ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 500-მდე შედეგი, 151-იდან 650-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- ტატულოვი სერგო გიორგის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- მეგრელიშვილი სერგო სილვესტრის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ჩეკურიშვილი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პეტუხოვი ბორის ალექსის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ანთელავა სევერიან სამსონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ელბაქიძე ანგი ყარამანის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- კანევსკი ვსევოლოდ მიხეილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ხარატოვი ალექსანდრე გალუსტის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- საჯაია კალე გრიგოლის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მაზიაშვილი მიხეილ მიხეილის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ღლონტი ამირან ათანასეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ნიკოლავა ივანე ბახოს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გუსტირი ნიკოლოზ თევდორეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- თრდატიანი სარქისი გასპარის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბესტაევი ნიკოლოზ იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე ბენედიქტე ნიკოლოზის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი გრიგოლ მელიტონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კუდრიაშევი პავლე მათეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფარცვანია გრიგოლ კირილეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მიქაელიანი ქრისტოფორე იაკობის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კიკავა ვალენტინ ლუკას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გიგაური ილია სიმონის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ველიკოპოლსკი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ახვლედიანი მიხეილ ნესტორის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ხუჭუა გიორგი სამსონის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- შლატერი მიხეილ თევდორეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ოქუაშვილი არაქელ გრიგოლის ძე (1863) (2 კატეგორია)
- სტოლიაროვი ვასილი სტეფანეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მასლოვი პეტრე ნიკოლოზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი იაკობ გალუსტის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- იშხანოვი სერგო მიხეილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბურჯანაძე მიხეილ ივანეს ძე (1886) (2 კატეგორია)
- დოლიძე ბეგლარ გრიგოლის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ჭავჭავაძე გიორგი მიხეილის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ქაჯაია ვლადიმერ სარდიონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მჭედლიძე ლეონიდე ვლადიმერის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- რუხაძე ივანე სილიბისტროს ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ლესკოვაცკი დიმიტრი ვსევოლოდის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- თაბუკაშვილი ვიაჩესლავ ზაქარიას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბახტაძე დავით აბაკუმის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კორინთელი ნესტორ თომას ძე (1917) (2 კატეგორია)
- გრიგოლია ალექსი დავითის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ჩიხრაძე ალექსანდრე ბესარიონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ტომასიანი ტომას სტეფანეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მერკვილაძე სოკრატე მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პონომარენკო ალექსანდრე სერგოს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ერისტოვი სიმონ გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- არსკი კონსტანტინე ივანეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- კაჩმაზოვი იაკობ თამაზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გეგია ნესტორ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- შადუნცი შაენ კონსტანტინეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ხვედელიძე სერგო ნარიმანის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სიამაშვილი გრიგოლ ილიას ძე (1912) (2 კატეგორია)
- მამალაძე მირიან ნოეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნუცუბიძე აკაკი მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აბრამიანი ხორენ არუთიუნის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- დარჩია გერასიმე კონსტანტინეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- იაშაღაშვილი არჩილ ალექსის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბოკერია ალექსანდრე სამსონის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ცურკავა შალვა იასონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- რეინბახი ავგუსტ იურის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კუხალეიშვილი გრიგოლ ფილიპეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მნაცაკანოვი ვაგრამ კარაპეტის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- კიტია მამია პლატონის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- გოგეშვილი ვლადიმერ სილიბისტროს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ზაარი ერჰარდ იაკობის ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ბაგრატიონი სოლომონ სოლომონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- შამბა ხაჯარატ ბორისის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ხიშბა ვლადიმერი ევსტაფის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- სიომინი ალექსანდრე ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მამიკონიანი ანდრონიკ არშაკის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ოგანეზოვი გრიგოლ სერგოს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- აგაბალიანი გაიკ ლიბარიტის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- დევდარიანი გიორგი ყაფლანის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ივანოვი ეფიმ ივანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე დავით ნიკოლოზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფომინი დიმიტრი ვლადიმირის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მომცემლიძე რაფიელ ტარასის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ცხვარაძე ალექსანდრე ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- რიაუზოვა მარია ვასილის ასული (1908) (2 კატეგორია)
