ყველაზე მეტი კატეგორიის მქონე სტატიები
ქვემოთ მოცემულია 500-მდე შედეგი, 551-იდან 1,050-მდე დიაპაზონში.
იხილე (წინა 500 | შემდეგი 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- ციხიშვილი სიმონ გიორგის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რაულედერი გიორგი ვილჰელმის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გაგლოევი სერგო ანტონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კუჩანსკი ვასილი ალექსის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- შავდია მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ხვინგია პეტრე პლატონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- სილაძე გიორგი ილიას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მამაცაშვილი იოსებ ანდრიას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ეჟოვი კონსტანტინე ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ნუცუბიძე ტიტე გიორგის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ბაკაევი ვასილ ბორისის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კარტაშევი ალექსანდრე ერმილეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ფირცხალაიშვილი გიორგი პლატონის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ამირხანოვი გიორგი ბოგდანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ცქიტიშვილი ბიჭიკო ივანეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რენინგი ელენე გრიგოლის ასული (1902) (2 კატეგორია)
- გალდავა ბარბარე გიორგის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- ლაბასტოვი გრიგორი აფანასის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დანელია მარკოზ გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მოდებაძე კარპ სპირიდონის ძე (1872) (2 კატეგორია)
- იაკობაშვილი ანტონ ლეონტის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე გიორგი ანტონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- სხირტლაძე ალექსანდრე ვასილის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ჩაკვეტაძე სოკრატე ალექსანდრეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პაჩკოვსკი ვლადიმირ ნიკოლოზის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ბერელაშვილი გაიოზ ადამის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კინიპრიშვილი ივანე აბელის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- გლავაცკი სიმონ თომას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- მგალობლიშვილი ვიქტორ გიორგის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ვოლკოვსკაია ვერა ალექსანდრეს ასული (1909) (2 კატეგორია)
- ჭიჭინაძე ვლადიმერ იულონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- სანაკოევი გრიგოლ ნიკოლოზის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ქუთათელაძე დავითი იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ნარიმანოვი ბაგრატ გასპარის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- აღაევი გაშიმი პენჯალი ოღლი (1903) (2 კატეგორია)
- კაკალაძე სევერიან ნესტორის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ლომიძე ტიტიკო დიმიტრის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- დორფმანი ალექსანდრ მარკის ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ავანესიანი არტაშეს ტიგრანის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჩხიკვაძე ბენიამინ ტარასის ძე (1912) (2 კატეგორია)
- პულიკოვი (ლიკოვი) ალექსანდრე ივანეს ძე (2 კატეგორია)
- ბრუხალი ბრონისლავ იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ურიდია ალექსანდრე სერგოს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მილორავა მიხეილ ივანეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- თარუმოვი ტიგრან ავეტის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გრიქუროვი ვართან ასატურის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- შელკი სამუელ მეერის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ორაგველიძე ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხოჯაევი იუსუფ ალაჰვერდის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბასილია მირიან თეიმურაზის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- კეკელიძე პროკოფი ქიშვარდის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- სობოლევი ნიკიტა პეტრეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- მარგალიტაძე შალვა ანტონის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ვაისი ალადარ კარლოს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე იოსებ სებასტიანის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მურადბეკოვი სერგო ივანეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- წამალაშვილი ვლადიმერ ალექსანდრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- აპრიაშვილი აბესალომ გიორგის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ილიუშინი ნიკოლოზ სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- რონზანი ალოის ალოისის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გასიევი ნიკოლოზ მაქსიმეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ლებედინსკი პავლე ვასილის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- დელიბაში ალექსანდრე ზაქარიას ძე (1912) (2 კატეგორია)
- აბაშიძე გრიგოლ დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჯიოშვილი ალექსანდრე გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ტელიატნიკი ვასილი სტეფანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მედვედევი ვლადიმერ პეტრეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჩერნიავსკი ანდრო გაბრიელის ძე (1867) (2 კატეგორია)
