სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მდივანი ნიკოლოზ ვარლამის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჩაჩიბაია შალვა კონდრატეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პეტროვი ევგენი მიხეილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კიწმარიშვილი სიმონ ალმასხანის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გოგიბერიძე ვალერიან დავითის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ზაზნობინი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ასლანიანი მოვსეს აკოპის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჭყონია მოსე მაქსიმეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- საფაროვი სურენ პეტროსის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ლოხაჩევი თეოფილე ექვთიმეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ქუჩულორია დიომიდე ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ნეკრასოვი სერგეი ბორისის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ნოე იოსების ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გავრიში ევგენი თევდორეს ძე (1902) (2 კატეგორია)