- ლადარია პეტრე ალექსის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კლეპაცკი გენრიხ ანდრეის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გოგიშვილი ჭიჭიკო ლუკას ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ზალიევი არამ იგორის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბაირამოვი ალი აბასოღლი (1898) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე შალვა თომას ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ტაბიძე შალვა სიმონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მგელაძე მიხეილ არსენის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჩანგაშვილი გიორგი დავითის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- პეროვი ანდრეი თეოდორის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ამირიდი თემისტოკლე ვასილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კალაძე რაჟდენ თომას ძე (1871) (2 კატეგორია)
- გაინუთდინოვი იუსუფ გალიაუტდის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ებონაიძე ნიკოლოზ გრიგოლის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჭკუასელი კონსტანტინე ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- სანდლერი სიმონ აბრაამის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ვახტანგ ანტონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ქურდაძე ვასილ ეგორის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ნაფეტვარიძე გრიგოლ რაფაელის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- თიგიშვილი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ბერეკაშვილი გრიგოლ სამსონის ძე (2 კატეგორია)
- გულიევი ვასილი გიორგის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ცაგარეიშვილი ბესარიონ ერმოლის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კოხრეიძე აკაკი მიხეილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- უჩანეიშვილი ეფრემ გლახუნას ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მინენკოვი ალექსანდრე ლაზარეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კვერკველია ლევან ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გვარიშვილი სეიდ ომარის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ვასაძე თეიმურაზ ბესარიონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- აღა ზადე ფერიდ ხასანის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- შენგელია ვარლამ ნიკოლოზის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ორეხოვი პეტრე ფედოტის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ხუდავერდიანი გრაირ აშოტის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სოლოვიოვი ბორის ნიკოლოზის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მარკავა გრიგოლ ერმილეს ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ავალოვი სერგო ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- იონიდი მიხეილ ქრისტეფორეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბრომიკერი ზლატა მარკის ასული (1900) (2 კატეგორია)
- დიასამიძე მურად ახმედის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ქალდანი ივანე მიხეილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მუსაბეკოვი გაზანფარი მაჰმუდის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- წვერიკმაზაშვილი სიმონ ილიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- როსტომაშვილი შალვა იაგორის ძე (1917) (2 კატეგორია)
- ლევჩენკო პეტრე პავლეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ზიკანოვი ვასილი ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბასილია აკაკი სამუელის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კონიაშვილი ივანე გრიგოლის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გორდაძე შალვა ბესარიონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჯიხ-ოღლი ჰამიდ მეჰმედის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ტერ-მინასოვი კარაპეტ სტეფანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მელაძე იროდიონ ნიკიფორეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩიგოგიძე ბიძინა პეტრეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- პირგულიანი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ემანოვი ანდრეი ეგნატეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ანჯაფარიძე იპოლიტე ტიმოთეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კარაევი ნიკოლოზ თომას ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გასიევი ისმაილ პეტრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხასია მიხეილ სტეფანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სერდიუკოვი პავლე ვასილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მაისურაძე გიორგი ისაკის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ყანდარელი ვლადიმერ გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- აბაკელია კალისტრატე პეტრეს ძე (1881) (2 კატეგორია)
- დათეშიძე გრიგოლ ყარამანის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თურქია ვერა პავლეს ასული (1910) (2 კატეგორია)
- ბინიაშვილი შალვა ილიას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ცისკარიშვილი ანდრია ალექსანდრეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- რაზმაძე გიორგი სევერიანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კულიკოვი ალექსეი ვასილის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ფელდმანი მარკ სიმონის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- მიქელაძე გიორგი ვიქტორის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ზაქარია პავლეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გიორგაძე ნადეჟდა სიმონის ასული (1901) (2 კატეგორია)
- ვირსალაძე დავით სპირიდონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ახუბა პლატონ ჩიჟოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჯავახიძე გრიგოლ სტეფანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- შტენგელი დავიდ სამუილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- პაიჭაძე ივანე ატიკის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სუკიასოვი ვართან აბელის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- მაჩაიძე ბაგრატ ტიმოთეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ალანია ვარლამ იოსების ძე (1915) (2 კატეგორია)
- კაზენიუკი ტიმოთე ნიკიტას ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გაბარაშვილი თამარ დიმიტრის ასული (1902) (2 კატეგორია)