- ზაუტაშვილი გიორგი ივანეს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- პივოვაროვი პეტრე ანდრეის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ბირზინი ივანე გრიგორის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- კობეშავიძე ვლადიმერ სამსონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გოგუა შოთა ნიკოლოზის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ხარებოვი ილია ბადილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- სემენოვი ლეონიდ აბრამის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მათითაშვილი კაპიტონ ნიკიფორეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ღონღაძე პეტრე დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ეგოროვი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ნიკოლაიშვილი ივანე გიორგის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვა-აგრბა თამარ ბახრამის ასული (1909) (2 კატეგორია)
- კამკამიძე ნიკოლოზ ვარლამის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ალანია მიხეილ სპირიდონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე ვასილ ვასილის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი ტიტიკო ერმილეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გაბაშვილი ივანე ილიას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კუზნეცოვი ნიკოლოზ ვიქტორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ფაღავა დურსუნ (1899) (2 კატეგორია)
- გურგენიძე ალექსანდრე არსენის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მიქაძე არჩილ ბესარიონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- თორიკაშვილი იაგორ ანდრიას ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ჯაარბეკოვი ივანე ნიკოლოზის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- შოგირაძე ვარლამ სტეფანეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ოჩიგავა ალექსანდრე სიმონის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- ბეგიზოვ-ბეჯიზატი ჩერმენ დავითის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- კვიტაშვილი ალექსანდრე ავთანდილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- სტურუა ბარნაბი იოსების ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გველესიანი ილია სამსონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მატინოვი იგორი სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ვაჩნაძე იური ალექსანდრეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ჭავჭანიძე ვალერიან ერასტის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ქევხიშვილი ვლადიმერ ზაქარიას ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მხეიძე პეტრე მეთოდეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ასათიანი ვლადიმერ ვასილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ისაევი მიხეილ დავითის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- რუხაძე ღენტორ ზაქარიას ძე (1886) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი ვლადიმერ ალექსანდრეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ლიადსკი აფანასი ხარიტონის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- დილანჩიევი გიორგი იოსების ძე (2 კატეგორია)
- აგაბეკიანი არტემ ჯავადის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ჩოლოკავა ერასტი გლახოს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ტოროშელიძე ანტონ ბესარიონის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მესხი აკაკი დავითის ძე (1917) (2 კატეგორია)
- ზორინი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- პოპკოვი ლავრენტი ეფიმის ძე (1868) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე ივანე ბეჟანის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- კოპალეიშვილი ნიკოლოზ სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გოფმანი თეოფილ დავითის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ჭანტურიშვილი შალვა ივანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ქვლივიძე გაბრიელ ვლადიმერის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ნადმოვიჩი გიორგი ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ასლანიანი მოვსეს აკოპის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- იშხნელი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- საინოვი არტაშ კარაპეტის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გეპნერი პეტრე მიხეილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ლიჩაგინი მიხეილ სერგოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- დოლიძე გერმანე არსენის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- აგრბა ზაქარია სულეიმანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩუბინიძე ტრიფონ თეიბუხის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- პოტკოვი ვლადიმერ აბრამის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- ტროიცკი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მეტონიძე დანიელ მიზარბეგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- თაგაური იროდიონ ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ბორტნიკოვი ალექსანდრე კუზმას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კორინთელი ოთარი იოსების ძე (1910) (2 კატეგორია)
- გრიგოლია გრიგოლ იონას ძე (1910) (2 კატეგორია)