- დოლიძე იპოლიტე გლახუნას ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ჭანტურია აპოლონ ბეკოს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ქერქაძე გიორგი ივანეს ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი პავლე დიმიტრის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- საბაშვილი ვლადიმერ პანტელეიმონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ლიპარტიანი ალექსანდრე გიორგის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- თავდუმაძე ვასილ თეიმურაზის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ბეგიაშვილი ნინა მიხეილის ასული (1912) (2 კატეგორია)
- კოსტანოვი გაიკ ივანეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- გრიგორიანი მნაცაკან ალექსანდრეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩოჩუა ბორის ანდრიას ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ტრაპაიძე ზება სამსონის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- მესხი ზაქარია ისმაილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- პოპოვი სერგო ივანეს ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ეფიმოვი ივანე ვასილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- არჯევანიძე მელიტონ სოლომონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი გრიგოლ ალექსის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- თარუმოვი ტიგრან ავეტის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ბელიაევი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გრიქუროვი ვართან ასატურის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჩხაიძე ივანე ზურაბის ძე (2 კატეგორია)
- პრილერი იუზეფ ფრანცის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ტურსკი მარიანი იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მეფარიშვილი მიხეილ არსენის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კეკელიძე პროკოფი ქიშვარდის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ვაისი ალადარ კარლოს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ასლანიანი გერმანე ტომასის ძე (1916) (2 კატეგორია)
- გეორგიევი ნიკოლოზ ხაჩატურის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შარიქაძე ნიკოლოზ გრიგოლის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ოვანესოვი ამო გეგამის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ხომერიკი-ნიკოლაიშვილი თამარ ონისიმეს ასული (1904) (2 კატეგორია)
- სიხარულიძე თევდორე ალექსის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- აგრბა ვასილ ალექსანდრეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ილიუშინი ნიკოლოზ სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დელიბაში ალექსანდრე ზაქარიას ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ბოროვსკი იოსები ვლადიმერის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ფულარიანი მიხეილ ლუკას ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მოსკალევი მიხეილი ნიკიტას ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ძაგანია მიხეილ პეტრეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- როგოვსკი ივანე ივანეს (1893) (2 კატეგორია)
- ლანგე პეტრე პეტრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ზაუტაშვილი გიორგი ივანეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- კობეშავიძე ვლადიმერ სამსონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გოგუა შოთა ნიკოლოზის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ბარამიძე ევგენი ნოეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ჯვარშეიშვილი სიმონ გერმანეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ტარბა ბესარიონ იაკობის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მდივანი ნიკოლოზ ზაქარიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჩაჩუა არტემ ერმალოს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- პეტროვი ვიტალი ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ანდრეევი კონსტანტინე სიმონის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ეგოროვი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კამკამიძე ნიკოლოზ ვარლამის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გამბაროვი ალექსანდრე გრიგოლის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ხაბულიანი გიორგი ნესტორის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- საფონოვი ფეოდორ პეტრეს ძე (1871) (2 კატეგორია)
- ლუარსამიძე ვალერი ივანეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ღამბაროვი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ნემსაძე იოსებ ფარსადანის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- გურგენიძე ალექსანდრე არსენის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- თორიკაშვილი იაგორ ანდრიას ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ბერიძე ზაქარია მევლუდის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ცეცხლაძე იოსებ ანთიმოზის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჟუკოვი ალექსეი ალექსეის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კრემერი ზლატა იოსების ასული (1896) (2 კატეგორია)
- ფანცულაია მაკარ სტეფანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მირიმანოვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კვიტაშვილი ალექსანდრე ავთანდილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გველესიანი ილია სამსონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ვაჩნაძე იური ალექსანდრეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ახალაია კონდრატ ლუკას ძე (1906) (2 კატეგორია)
- შირვანსკი ალი საფტარ ოღლი (1892) (2 კატეგორია)
- ოსეპჩუკი ვლადიმერ გრიგოლის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ხუნწარია ილია ალექსის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- სოხაშვილი ალექსი ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მარკოვსკი ზახარი მიხეილის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ავშაროვი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ისაევი მიხეილ დავითის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ბულდიხინი ალექსანდრე სიმონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- დილანჩიევი გიორგი იოსების ძე (2 კატეგორია)
- ქარუმიძე სერგო ლევანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მღებრიშვილი სტეფანე ზაქარიას ძე (1917) (2 კატეგორია)
- წულუკიძე მევლუდ ასლანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- რურუა მელქისედეკ ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა დომენტი სიმონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ზორინი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბაღათუროვი არმენ ლეონის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კოპალეიშვილი ნიკოლოზ სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გოფმანი თეოფილ დავითის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ჯღამაძე ნინა სიმონის ასული (1893) (2 კატეგორია)