- შანდინი ალექსეი თეოდორეს ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ოგანოვი მუშეგი გაბრიელის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხობუა პიმენ არსენის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სიროტა აბრამ ლეონტის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- მამინაიშვილი სერგო ნიკოლოზის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ერიციანი აშოტ მირზას ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბარამიძე ვლასი ბიჭის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კაცი დანიელ იოსების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ფოფხაძე პალადი ტარასის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ანდრიაძე პორფირე ილარიონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- მორიცი ავგუსტ ვასილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ცხოვრებოვი ილია ვასილის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- რიჟკო ვლადიმირ მარტინის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- გამდლიშვილი მიხეილ ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ლაზარევი იგორი ვლადიმირის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დარცია ევგენი სამსონის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- იაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ჯაში თევრად ალის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ტამანცევი ევგენი ავდეის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- ჩაშნიცკი ვიქტორ ვიქტორის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- პერჩიანი ტოროს ანდრიას ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბერიძე კარპეზ ევსეის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- კიურკჩიბაშევი აკოფ არუთიუნის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- გოგეშვილი შალვა სილიბისტროს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ზაბელინი დიმიტრი კონსტანტინეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჭუმბურიძე კონსტანტინე გრიგოლის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- საპანაძე ვარლამ ვასილის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე სელმან კადირის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ქურდოვანიძე პეტრე მიხეილის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ნაცვალოვი ლეონიდე ნიკოლოზის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ახალაია ლავრენცი ჩუგუს ძე (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ერმოლე სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დუმბაძე ვერა ვლადიმერის ასული (1917) (2 კატეგორია)
- აზაროვი დანიელ ემელიანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ცაგარელი პეტრე გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჟორდანია იასონ იასონის ძე (1917) (2 კატეგორია)
- ბულუხია გრიგოლ ანდრიას ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კრავცოვი ალექსანდრე მაქსიმეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ფაინშტეინი მარია დავითის ასული (1890) (2 კატეგორია)
- მირველოვი რუბენ (1905) (2 კატეგორია)
- თევდორაძე შალვა ათანასეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- გუგუშვილი ალექსანდრე ალექსის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- შეპელევი ვიქტორ ნიკოლოზის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ორჯონიკიძე გიორგი აბესალომის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხუნდაძე ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ბაღაფში კიაზიმ რეჯების ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კვარაცხელია კაპიტონ სოლომონის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- სოსელია გიორგი კუჩუს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მარკარიანი მოვსეს მინასის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ვარდანია ესტატე დავითის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ქარელი ივანე ნიკოლოზის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მუსხელიშვილი გიორგი ილიას ძე (1889) (2 კატეგორია)
- წიფურია ალექსანდრე თედოს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- არვანოვი არუთიუნ ოგანეზის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- იმნაიშვილი შალვა ლავრენტის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- რუბჩისი იოსიფ დომენიკის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გეგენავა ალექსანდრე ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ლეკიშვილი გიგლა მახარეს ძე (1872) (2 კატეგორია)
- დემურია გრიგოლ ვლადიმერის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- აბდუშელიშვილი დიმიტრი ვასილის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჯიჯოევი ივანე პეტრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ტერ-სტეფანოვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მელაძე შალვა იაკობის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ჩიტაია ალექსანდრე ვატოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ზეინალოვი ზაიდ ქიარიმოღლი (1907) (2 კატეგორია)
- პისკუნოვი ალექსანდრე დიმიტრის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ბლუაშვილი ნიკოლოზ კონსტანტინეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კოკაია დავით გიორგის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გოლოვანოვი დიმიტრი მიხეილის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ხაჩატურიანი ვასილ აკოფის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- სეროპიანი ქრისტეფორე ავეტისის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- მაისურაძე პავლე ბაგრატის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ყანჩელი დავით ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ელბაქიძე ივანე გიორგის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ნიჟარაძე ვლადიმერ ალექსანდრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ბაბუევი ვართან გიორგის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კანკე-აბაშიძე ჰილდეგარდ ვილჰელმის ასული (1913) (2 კატეგორია)