- ტერუნოვი მინას ეგორის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- მელიქია ალექსანდრე პროკოფის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჩიქოვანი გიორგი კონსტანტინეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- პოდუბნი ივანე ივანეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ეჟოვი კონსტანტინე ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- არეშიძე ვასილ იოსების ძე (1888) (2 კატეგორია)
- კარტაშევი ალექსანდრე ერმილეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- გეგენავა აკაკი ნიკოლოზის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხელაია ავქსენტი თევდორეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- სვანიძე დავით ილარიონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მაკეევი ვასილი პროკოფის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- აბდალაძე ვარლამ ტრიფონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- დანელია მარკოზ გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- იაკობაშვილი ანტონ ლეონტის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბლიზნოვი პავლე ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ფილიევი არონ იორდანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ციცქიშვილი შალვა აბელის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- რამიშვილი ლავრენტი ქრისტეფორეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კურულოვი გიორგი დავითის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- მიხაილოვი სერგო ნიკოლოზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კინიპრიშვილი ივანე აბელის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გლავაცკი სიმონ თომას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ვოლკოვსკაია ვერა ალექსანდრეს ასული (1909) (2 კატეგორია)
- ბაბუაშვილი ვლადიმერ იაკობის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჯალილოვი მამი მანაფოღლი (1910) (2 კატეგორია)
- სუპონევი ნიკოლოზ ავდეის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- შუსტოვი ფილარეტ ტრიფონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- პაპუაშვილი კიტა ალექსის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი მარგარიტა ბესარიონის ასული (1911) (2 კატეგორია)
- ალიბეგაშვილი აბრამ სიმონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კაკალაძე სევერიან ნესტორის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გაბუნია ანდრია ვიქტორის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- დორფმანი ალექსანდრ მარკის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ჭეიშვილი შალვა ალექსის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- სალუქვაძე ვასილ კონსტანტინეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ქობალავა იპოლიტე კონსტანტინეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ნაკაიძე გერონტი ამბაკოს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლოლუა ვახტანგ ანდრიას ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ზაბელინი დიმიტრი კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბადიროვი სადიხ იბადულა ოღლი (1893) (2 კატეგორია)
- ჯარაშნელიანი არკადი სტეფანეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- სუხიშვილი ვლადიმერ პავლეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ჩავლაძე შალვა ალექსანდრეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- პარხალიუკი ტროფიმ ოსტაპის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მახარაძე ნინო ქაიხოსროს ას (1902) (2 კატეგორია)
- ალმენდინგერი ფერდინანდ იოსების ძე (1894) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ერმოლე სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გაგლოევი სერგო ანტონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- დუმბაძე ვერა ვლადიმერის ასული (1917) (2 კატეგორია)
- ჭიპაშვილი შალვა ზაქარიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სამხარაძე ბაგრატი ერმილეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ქსენოდოხოვი პავლე ქრისტეფორეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ნარაკიძე კონსტანტინე სპირიდონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლომიძე დავით ზაქარიას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- თევდორაძე შალვა ათანასეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბეჟანიშვილი გიორგი ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გუგუშვილი ალექსანდრე ალექსის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჩხეიძე შალვა სოლომონის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- პუზინო იური ალექსანდრეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- უნგიაძე მირიან ბესარიონის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მიკირტუმოვი ბაღდასარ გასპარის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- კვარაცხელია კაპიტონ სოლომონის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ვარდანია ესტატე დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ატოიანი მნაცაკან სარქისის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გვალია ვლადიმერ ივანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- შევარდნაძე დიმიტრი ირაკლის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ონიანი ივანე პეტრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხოშტარია აკაკი გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- სლუჟივოვი მიხეილი ივანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მანჯგალაძე კალისტრატე ლევანის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ადიკაშვილი ზაქარია იოსების ძე (1895) (2 კატეგორია)
- იმნაიშვილი შალვა ლავრენტის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- დემურია გრიგოლ ვლადიმერის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბრეგაძე დავით ისააკის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე გრიგოლ დიმიტრის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- მუდრი მიხეილ ანდრიას ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ძნელაძე დავით მოსეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- როლოვი ედუარდ ქრისტიანეს ძე (1882) (2 კატეგორია)
- ზეინალოვი ზაიდ ქიარიმოღლი (1907) (2 კატეგორია)