- ალიევი ალი გეიდარ ნოვრუზ ალი ოღლი (1891) (2 კატეგორია)
- ციციშვილი ვახტანგ ივანეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- რაკოვი მიხეილ თეოდორეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- გაბუნია ბარბარე ვასილის ასული (1899) (2 კატეგორია)
- კულიჯანოვი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ფილატოვი ივანე დანიელის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- გუჯაბიძე აკაკი ვასილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- მიქელაძე პარმენ ნიკოლოზის ძე (1910) (2 კატეგორია)
- თუმაზოვი ვალენტინ ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჯალაღანია აგრაფინა ეფრემის ასული (1903) (2 კატეგორია)
- შუბლაძე ვიქტორ პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- პაპავა ავქსენტი თევდორეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბელიკოვა-მიგდისოვა ნატალია ალექსანდრეს ასული (1906) (2 კატეგორია)
- კიკავა ჯელალ მაჰმუდის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სულაბერიძე ნიკიფორე გრიგოლის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- გიგიბერია პეტრე იასონის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- მაჭავარიანი ბიძინა ელიზბარის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ვერენიდი ისააკ აბრამის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ალშვანგი ბორის ადოლფის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ცკუა ხამიდ დახიდის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- გაგლოევი სერგო გრიგოლის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- კუჩეროვი სერგეი ალექსანდრეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- დათუნაშვილი ალექსანდრე ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მიხელიძე სოფრონ ანტონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- თურქია სიმონ სტეფანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სურმანიძე აბდო ხემიდის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- შუშტაკაშვილი იოსებ მიხელის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- პარამონოვი მიხეილ მოსეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბეჟანიშვილი ნიკოლოზ მიხეილის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კიკნაძე ივანე გიორგის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გიორგაძე ნესტორ ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მაჭარაძე სიმონ ერმალოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ვიტოლ-კაულინი კარლოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჭელიძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სამინაშვილი გიორგი იოსების ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ქორიძე სამსონ კალისტრატეს ძე (1915) (2 კატეგორია)
- ნაკაიძე ჰუსეინ აჰმედის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აფანასიადი ივანე ილიას ძე (1893) (2 კატეგორია)
- კაზიევი გიორგი ზაქარიას ძე (1903) (2 კატეგორია)
- გვამიჩავა ერასტი რომანის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ლომაძე ალექსი ალექსანდრეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- დოლიძე იპოლიტე მელენტის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ადროვი ანდრეი ივანეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ჩხარტიშვილი მიხეილ ფილიპეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- პროკოფიევი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ტყეშელაშვილი ვლადიმერ რევაზის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მთვრალაშვილი ალექსანდრე ისაკის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- თათანაშვილი პავლე იოსების ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბრეგაძე პავლე გიორგის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- კოსტილევი ორესტ ვლადიმირის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- გრიგორიევი ანდრია კონსტანტინეს ძე (1885) (2 კატეგორია)
- შაქარაშვილი პეტრე გიორგის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ოთაროვი არკადი იგორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ხორომანსკი გაბრიელ ივანეს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- სიხარულიძე შერმადინ ნიკოლოზის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მანაგაძე სერგო ანტონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ეფრემიძე ივანე ნესტორის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბარტიშევსკი ნიკოლაი ფეოდორის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- კახრამანოვი მამედ ჰასან ოღლი (1904) (2 კატეგორია)
- ფურცხვანიძე მიხეილ პავლეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ანთიძე სევერიან გიგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მოწყობილი ოსმან ხულუს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ძებნიაური სიმონ ზაქარიას ძე (1901) (2 კატეგორია)