- კოკაია დავით გიორგის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გოლოვანოვი დიმიტრი მიხეილის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ბარსუკოვი ზაქარია სტეფანეს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ჯიოევი აკაკი იოსების ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ტაუტიევი აბდულ ბეკირ ჰასანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მეგრელიძე აკაკი გერასიმეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჩემია ადუ იაკობის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- პიატკოვი ვასილი სიმონის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ანთიძე ვასილ კაპიტონის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ელბაქიძე ივანე გიორგის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- კანკე-აბაშიძე ჰილდეგარდ ვილჰელმის ასული (1913) (2 კატეგორია)
- გარსევანიშვილი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხარაშვილი ვასილ ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- სევუმიანი მკრტიჩ სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნიკოლაიშვილი ალექსანდრე იოსების ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გუჯაბიძე აკაკი ვასილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- თუმაზოვი ვალენტინ ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ბეღელაძე გიორგი ვარლამის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე გალაქტიონ პავლეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი ივანე კონსტანტინეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კუდრიაშოვი დიმიტრი დიმიტრის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ფარცვანიძე მიხეილ ივანეს ძე (1876) (2 კატეგორია)
- კიკავა ჯელალ მაჰმუდის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გიგიბერია პეტრე იასონის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ვერენიდი ისააკ აბრამის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ახვლედიანი ოსმან მამედის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ხუჭუა იასონ დიმიტრის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- შლეგელი ერნსტ ფრიდრიხის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ოყროშიძე ნიკოლოზი ვიქტორის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- სტრელეცკი ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მასხულია ვასილ ალექსის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი ივანე ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- იშხნელი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ბურჯანაძე სერგო დომენტის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- დოლიძე გერმანე არსენის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ქებაძე ალექსანდრე სპირიდონის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მჭედლიძე სიმონ ოქროპირის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- რუხაძე მიხეილ მიხეილის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ლეშკაშელი ონისიმე იოსების ძე (1900) (2 კატეგორია)
- თაგაური იროდიონ ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბახტაძე ვლადიმერ კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კორინთელი ოთარი იოსების ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გრიგოლია გრიგოლ იონას ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ჩიჯავაძე ლონგინოზ ლონგინოზის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ტომასიძე მიხეილ ივანეს ძე (1919) (2 კატეგორია)
- მესოედი ბოლესლავ ვიკენტის ძე (1876) (2 კატეგორია)
- პონომარენკო აფანასი ივანეს ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ერიციანი აშოტ მირზას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- არტიუხოვი ივანე ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კაცი დანიელ იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გედევანოვი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1881) (2 კატეგორია)
- შადური ფეოდორ გავრილას ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ხვედელიძე სოკრატე ივანეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- სიკინჭალაშვილი არტემ გერასიმეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მამალაძე სიმონ ლუკას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნუცუბიძე გალაქტიონ ნიკოლოზის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- აბრამიძე გიორგი ალექსის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- დარცია ევგენი სამსონის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- იაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ბოკერია ევგენი გრიგოლის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ფირცხალავა იასონ ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ცურმილოვი მაჰომეტ აბდულ-ჰამიდის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- რეინგარდი ივანე ანტონის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- მოგელაძე დომენტი ევსტათეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კიურკჩიბაშევი აკოფ არუთიუნის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- გოგეშვილი შალვა სილიბისტროს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- შამბა ხორშუდ ოსმანის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ხმალაძე სიმონ ადამის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- სიორიძე პლატონი ლონგინოზის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მამიკონიანი ანდრონიკ ზაირმაირის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- აგაბეკიანი არტემ ჯავადის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დევდარიანი გრიგოლ პროკოფის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ივანოვი ვლადიმერ პავლეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე ივანე ბეჟანის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ფორერი ქრისტოფორ ქრისტოფორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მონშტეინი ლუდვიგ მონოს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ცხვარაძე გიორგი ივანეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რიკოვი დენის მიტროფანის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ლავრენტიევი ლავრენტი იოსების ძე (1891) (2 კატეგორია)