- როვნი ივანე დიმიტრის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გარსიაშვილი ლევან იასონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ლარცინი ანდრეი ივანეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- დევდარიანი გრიგოლ პროკოფის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ივანოვი ვლადიმერ პავლეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჯიბუტი იაგორ მათეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ტარკილი კონსტანტინე კიაკის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მდივნიშვილი დავით ილიას ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჩახვაძე ზოსიმე თედორეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- პეტროპავლოვსკი ანტონ ივანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბეშიძე ივანე მელიტონის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კლეპერი პეტრე ივანეს ძე (1884) (2 კატეგორია)
- გოგიჩაიშვილი დიომიდე პავლეს ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ზამთარაძე აკაკი დიანოსის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ხალვაში ვერა ვლადიმერის ასული (1893) (2 კატეგორია)
- საყვარელიძე სერგი ნესტორის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლუნევი პავლე მიხეილის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ღაჭავა ალექსანდრე ელისბარის ძე (1879) (2 კატეგორია)
- ნერსესიანი ნარსეს ივანეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ახმეტელაშვილი პეტრე ეფრემის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კალინინი მიხეილ ვასილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ებრალიძე აკაკი დავითის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- აკოპოვი ლევან გიორგის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ციბაძე დავით პავლეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჟუკოვსკი ვიქტორ ლავრენტის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ბუში სოლომონ ეფიმის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- კრიკოროვი არმენ გერასიმეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ფანცხავა ვლადიმერ ვარლამის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- მირცხულავა ვლადიმერ ვლადიმერის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- თითბერიძე ამბროსი სიმონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- შიშლოვი ბორის ევსტაფის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ოტენ ნიკოლოზ ფერდინანდის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხუსკივაძე იოსებ თეოფილეს ძე (1886) (2 კატეგორია)
- კვერნაძე არჩილ დავითის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- სტაროსტინი პავლე ივანეს ძე (1908) (2 კატეგორია)
- გვარჯალაძე სამსონ მარკოზის ძე (1887) (2 კატეგორია)
- მარტინოვი ლეონიდ კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ვასილენკო სემიონ სემიონის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ქარცივაძე მიხეილ სოლომონის ძე (1875) (2 კატეგორია)
- მძინაროვი ალექსანდრე სერგოს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- არუთინოვი არტემ სერგოს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- იორამაშვილი ივანე მიხეილის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- რუსოვი დიმიტრი გიორგის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- გევერტი რუდოლფ ჰენრიხის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ლეჟავა ვლადიმერ როჟდენის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- დიასამიძე სამსონ პავლეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აბრამოვი ალექსანდრე პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჩიჩუა მიხეილ სიმონის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ჰუსეინოვი ისმაილ ჰუსეინ-ოღლი (2 კატეგორია)
- ტინტიკოვი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- მელკუევი გიორგი იაკობის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ზილმანი პავლე ვლადიმერის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პოლიტოვი ლევ ნიკოლოზის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ბოკერია მიხეილ ლავრენტის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- კონიუშევსკი ლეონიდ კონსტანტინეს ძე (1877) (2 კატეგორია)
- გორდეევი ივან ანდრეის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ხერხეულიძე დავით ზაალის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სვანიძე შალვა ნესტორის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მალენდი გრიგორი იაკობის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ემჩინოვი სტეფანე მიხეილის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ნონიევი დავით არტემის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ბადრიაშვილი გიორგი გიორგის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კარამანიანცი მერჟან ოგანესის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- ფინკელი ისააკ სიმონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- შავიშვილი ანდრო მიხეილის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ხვიჩია გრიგოლ სპირიდონის ძე (1903) (2 კატეგორია)
- სილიკაშვილი ზინობი ანდრიას ძე (1891) (2 კატეგორია)
- მამაცაშვილი მიხეილ ანდრიას ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ერაბეკი ანტონ ანტონის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ობგაძე ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ბაკი აბრამი გრიგოლის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კასიანი სერგო ივანეს ძე (1876) (2 კატეგორია)