- კლეპერი პეტრე ივანეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- გოგიჩაიშვილი დიომიდე პავლეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ზამთარაძე აკაკი დიანოსის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბაკაევი ვასილ ბორისის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჯაფაროვი ადილ მაჰმუდის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ტადიანი ბოგდან სერგოს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მდივანი აკაკი ქაიხოსროს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჩანტლაძე ლეონიდე ვახტანგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- პერონიძე კონსტანტინე ასლანის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ამირხანოვი გიორგი ბოგდანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კალინინი მიხეილ ვასილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გალდავა ბარბარე გიორგის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- ებრალიძე აკაკი დავითის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ჭკუასელი ნიკოლოზ გრიგოლის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- სანებლიძე ევფალოზი სტეფანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ივანე ნესტორის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ნაფეტვარიძე იოველ კალისტრატეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- თითბერიძე ამბროსი სიმონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ბერელაშვილი გაიოზ ადამის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ცაგარეიშვილი რაჟდენ მათეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჟილინი ორესტ ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კოხტაშვილი ქრისტეფორე ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- უჩანეიშვილი ვასილ სოლომონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მინიაევი მიხეილი დიმიტრის ძე (1877) (2 კატეგორია)
- კვერნაძე არჩილ დავითის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გვარჯალაძე სამსონ მარკოზის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ვასილენკო სემიონ სემიონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აღაევი გაშიმი პენჯალი ოღლი (1903) (2 კატეგორია)
- შენგელია კალისტრატე მალხაზის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ორკისი იაკობ ეფროიმის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ხუდოლევი იაკობი კარპეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- სოლონიკოვი გიორგი ვლადიმერის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- მარკარიანი არტემ ტატევოსის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ავანესიანი არტაშეს ტიგრანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- იორამაშვილი ივანე მიხეილის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ბრუხალი ბრონისლავ იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- დიასამიძე სამსონ პავლეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ქალიაშვილი გიორგი ზაქარიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მუსაევი აღა-სალახ-აბდულ რახმან ოღლი (1892) (2 კატეგორია)
- წივწივაძე ვასილ ბენედიქტეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- როსტომოვი არშაკ ავაკიმის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ლეინი ვიქტორ ლევის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ზილმანი პავლე ვლადიმერის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბასილია მირიან თეიმურაზის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- კონიუშევსკი ლეონიდ კონსტანტინეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- გორდეევი ივან ანდრეის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ჯიჯავაძე დურსუნ აზაპის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ტერ-ნერსესოვი ისააკ ნიკიტას ძე (1884) (2 კატეგორია)
- მელაძე კარლო ელეფთერის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ჩიკვაიძე მიხეილ კონსტანტინეს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- პირგულოვი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ემჩინოვი სტეფანე მიხეილის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- აპრიაშვილი აბესალომ გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კარამანიანცი მერჟან ოგანესის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- გასიევი ნიკოლოზ მაქსიმეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ხასიევი სამსონ ალექსის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სერედა ივანე ერემეის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მაისურაძე ვარდენ მინას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ყანდარელი კონსტანტინე გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ნიორაძე გიორგი ტროფიმეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- აბაშიძე გრიგოლ დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დათუნაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- თურქია სიმონ სტეფანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბირზინი ივანე გრიგორის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ციტაში ისკანდერ თეიმურაზის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რაზმაძე ტიხონ იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კულიკოვი ვასილი ნიკოლოზის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ფეოხარი პლატონ ალექსანდრეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- მიქელაძე დიმიტრი დავითის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ივანე გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გიორგაძე ნესტორ ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ვიტოლ-კაულინი კარლოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვა-აგრბა თამარ ბახრამის ასული (1909) (2 კატეგორია)
- ჯავახოვი ადამ ზაქარიას ძე (1888) (2 კატეგორია)
- შტოლი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პაიჭაძე კალენიკე ამბაკოს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- სუკიასოვი მელიქ აბელის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მაჩხელიანი ავგუსტ სტეფანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ალანია მიხეილ სპირიდონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- კაზიევი გიორგი ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გაბაშვილი ივანე ილიას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- დოლიძე იპოლიტე მელენტის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ჭანტურია ვიქტორ კონსტანტინეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ქვარცხავა ალექსანდრე ფილიპეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ნადარეიშვილი პეტრე ნესტორის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- საბაშვილი პარმენ ალექსის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ლიტვაკი სოლომონ იზრაილის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- თათანაშვილი პავლე იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბეგიზოვ-ბეჯიზატი ჩერმენ დავითის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კოსტილევი ორესტ ვლადიმირის ძე (1889) (2 კატეგორია)