- ფირცხალაიშვილი ილია გიორგის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ამირჯანოვი გრიგოლ სერგოს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ცქიტიშვილი შალვა იაკიმის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- რენინგი ვილჰელმ ფრიდრიხის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- გალდავა შუშანა ნესტორის ასული (1886) (2 კატეგორია)
- ლაბუნსკი ვიქტორ ვალენტინის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- დანელიანი ერვანდ ამაიაკის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- მოდებაძე პლატონ სპირიდონის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- იაკობაშვილი დავითი ალექსანდრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჯაფარიძე დავითი ივანის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ტაბაღუა თადეოზ თევდორეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჩალ-ოღლი ხუსეინ ახმედის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- პედაევი ნიკოლოზ ლავრენტის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ბერელაშვილი დავით ადამის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- კინწურაშვილი ალექსანდრე ანდრიას ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გლებოვი ეფიმ გიორგის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- მგელაძე ალექსანდრე პარამონის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- ვოლკოვსკი ივანე გიორგის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ჭიჭინაძე კონსტანტინე სერგოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- სანაკოევი ვლადიმერ არჯევანის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ქუთათელაძე ვლადიმერ გიორგის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ნაროუშვილი ამბაკო კუჭუს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- კაკაშვილი ვლადიმერ თევდორეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ალექსანდრე ბესარიონის ძე (1889) (2 კატეგორია)
- დოშოიანი არამ სიმონის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ავარსკი ნიკოლოზ ნიკოლოზის ძე (1874) (2 კატეგორია)
- ჩხიკვაძე გრიგოლ მიხეილის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- პუტილოვი მიხეილ ნიკოლოზის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბუაჩიძე ანდრია გრიგორის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- კოჩიევი გიორგი ნესტორის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ურიდია სევერიან მიხეილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მინასიანი არამ სერგეის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- თარხანოვი გარეგინ პავლეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- გრიშანოვიჩი ალექსანდრე თეოდორეს ძე (1909) (2 კატეგორია)
- შელკოვნიკოვი ივანე გიორგის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- ორაგველიძე დავით იოსების ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ხრაპუნოვი ვლადიმერ ანიკეის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ბასკინა-ავეტიკიანი მარია იოსების ასული (1904) (2 კატეგორია)
- კეკეჯანი აბგარ ივანეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- სოკოლოვი ვადიმ სერგეის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მარგველაშვილი ვლადიმერ იოსების ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ვალიცკი პავლე ადამის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- ქავთარაძე კონსტანტინე სიმონის ძე (1883) (2 კატეგორია)
- მურადოვი გაგიკ გარეგინის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- წამალაშვილი ირაკლი გიორგის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- აპრიკოვი სერგო გიორგის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ილოვაისკი ვასილი სერგოს ძე (1890) (2 კატეგორია)
- როჟდესტვენსკი გრიგორი ფეოდორის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ლეგაშვილი არჩილ ლევანის ძე (2 კატეგორია)
- დემენტიევი მიხეილ ვიქტორის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- ჯიქია ბორის ეგნატეს ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ტეპცოვი სერგო პეტრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- მედვედევი კონსტანტინე ლეონტის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჩერნიკოვი გრიგოლი ივანეს ძე (1910) (2 კატეგორია)
- ზაქარეიშვილი ეპრაქსი გიორგის ასული (1901) (2 კატეგორია)
- პიმენოვი გიორგი ალექსანდრეს ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ბირიუკოვი ივანე პავლეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კობიაშვილი ალექსანდრე ვასილის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- გოგუაძე გაბრიელ ჯამულეტის ძე (1884) (2 კატეგორია)
- ხარებოვი ნიკოლოზ ივანეს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- სემერჯიევი ივანე გრიგოლის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- მათიკაშვილი შალვა სპირიდონის ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ღოღობერიძე ჟანგო სერგოს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ეგოროვი ნიკოლოზ ლაზარეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ნიკოლეიშვილი იონა ამბაკოს ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ახუნდოვი ფეტ ალი (1888) (2 კატეგორია)
- კანდელაკი ალექსანდრე გიორგის ძე (1886) (2 კატეგორია)
- ალანია შოთა ყარამანის ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ცინცაძე ვლადიმერ ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ჟღენტი შალვა კონსტანტინეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გაბელაშვილი ლევან ბარნაბის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- კუზნეცოვი ფეოდორ აფანასის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- ფაღავა ივანე ანტონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- გურგენიძე ალექსანდრე ბიჭის ძე (1878) (2 კატეგორია)
- მიქაძე დავით ირაკლის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- თოფურია არისტარქე დიმიტრის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ჯაბაროვი ალახარ ისმაილ-ოღლი (1904) (2 კატეგორია)
- შოთაძე ვიქტორი ნიკოლოზის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- ოჩიგავა ვასილ ნესტორის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ბედეაშვილი ანტონ ივანეს ძე (1918) (2 კატეგორია)
- კვიტაშვილი ლეონიდე მიხეილის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- სტურუა გრიგოლ ლავრენტის ძე (1882) (2 კატეგორია)
- გველესიანი ოლიფანტე პიმენის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- მატინოვი ნიკოლოზ დავითის ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ვაძინსკი ნიკოლოზ ალექსანდრეს ძე (1892) (2 კატეგორია)
- ჭავჭანიძე მიხეილ დიმიტრის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ქეიდია აპოლონ პეტრეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- მხითაროვი არმენ პავლეს ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ისარლიშვილი ალექსანდრე ლევანის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- რუხაძე შალვა ვარლამის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- გელაშვილი იასონ ალექსანდრეს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ლიბერი მაქს ფეოფანის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- დილბანჟ-კარაპეტიანი გურგენ გერასიმეს ძე (1904) (2 კატეგორია)
- აგაიან აირაპეტ აგაჯანის ძე (2 კატეგორია)
- ჩოლოქია პარმენ ბარდღუს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- მესხი აკაკი ნოეს ძე (1901) (2 კატეგორია)
- ზორინი ანდრია აბრამის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- პოპოვი ბორისი ივანეს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ბოლქვაძე ისმაილ ახმედის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- კოპაძე ანდრო მიხეილის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გოშაძე დავით ვასილის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჭანტურიძე გრიგოლ ნესტორის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ქვლივიძე შალვა ივანეს ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ნავასარდოვი რუბენ იაკობის ძე (1911) (2 კატეგორია)
- ასლანიკაშვილი ნიკოლოზ ზაქარიას ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კაგრამანიანი სედრაქ გრიგოლის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- გერასიმოვი სერგო ავდეის ძე (1897) (2 კატეგორია)
- ლიცინოვი არტემ სერგოს ძე (1888) (2 კატეგორია)
- დოლიძე გიორგი დიმიტრის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- აგჯოიანი აგაბეკ ტიგრანის ძე (1908) (2 კატეგორია)
- ჩუგაი ვიქტორი პეტრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- პოღოსიანი ვართან სარქისის ძე (1909) (2 კატეგორია)
- ტროფიმოვი პავლე მიხეილის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- მეტონიძე ვალერიან ერმილეს ძე (1902) (2 კატეგორია)
- თავამაშვილი მიხეილ ივანეს ძე (1916) (2 კატეგორია)
- ბორძილოვსკი ვასილი კაზიმირის ძე (1907) (2 კატეგორია)
- გრიგოლია ლაგუსტან რეშეტოს ძე (1889) (2 კატეგორია)
- შანიძე ვლადიმერ ბესარიონის ძე (1894) (2 კატეგორია)
- ოგბაიძე დავით ალექსანდრეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ხოზრევანიძე ისკანდერი შერიფის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- სისაური ილია ნიკოლოზის ძე (1892) (2 კატეგორია)
- მამიტაშვილი ალექსანდრე ნიკოლოზის ძე (1906) (2 კატეგორია)
- ერმაკ-ორლოვი ვასილი თეოდორეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ბარამიძე ვლასი ვასილის ძე (1904) (2 კატეგორია)
- კაცია აკაკი შარვანის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- ფოფხაძე სპირიდონ იაკობის ძე (1899) (2 კატეგორია)
- ანდრიოლეტი ედუარდ ლიუდვიგის ძე (1872) (2 კატეგორია)
- მოროზოვი ალექსეი სტეფანეს ძე (1914) (2 კატეგორია)
- ცხოვრებოვი ჩიტო გარსევანის ძე (1902) (2 კატეგორია)
- რიჟოვი ტიმოთე თეოდორეს ძე (1899) (2 კატეგორია)
- გამეზარდაშვილი კალისტრატე არქიფოს ძე (1893) (2 კატეგორია)
- ლაზარევი სერგეი ივანეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- დარციმელია ლევან კონსტანტინეს ძე (1880) (2 კატეგორია)
- იაშვილი ივანე დავითის ძე (1885) (2 კატეგორია)
- ჯაში მირიან გრიგოლის ძე (1888) (2 კატეგორია)
- ტანასოვი ივანე ათანასის ძე (1880) (2 კატეგორია)
- მდივანი გიორგი ბუდუს ძე (1903) (2 კატეგორია)
- ჩაშნიცკი კონსტანტინე ვიქტორის ძე (1891) (2 კატეგორია)
- პეტკევიჩი ვლადიმერი იოსების ძე (1913) (2 კატეგორია)
- ბერიძე მურად ხუსეინის ძე (1895) (2 კატეგორია)
- კიურკჩიბაშევი ხაჩატურ ავეტისის ძე (1890) (2 კატეგორია)
- გოგია ბესარიონ ჯატუს ძე (1898) (2 კატეგორია)
- ზაბუდსკი ლევ პეტრეს ძე (1895) (2 კატეგორია)
- ჭუმბურიძე სამსონ სამსონის ძე (1905) (2 კატეგორია)
- საპიცკი კონსტანტინე ნიკოლოზის ძე (1875) (2 კატეგორია)
- ლორთქიფანიძე ტიტე ილარიონის ძე (1896) (2 კატეგორია)
- ქურიძე სევერიან გიგოს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ნაცვლიშვილი ვასილ გრიგოლის ძე (1900) (2 კატეგორია)
- ახალაძე გიორგი კონსტანტინეს ძე (1905) (2 კატეგორია)
- კალანდაძე ვარდენ ვასილის ძე (1881) (2 კატეგორია)
- დუმბაძე ვლადიმერ ივანეს ძე (1900) (2 კატეგორია)
- აზიზოვი აზიზ საფთარ ოღლი (1902) (2 კატეგორია)
- ცაგელ-შტოუფერი გუბერტ იოჰანის ძე (1913) (2 კატეგორია)